30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 9 10 [11] 12

Autor Téma: pomoc  (Přečteno 19419 krát)

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #150 kdy: 01 Září 2021, 14:28:54 »

legální metrologie je terminus technikus
kdo o tu legální metrologii zavadil, je mu jasné co je špatně, jasne je to i čmi, kde člověk co to má na starosti připustil protizákonnost,
právě že jsem byl upozorněn na přítomnost harpyjí, snažím se ty informace nějak zakrýt, za což jsem tady trestán jakýmsimi  nevím jak to nazvat,
jediným prostředkem k nápravě však vidím snad v hromadné žalobě , či podporou žaloby nějakým spolkem, či nějak tak, to je ta věc, kterou nevím jak udělat, opakuji, co se týče metrologie, jsem si zcela jistý, ale tady pozor, ujištuji vás, že věc jsem konzultoval s mnoha experty na danou problematiku, fčetně akademie věd, které vyjádření jednoho docenta jasně poukazuje na zločinné spolčení výrobců a municypality ano zní to divně, ale je to tak
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #151 kdy: 01 Září 2021, 14:50:32 »

legální metrologie je terminus technikus
kdo o tu legální metrologii zavadil, je mu jasné co je špatně, jasne je to i čmi, kde člověk co to má na starosti připustil protizákonnost,
právě že jsem byl upozorněn na přítomnost harpyjí, snažím se ty informace nějak zakrýt, za což jsem tady trestán jakýmsimi  nevím jak to nazvat,
jediným prostředkem k nápravě však vidím snad v hromadné žalobě , či podporou žaloby nějakým spolkem, či nějak tak, to je ta věc, kterou nevím jak udělat, opakuji, co se týče metrologie, jsem si zcela jistý, ale tady pozor, ujištuji vás, že věc jsem konzultoval s mnoha experty na danou problematiku, fčetně akademie věd, které vyjádření jednoho docenta jasně poukazuje na zločinné spolčení výrobců a municypality ano zní to divně, ale je to tak
Nikdo vás tu za nic netrestá. Hromadnou žalobu amerického střihu v tuzemsku podat nejde. Máte-li indicie, že při schvalování RAMERů jakožto stanoveného měřidla se někdo dopustil trestného činu, podejte trestní oznámení.

Samotné schválení typu je správním řízením, kterého ale nejste účastníkem. U některých nových modelů, které mají čerstvý certifikát, by ještě mohla běžet lhůta pro přezkum či obnovu řízení, tedy můžete k tomu podat podnět. Tím nejvhodnějším nástrojem pro řešení situace, že se dodatečně ukáže, že už schválené zařízení není s to řádně plnit svoji funkci, je zrušení certifikátu o schválení typu podle § 6 odst. 6 zákona o metrologii. Opět k tomu můžete podat ČMI podnět.

Krom toho lze věc napadnout i tzv. incidenčně. To že si spolu RAMET a ČMI něco pečou nemá samo o sobě žádný dopad do vašich veřejných subjektivních práv a povinností, takže můžete bombardovat libovolné úřady podněty, ale kromě toho, aby byly formálně nějak vyřízeny, nemáte možnost se něčeho konkrétního domáhat či to hnát výš. Ale pokud s vámi bude na základě měření přístrojem, o kterém tvrdíte, že s ním či s jeho metrologickým schválením je cosi fatálně špatně, tak máte možnost toto učinit předmětem přezkumu v rámci toho řízení s vámi, či následně u soudu. Není nutné ani rozumné to dělat hromadně, stačí jednou uspět u soudu, nemáme sice v Kocourkově formálně závazné precedenty, ale půjde-li o jediné rozhodnutí řešící určitou problematiku, ratio rozsudku bude mít obecnou povahu a nedojde k nějaké jeho revizi vyšším soudem či nějakému judikatornímu schizmatu, bude to v praxi fungovat de facto jako závazný precedent a ve finále to ČMI donutí ten certifikát zrušit a schvalovací řízení zopakovat.
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #152 kdy: 01 Září 2021, 14:52:15 »

