30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Urad mi poskytl kamerovy zaznam od policie ve formatu *.gbf, jak to prehrat ?  (Přečteno 3556 krát)

martinwww

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil

Zdravim,

z magistratu mi pri nahlednuti do spisu nakopirovali i elektronicke prilohy ke spisu, je tam video z krizovatky ktere chci videt. Jenze mi to dali ve formatu *.gbf cim to prehrat ? Ja hledal zde : http://mzboril.cz/index.php?id=programy ale bouzel ten prehravac pro gbf soubory verze 6.0 je prilis stary, pise mi to chybu ze mam prilis starou verzi prehravace. Nemate nekdo k dispozici novejsi verzi ?

Urednik mi samozrejme to video prehral, a mohl sem si ho nahrat na mobil ale ja potrebuji videt original a rozpoznat tam urcite detaily...

Diky
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

martinwww

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=6590.0

Útočte na ně.

Ale tohle je uz odlozeno, ja potrebuji rozpoznat SPZ abych mohl rozporovat pojistovne proc mi neplnila skodu kdyz tam vinik nehody byl.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

VYse je popsan postup, jak se k tomu dostat, co chcete vice?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

martinwww

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil

VYse je popsan postup, jak se k tomu dostat, co chcete vice?

Oslovil jsem spolecnost Geutebrück a kupodivu mi poskytli pres soukromy odkaz ten prehravac na gbf videa. V prehravaci je jasne videt ze tam je moznost exportovat zaznam do MP4 nebo RAW formatu H264 takze je to cista neochota statni spravy (nebo spise neschopnost pracovat s pocitacem v pripade nekterych uredniku) cokoli exportovat do pouzitelneho formatu.
« Poslední změna: 04 Února 2021, 21:54:13 od martinwww »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Takze namisto, abyste postavil do late uredniky, prudite soukromou spolecnost.
Chapu to spravne?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

martinwww

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil

Takze namisto, abyste postavil do late uredniky, prudite soukromou spolecnost.
Chapu to spravne?

To chce klid, vysledku se dosahlo tentokrat rychleji a lepe jinak nez 'prudenim uredniku'  8)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Prave ze nikoliv, tim zistavate cas pro sebe i ostatni.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

Nebyl by spíše nějaký návod na ten program? Já jen, že bych při žádostech na něj odkazoval a rovnou požadoval MP4, nebo lépe RAW, protože vysvětlovat někomu, že exportem vytvořil video takové kvality, že nelze poznat, zda jde o záznam autonehody nebo homevideo Verešové.
IP zaznamenána

martinwww

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil

Prave ze nikoliv, tim zistavate cas pro sebe i ostatni.

Jak sem psal uz vyse spis je ODLOZEN, jedna se o dokazovani zpusobene skody mezi mnou a protistranou prip. jeji pojistovnou. Takze zadna zdrzovaci taktika tu nema smysl.

viz. navod k programu - je tam na horni liště ikona diskety a ta exportuje zaznam, jednodussi to byt nemuze... navic pokud Vam to urednik ukazuje v kancelari jako v mem pripade tak priste uz budu vedet jak to elegantne exportovat, lepsi je export do formatu RAW H264 nez do mp4.
« Poslední změna: 05 Února 2021, 08:24:36 od martinwww »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Urednik, ktery pracuje se nemuze venovat dalsi veci - stale to nechapete?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

cocomoon

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil

Chápu v tomto případě snahu se k záznamu dostat co nejdříve.

Ale úředník přece neví, že už jste si nějak poradil. Takže trošku ho popichnout by nebylo od věci :)
IP zaznamenána