30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12

Autor Téma: pomoc  (Přečteno 19417 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #135 kdy: 01 Září 2021, 11:06:54 »

ta možnost smazání se ztratila
Ano, protože jste požádal o smazání účtu. Až budete odcházet příště, už budete vědět, jaké je správné pořadí potřebných úkonů.

kontex diskusí laskavě nechte na čtenářstvu,
A dělám snad něco jiného?

placení státem: vaše jednání nasvědčuje tomu, například neznalost využívat k ponižování neznalého, typický jev uřednický
Ponižujete se zde především sám. Krom toho, slyšel jste už někdy o tom, že implikace nefunguje obousměrně, že pokud voda teče, neznamená to, že vše, co teče, je voda?
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #136 kdy: 01 Září 2021, 11:17:20 »

ad odcházení? nastavte pravidla,např, po odchodu již nepřicházejte, povolen jest jeden učet, a pod,
to, že nejsem intelektualně navýši jako vy, absolvent několika prestižných vysokých škol, pravděpodobně se živicí psaním textů, neznamená , že se nemohu vyjádřit, tedy podle vás ano, a to snižuje hodnotu vebu , ale to je váš problem, že někdo nerozumí tomu co píšu, je jen otázka selekce, bo tomu neporozumí pouze uředník, a osoby stejně smýšlející
mně už ponížit nemůže nikdo
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #137 kdy: 01 Září 2021, 11:20:56 »

ad odcházení? nastavte pravidla,např, po odchodu již nepřicházejte, povolen jest jeden učet, a pod,
to, že nejsem intelektualně navýši jako vy, absolvent několika prestižných vysokých škol, pravděpodobně se živicí psaním textů, neznamená , že se nemohu vyjádřit, tedy podle vás ano, a to snižuje hodnotu vebu , ale to je váš problem, že někdo nerozumí tomu co píšu, je jen otázka selekce, bo tomu neporozumí pouze uředník, a osoby stejně smýšlející mně už ponížit nemůže nikdo
Pravidla pro odcházení tu žádná nemáme a kvůli vám zavádět nebudeme. Odcházejte a přicházejte si jak chcete. Hodnotu webu prosím nechte na nás. O tom, kdo rozumí vašim textům, můžeme klidně nechat hlasovat, konečně bude jasné, kolik tu je úředníků. Psaním textů se neživím.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #138 kdy: 01 Září 2021, 11:43:01 »

Možná bych požádal jenom o přejmenování tématu, ono už "pomoc" o něčem vypovídá, ale zde o pomoc dle všeho nejde, resp. ne takovou, která se zde nabízí. Možná "z pohledu laboratorní myši" by se hodilo k tomu, jak svůj "vztah" zde popisoval úředník hh:)
nad "psychiatricka pomoc" by jako nazev tohoto tematu bylo prilehavejsi ... z meho pohledu zde funguje/fungoval pan hh spise jako terapeut s obdivuhodnou mirou trpelivosti a altruismu.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #139 kdy: 01 Září 2021, 11:44:21 »

Pokud je definice úředníka neporozumění člověku, který píše jako tatar, skáče z tématu na téma a není zřejmé, zda se přišel vypovídat nebo požádat o konkrétní pomoc, pak se tímto prohlašuji referentem správního řízení.
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #140 kdy: 01 Září 2021, 11:49:36 »