metrologie se v podstatě dá dělit na
1,legální metrologii
2.fundamentální metrologii
3-neregulovanou část
zjednošeně se dá říci, že legální metrologie se zabývá souladem techniky a práva,
ačkoliv sám ..hh.. se vzjádřil, že neví co jest legální metrologie, nebudu to dál komentovat, bo nikdo nezná fšechno, samozřejmně krom polycajtů a uředníků,například pod legální metrologii spadají i definice jednotek, např ampéru, viz kondenzátory,do této kategorie spadá např otázka, zda lze legálně  prodat mobil o rozměru 2,5 palce obrazovky? v tej souvislosti pane ...hh...připomenu, součástí právního řádu českého státu jsou i zahraniční zákony, pokud je čr převzala, no a jsme zpátky u radaru,
lerion navrhl osobní setkání, jsem pro, a vy?
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #153 kdy: 01 Září 2021, 15:01:26 »

ad hh,nějak to předstihlo,
tedy podnět k přezkumu jsem dal, výsledek jsem zde prezentoval, hromadná jsem myslel nikoliv jedna, ale najednou více subjektů alespon snad v každém kraji,
trestní oznámení jsem podal, bylo shozeno , to nevadí, ten negramota co to udělal , dříve nebo později bude postihnut soudem
žalobu si představuji jako hurvínek válku, nicméně asi takto,:
soud rozhodl na základě nelegálního používání ramerů takto, veškeré měření považujeme jako nelegální za posledních dvacet let, veškeré prostředky a finance získáne je nutno vrátit do tří dnů poškozeným, fčetně náhrady škody paušáleně 20tis kč každému, tim není pokryta možnost domáhat se náhrady větší pro toho, kdo uzná za vhodné, polycyje je povinna stíhat ty, kteří jsou za to odpovědni,
« Poslední změna: 01 Září 2021, 15:04:58 od jungvoj »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #154 kdy: 02 Září 2021, 09:52:26 »

ad hh,nějak to předstihlo,
tedy podnět k přezkumu jsem dal, výsledek jsem zde prezentoval, hromadná jsem myslel nikoliv jedna, ale najednou více subjektů alespon snad v každém kraji,
trestní oznámení jsem podal, bylo shozeno , to nevadí, ten negramota co to udělal , dříve nebo později bude postihnut soudem
žalobu si představuji jako hurvínek válku, nicméně asi takto,:
soud rozhodl na základě nelegálního používání ramerů takto, veškeré měření považujeme jako nelegální za posledních dvacet let, veškeré prostředky a finance získáne je nutno vrátit do tří dnů poškozeným, fčetně náhrady škody paušáleně 20tis kč každému, tim není pokryta možnost domáhat se náhrady větší pro toho, kdo uzná za vhodné, polycyje je povinna stíhat ty, kteří jsou za to odpovědni,
Ano, je to trochu Hurvínkova válka. Jak máte výše, není v současnosti možné podat žalobu, kde byste nějak jinak než jako klasický zástupce na základě individuálních plných mocí implicitně reprezentoval ty tisíce poškozených a nějaké jejich nároky.

Musíte s tím začít na konkrétních případech. Vzhledem k tomu, jak se ta řízení ve fázi před soudem táhnou, možná opravdu není od věci to zkoušet paralelně na více podobných případech. Potřebujete-li nějaké dílčí věci otestovat metodou pokus/omyl nebo se dokonce budete teprve procesní postupy učit, při klasickém lineárním scénáři, kdy je po každé chybě nutné začínat znovu, byste se nemusel výsledku dožít ani jako mileniál. Tedy více případů ano, ale nikoliv řešených hromadně (to by ostatně ani technicky moc nešlo, SO by neměl důvod to spojovat, pokud by šlo o typově podobné, ale jinak nijak nesouvisející různé přestupky různých pacahtelů).

