30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: HK, auto firmy, zastavení, předvol. podání vysvětlení  (Přečteno 1625 krát)

audis

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil

Ahoj, prosím o požehnání postupu při řešení tohoto případu.
Popis:
auto zaměstnavatele, já dnes bývalý zaměstnanec, tehdá auto stálo na dočasném zákazu zastavení čištění komunikace. Na výzvu MP předanou při vyzvedávání auta z odstavného parkoviště nikdo nereagoval. Přišlo předvolání viz příloha. MmHK je ze zkušenosti poslední 3 roky důsledný, nic nenechá vyhnít a kraj ho podrží. Totéž z doslechu člověka co na mmHK dělá.  Vozidlo mi bylo firmou předáno a posléze vráceno na základě stručného předávacího protokolu, jehož kopii jsem nedostal. Vzpomínám si, že v něm nebyly pro mě pokyny, že vozidlo musím řídit jen já a že za vše odpovídám apod. Auto mělo gps sledování (poloha rychlost čas, ne kdo startuje např. čipem. Tj. řídí ten kdo má klíče od auta)

Cíl:
Já to platit nechci a nechci se s tím dále trápit někam chodit apod (s firmou jsme se pohádali a něco mi nezaplatili, tak at se trápí oni).

Návrh provedení akce:
na předvolání řeknu "vozidlo jsem neřídil a dále nemám co bych dodal". Dále tuším, že mmHK spustí sprdel na firmu, popř. posléze zahájí řízení na firmu. A já už v tom nikdy nebudu figurovat.

Prosím dotaz: je to postup dle zákonů vedoucí bezpečně k mému cíli?

Děkuji mnohokráte za požehnání postupu, popř. poučení, že se to má jinak.

« Poslední změna: 13 Září 2023, 11:38:49 od audis »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil
Re:HK, auto firmy, zastavení, předvol. podání vysvětlení
« Odpověď #1 kdy: 13 Září 2023, 11:46:37 »

V klidu bych to ignoroval. Pokud jim chcete něco sdělit, tak jim napište, že Vaše účast je zbytečná, protože odmítáte vypovídat s ohledem na LZPS čl. 37.

Překlopí si to na sprdel velice rádi.
IP zaznamenána