lerion navrhl osobní setkání, jsem pro, a vy?
To mělo jako být na mne, nebo je to zase nějaká šifra?
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #155 kdy: 02 Září 2021, 10:32:22 »

ne tak,,,,o přestupek např překročení rychlosti jde nanejvýš zcela okrajově, jde o to, že uředník pří projednávání přestupku se dopustil to nebo ono, např vyhrožování, ,,,,ačkoliv uřady takovou trivialnost v mém případě nepochopily, např: při jednání o přestupku dám pologramotoví facku, no a budu vyšetřován pro napadení či podobně, ovšem v případě opačném, že uředník dá facku mně, nebude vyšetřován, neb případ skončil udělením a zaplacením pokuty.a tedy zločinu se dopustil i nadřízený uředník, bo ačkoliv mněl povinnost věc vyšetřit, neudělal toho, tedy máme prvotní zločin uředníka, tedy facka , a pak následný,nevyšetření oné věci,
myšlenka osobního setkání vyšla od lerion, je to myšleno tak jak je to napsáno, neb prodiskutování nezakonného jednání uřednictva stran rameru, zavání opravdu mega průšvihem v státní správě, a ftip na závěr
to,že jsem paranoik, ještě neznamená , že po mně nejdou
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #156 kdy: 02 Září 2021, 11:28:35 »

ne tak,,,,o přestupek např překročení rychlosti jde nanejvýš zcela okrajově, jde o to, že uředník pří projednávání přestupku se dopustil to nebo ono, např vyhrožování, ,,,,ačkoliv uřady takovou trivialnost v mém případě nepochopily, např: při jednání o přestupku dám pologramotoví facku, no a budu vyšetřován pro napadení či podobně, ovšem v případě opačném, že uředník dá facku mně, nebude vyšetřován, neb případ skončil udělením a zaplacením pokuty.a tedy zločinu se dopustil i nadřízený uředník, bo ačkoliv mněl povinnost věc vyšetřit, neudělal toho, tedy máme prvotní zločin uředníka, tedy facka , a pak následný,nevyšetření oné věci,
Chtít po vás ty případy (minulé a budoucí, skutečné a hypotetické) nějak třídit by vás urazilo a znovu byste odešel?

Myslel jsem, že jde o ten ďábelský plán, jak kvůli okolnosti, kterou před námi úředníky tajíte, ale každému, kdo zavadil o legální metrologii, je prima facie zřejmá, plánujete dosáhnout toho, že veškerá měření RAMERem od počátku věků budou považována za neplatná. Budiž, já z vás to jádro pudla mámit nebudu, ale pokoušel jsem se vám vysvětlit, že technicky jsou jen 2 cesty, jak vaši myšlenku zhmotnit - buď neformální cestou přesvědčíte úřady, které to mají v gesci (tedy primárně ČMI, případně nadřízené ÚNMZ a MPO), aby to vzaly za své a z moci úřední rozjely příslušné procesy. Nebo má-li jít dokonce o trestný čin, tak podáte TO, ale princip je stejný (pokud to orgánům přijde relevantní, začnou se tím zabývat už nezávisle na vás, pokud ne, zahodí to a vy s tím nic moc nenaděláte). Tuto cestu, jak jsem pochopil, jste už neúspěšně testoval. Druhá možnost pak je ta tzv. incidenční, tedy že si najdete případ, ve kterém měření RAMERem má přímé dopady buď přímo do vašich práv, nebo někoho, kdo je ochoten s vámi spolupracovat, a vynutíte si projednání zákonnosti měření v rámci tohoto případu. Nemusí to nutně být zrovna dopravní přestupek, ale jaksi se to nabízí.

Tedy ano, o konkrétní přestupek zas až tak nejde, je to jen prostředek. Tento jev, že některé správní akty nejde napadnout abstraktně, ale musí nejdřív někdo něco porušit, není nijak vzácný, a rozhodně to není ani tuzemské specifikum. Proč do toho tedy míchat nějaké vyhrožování či fackování se s úředníky?

myšlenka osobního setkání vyšla od lerion, je to myšleno tak jak je to napsáno, neb prodiskutování nezakonného jednání uřednictva stran rameru, zavání opravdu mega průšvihem v státní správě, a ftip na závěr
Setkání nabízel lerion vám, přičemž jak jsem pochopil, jeho zájem je primárně exotologický, nikoliv metrologický. Po mně chcete co, abych vám to setkání s lerionem schválil?
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #157 kdy: 02 Září 2021, 15:46:49 »

můj případ jest jen jeden, ale obsáhl všechno co jsem uvedl, s nulovým výsledkem, ačkoliv náznaky , že hlavně obce nepostupuji korektně byly stran státních zástupců,
ad ďabelský plán,,,, bokem, to zní krásně,,,,no, dosáhl jsem toho, že ministerstvo průmyslu a obchodu ,jako zřizovatel ČMI , souhlasilo se schuzkou, shodli jsme se pro začátek, že nebudeme zahajovat jednání,ale půjde o neformální setkání, kde budou kromě zástupce  ČMI přes stanovené měřidla,+ zástupce zřizovatele na jedné straně, a na druhé má maličkost plus zástupce veřejnosti, eventuelně nezávislý odborník kterého navrhnu, Dýfens to s určitým skeptimismem v zásadě neodmítnul, maník s Obhajoba řidiče okamžitě souhlasil, ofšem problém nastal, bo celá akce se mněla uskutečnit zrovna kdy propukla pandemie vražedného viru, tak schůzku jsme zatím po dohodě odložili na lepčí časy, vzhledem k tomu, že jak na čmi tak na mpo jsou trochu jiní kádři než v nějakým dědinách, kde si hrají na zemské grofy, nějak mi jeden naznačil, že spíše čekali , že se tematiky chytne nějaký politik, nikoliv soukromá osoba
aha, leriona jsem nepochopil správně, čili ano, uvítal bych osobní setkání k prodiskutování věcí jak výše a i dále uvedeno
,,,,,jak děláte odstavce s mezerama?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #158 kdy: 02 Září 2021, 23:27:26 »

můj případ jest jen jeden, ale obsáhl všechno co jsem uvedl, s nulovým výsledkem, ačkoliv náznaky , že hlavně obce nepostupuji korektně byly stran státních zástupců,
ad ďabelský plán,,,, bokem, to zní krásně,,,,no, dosáhl jsem toho, že ministerstvo průmyslu a obchodu ,jako zřizovatel ČMI , souhlasilo se schuzkou, shodli jsme se pro začátek, že nebudeme zahajovat jednání,ale půjde o neformální setkání, kde budou kromě zástupce  ČMI přes stanovené měřidla,+ zástupce zřizovatele na jedné straně, a na druhé má maličkost plus zástupce veřejnosti, eventuelně nezávislý odborník kterého navrhnu, Dýfens to s určitým skeptimismem v zásadě neodmítnul, maník s Obhajoba řidiče okamžitě souhlasil, ofšem problém nastal, bo celá akce se mněla uskutečnit zrovna kdy propukla pandemie vražedného viru, tak schůzku jsme zatím po dohodě odložili na lepčí časy, vzhledem k tomu, že jak na čmi tak na mpo jsou trochu jiní kádři než v nějakým dědinách, kde si hrají na zemské grofy, nějak mi jeden naznačil, že spíše čekali , že se tematiky chytne nějaký politik, nikoliv soukromá osoba
aha, leriona jsem nepochopil správně, čili ano, uvítal bych osobní setkání k prodiskutování věcí jak výše a i dále uvedeno
Vy vážně čekáte, že po všem, co jste tu nakydal, se s vámi budu mít chuť potkávat? A vy sám o to stojíte, jste-li přesvědčen, že jsem úředník? Já si to tedy osobně neberu, a podobně jako D-FENS v zásadě nevylučuju v nějaké fázi pomoc, jen můj skepticismus není určitý, ale velmi, velmi hluboký. Ukažte, co máte, zde. Pokud se bojíte, že zveřejnění by mohlo pomoci protistraně, mohu vás uklidnit. Buď se bojíte zbytečně, nebo ne, ale v tom druhém případě to, co máte, je tak slabé, že by to nemělo šanci na úspěch bez ohledu na úroveň konspirace.

,,,,,jak děláte odstavce s mezerama?
Necháte prázdný řádek. Ve vašem případě je ovšem starost o vertikální mezery v sazbě textu podobná dotazu neplavce, jestli Doverskou úžinu přeplavat kraulem, nebo motýlkem. Nechcete radši začít tím, že vaše věty budou mít na začátku velké písmeno, na konci tečku, a uvnitř základní skladební dvojici obsahující právě jeden podmět a právě jeden přísudek?
« Poslední změna: 02 Září 2021, 23:29:16 od hh »
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #159 kdy: 03 Září 2021, 00:13:55 »

hh > Zase byste nám mohl přinést svědectví, jestli pan jungvoj v reálu hovoří stejně jako píše, tedy freestyle tatarštinou. Pokud ano, tak by to mohla být jídza =)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #160 kdy: 03 Září 2021, 09:22:20 »

prvak: na to , že nejsem čechem, češtinu ovládám docela dobře , no ni?

vytýkat neumění psát a pravopisné chyby , to dělá jen ten, komu došly argumenty, a ano , jste v češtině a v klávesnici naprosto dokonalí, blahopřeji, ofšem, vy se můžete sami sebe pochválit jak jste dobří v právu a pod, ale naprosto dementní protiprávní jednání uřednictva a polišu vlastně kryjete i tady, viz vymazání mého příspěvku  , ale jiní ne, což samo o sobě jest jev, který se v množství větším než malém projevuje u uřednictva, shrnutu pod pod pojem arogance

proč píšete o kydání, stačili k věci napsat ano , ne, umění skrývat urážky za pseudoretoriku je umění těch, o kterých je celá kniha od dýfenze, vás se to netýká

predikce výsledků z neurčitých udajů a vyvození důsledků z téhož, jest typickým uředníckým postupem, jestli něco vypadá jako kachna , chodí a kváká jako kachna, pak je to uředník

tvrdíte, že moje argumenty jsou k ničemu, argument helmut , či jakási adresa v zahraničí a pod pičoviny, je podle vás genialní, dovolte , abych se posral smíchy,to, že uředník a policajt neumí sečíst jedna a jedna, vás nechává chladnými, což inklinuje k tomu, že totéž neumíte vy, a vysmíváte se tomu, kdo tuto znalost , snad 3. třídy základní školy, ,,,,všimněte si , že jsem pořadové číslo 3 napsal správně, ....ovládá, jen debil se směje vlastní neznalosti, ale tím v žádném případě netvrdím, že jste debil, a vyhrazuji si předem ,tuto repliku, takto interpretovat,

ad tatarština:Závorou jejího chudáctví je prostor.
Svět může býti veliký, avšak někde přestává, a to místo zeměpisec ozna-
čil:

Hic sunt leones.”
A tak okrsek světa není větší než prostor stínu pod stro-
mem poznání, kolem něhož
obchází temná pověst. Toto těsné místo je svět vypravování příhod, ouřednických příhod,,,,,,chápu,že totok nechápete, hlavně aby to nepochopil Fratišek Řek


« Poslední změna: 03 Září 2021, 10:41:25 od jungvoj »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #161 kdy: 03 Září 2021, 10:28:49 »

prvak: na to , že nejsem čechem, češtinu ovládám docela dobře , no ni?

vytýkat neumění psát a pravopisné chyby , to dělá jen ten, komu došly argumenty
Ni. Pravopis vám tu zatím nikdo nekritizoval. Problém zjevně není v tom, že čeština není vaše mateřština, ale v neochotě se přizpůsobit a při psaní brát ohled na čtenáře (jak si kdosi ve vláknu všimnul, paradoxně nejlíp se po vás čte, když jste rozčílený a vypadnete ze své pózy). Nebo snad v té řeči, kterou vládnete lépe, nemají věty začátek a konec?

Prozraďte, a ano , jste v češtině a v klávesnici naprosto dokonalí, blahopřeji, ofšem, vy se můžete sami sebe pochválit jak jste dobří v právu a pod, ale naprosto dementní protiprávní jednání uřednictva a polišu vlastně kryjete i tady, viz vymazání mého příspěvku  , ale jiní ne, což samo o sobě jest jev, který se v množství větším než malém projevuje u uřednictva, shrnutu pod pod pojem arogance

proč píšete o kydání, stačili k věci napsat ano , ne, umění skrývat urážky za pseudoretoriku je umění těch, o kterých je celá kniha od dýfenze, vás se to netýká
Ano, byl smazán příspěvek, kde jste někomu, kdo řeší skutečný problém, radil naprostou hovadinu - což není nijak namířeno proti vám, jde o ochranu těch, kdo zde hledají relevantní informace. Nehodláte-li odsud ani odejít, ani se přizpůsobit místním zvyklostem, tak si klidně zakládejte vlastní témata ke konkrétně popsaným případům, nebo diskutujte zde v sekci Social networking, ale prokažte zdrženlivost při vstupování do kauz někoho jiného. A pokud to nezvládnete, tak se nedivte, že vaše bláboly skončí na smetišti, právo na nesmazání příspěvku nikomu negarantujeme.

Ohledně toho, jak je kdo v čem dobrý a co zde údajně kryjeme, si radši zameťte před vlastním prahem. Nikdo z místní posádky netvrdí, že umí proti úřadům uspět vždy, ale sbírka vyhraných případů je výmluvná. Vy máte jen velké řeči, ale vše, na co jste sáhnul, jste projel na plné čáře, a z toho minimálně jeden případ dokonce kontumačně. Komu vy chcete kázat?

Zkuste si už konečně vybrat. Pokud se vám tu nelíbí, tak táhněte do háje, nikdo vás nenutí sem přispívat. Nebo tu hledáte nějakou pomoc, radu, kontakty, tedy něco chcete, pak se ale podle toho začněte chovat.
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #162 kdy: 03 Září 2021, 11:11:24 »

naopak , je to tady skvělé,a líbí semi to tady.

vstoupil jsem do toho příspěvku proto, že se mi , a ano , mojim neumětelstvím, překopírovat nepodařilo ty uřednické bláboly do tady toho chlívku,

a ano, zatím jsem prohrál většinu bitev, ale ne uplně všechny, ale přirovnal bych to takto, uředníci jsou jako hitler pod moskfou, vyhrál zatím fšechno a konečné vítězství má na dosah,aspoň si to myslí, ovšem ofenzíva se chystá, a jak víme, byla uspěšná, zatím stalin hledá spojence, zde je však nenajde,

furt mi není jasné, co dělám špatně,připouším, že jsem někdy zvolil špatný chlívek, ,,,,,chlívek jest prastarý název pro , ani nevím jak to nazvat, téma?
jasně jsem deklaroval, že vysvětlení mých podnětů poskytnu jen soukromě. a to podle preambule, tedy toho červěně napsaného,chcete-li titulku, celého fora, a ta pomoc mněla spočívat v prodiskutování oněch podnětů

nikomu nechci kázat a už vůbec poukazovat nějaké invektivy vuči komukoliv, ovšem určitá míra ironie a sarkasmu snad není na škodu, vždyť svět nudný nemá býti

vysvětlivky:
,konečné vítězství: zavedení elektrodebility.,0 až snad 20km fšude , presumpce viny,bez peněžní společnost,sledování všeho a všech onlajne, zrušení advokacie, absolutní moc polycie, zavedení a podpora hradního systému,
« Poslední změna: 03 Září 2021, 11:19:35 od jungvoj »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #163 kdy: 03 Září 2021, 11:12:23 »

tvrdíte, že moje argumenty jsou k ničemu, argument helmut , či jakási adresa v zahraničí a pod pičoviny, je podle vás genialní, dovolte , abych se posral smíchy,to, že uředník a policajt neumí sečíst jedna a jedna, vás nechává chladnými, což inklinuje k tomu, že totéž neumíte vy, a vysmíváte se tomu, kdo tuto znalost , snad 3. třídy základní školy, ,,,,všimněte si , že jsem pořadové číslo 3 napsal správně, ....ovládá, jen debil se směje vlastní neznalosti, ale tím v žádném případě netvrdím, že jste debil, a vyhrazuji si předem ,tuto repliku, takto interpretovat,
Naposledy vás upozorňuji, že vulgarity zde nejsou zvykem. Příště takový příspěvek poletí automaticky do koše, bez ohledu na zbytek obsahu.

Žádné vaše argumenty jsme tu ještě neviděli, jen obecná hodnocení, že každá výzva je zločin. To moc užitečné není. Kde úředník špatně sčítá jedna a jedna a nikdo kromě vás to nevidí?
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #164 kdy: 03 Září 2021, 11:40:33 »

čili po smazání příspěvku je tedy jasné,,že  tedy národnostní menšiny jsou pro svoji jinakost pro vás nepřijatelné,zdůraznuji, že respektuji váš nahled na ty menšiny, jak to máte třeba s invalidy?

otázka : šlo by zavést chlívek, kde slova v češtině , vnímána většinou jako vulgarita, ale třeba v jiných národnostních entitách ne, by šla používat 
« Poslední změna: 03 Září 2021, 11:43:25 od jungvoj »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12