děkuji za objasnění
nyní k debilita zákonů, co proti tomu máte, když tu obrácenou a zvrácenou logiku jsem použil od uředníků, kdy jakýkoliv argument použijou proti vám,jinak řečeno , uředník tvrdí , že výzva není v podstatě uředním ukonem, či jak to nazvat, čili není jasné,tedy uřad má postupovat aby to bylo jasné, co to jest, čili, do vyřešení předběžné otázky, zda výzva jest nebo není zahájením správního řízení, a dále trestným činem pro podezření z např z vydíráním, je třeba navrhnou přerušení řízení , správní přerušení a udání na polycyji třeba správně časovat, několik osob zde to nazvalo nesmyslem, fčetně vás, co potom jest helmut, to nechám na posouzení jiným, já se domnívám, že moje břevno v oku uřednické harpyje není nicotnou třískou, a pokud tyto mnou uvedené , řekněme argumenty, budou použity v množstvím větším než málem, ukrývá jistý potencial pro zlepšení postavení pyrátu jedoucích kdesi v polích 51km/hod místo 50km,
ad metrologie, zesměšnil jste moje tvrzení , že mám vhled alespon trochu, do tohoto vcelku neznámeho oboru, no budiž, nepřeji vám do budoucna např doktora, který prohlásí, že dané věci nerozumí bo na to nemá školu,, automechanika, který na to nemá školu, který nerozumí brzdám ale opravuje je, elektrikáře, bez školy,  který vám připojí fázi na kostru a pod,
ešče doplním: v určité fázi sprdele, použijte dikci jazyka, jak ji prezentuji já, ono to totiž skrývá potencial, na který musím upozornit takto, neb na první dobrou jste to nepochopil, to nepochopil berte jako onen návod, podrobně k věci jen souromě
ad Jan Novák,medved prosím, pozorně přečtěte poslední větu
ačkoli uřad nechcá pochopit pochopitelné, je nad křišťál čistčí pochopení tohoto, že umyslem, pochopitelným bylo nepochopitelné udání že zcela jistš a to je pochopitelné , nemohu pochopitelně udělat pro mně nepochopitelnou věc, ačkoliv pro uřad je to pochopitelné, když pochopitelně zcela jistě vím kdo řídil, ale zcela pochopitelných důvodů. aby onen řidič mně pak neohrozil , a to pochopitelně , na životě a zdraví, kdy za udání , mi hrozíl tím, že mně těžce potrestá, což zcela rezultuje s tím, že ačkoliv vyjadřuji bezmeznou touhu vyhovět a udat pyráta z mé rodiny, pro výhružka ujmy tak nemohu učinit,,,,,,skoro citace jednoho prípadu 
na otázku,jakou ujmu máme na mysli, tak bylo písemně odpovězeno, že dotyčný řidič vyhrožoval tím, že nepoužije lubrikant při našem análním styku, odpověd byla celkem kulantní, že totok nemohou akceptovat, následovalo dost dlouhé handrkování , jestli je odpoved uřadu diskriminací homosexulní menšiny, a zzda vyhrůžka nepoužití lubrikantu jest adekvátní neudání řidiče, tato větev případu jest ještě neukončena,,,,,tam jsme udělali menší chybu v termínech,
výhrůžka násilim udávaného řidiče má vyšší potencial než helmut,  například , vyhrůžka řidiče, nebudu ti proto udání prát posraný jegrovky, případně , již nikdy ti neuvařím koprovku, jistě najdete i pádnější  vyhrůžky, jistě chápete, že totok chtělo použít v několika řízení koordinovaně najednou
« Poslední změna: 01 Září 2021, 12:19:56 od jungvoj »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #141 kdy: 01 Září 2021, 12:05:16 »

K věci se jako příjemce pár stovek z rozpočtu NPÚ vyjadřovat nemohu, ale docela by mě zajímalo a) jak mají uživatelé Jan Novák a medved v záplavě slov bez teček a velkých písmen poznat poslední větu a b) pokud vám udělají korekuru a zjistí, že poslední věta zní "prosím, pozorně přečtěte poslední větu", k čemu jim to, že si ji pozorně přečtou, bude.

[...] aby onen řidič mně pak neohrozil , a to pochopitelně , na životě a zdraví, kdy za udání , mi hrozíl tím, že mně těžce potrestá, což zcela rezultuje s tím, že ačkoliv vyjadřuji bezmeznou touhu vyhovět a udat pyráta z mé rodiny, pro výhružka ujmy tak nemohu učinit,,,,,,skoro citace jednoho prípadu
EDIT: Aha, tak po úpravě už poslední věta zní jinak. Ale stále nevím, proč ji je třeba pozorně číst.
« Poslední změna: 01 Září 2021, 12:07:31 od hh »
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #142 kdy: 01 Září 2021, 12:15:37 »

ačkoli uřad nechcá pochopit pochopitelné, je nad křišťál čistčí pochopení tohoto, že umyslem, pochopitelným bylo nepochopitelné udání že zcela jistš a to je pochopitelné , nemohu pochopitelně udělat pro mně nepochopitelnou věc, ačkoliv pro uřad je to pochopitelné, když pochopitelně zcela jistě vím kdo řídil, ale zcela pochopitelných důvodů. aby onen řidič mně pak neohrozil , a to pochopitelně , na životě a zdraví, kdy za udání , mi hrozíl tím, že mně těžce potrestá, což zcela rezultuje s tím, že ačkoliv vyjadřuji bezmeznou touhu vyhovět a udat pyráta z mé rodiny, pro výhružka ujmy tak nemohu učinit,,,,,,skoro citace jednoho prípadu

Tak tomu rikam pochopitelna krasojizda. Nekdo vyse psal, ze pisete jak tatar. Musim nesouhlasit a napadaji mne mnohem horsi nadavky.
Kazdopadne - snupete to, hulite nebo to jde rovnou do zily?
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #143 kdy: 01 Září 2021, 12:24:49 »

A teď si představte, že někdo má totok za souseda.
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #144 kdy: 01 Září 2021, 12:25:38 »

jako tataři píši uřady. totok byla malá ukázka, jak třeba komunikovat z uřady, nevyčítám vám, že jste nepochopil co jsem chtěl vyjádřit, na první pohled to pochopí málokdo, to nepochopení jest vlastně učelem, a pokud zmate i ,,hh.. jest učel naplněn, 
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #145 kdy: 01 Září 2021, 13:01:42 »

https://www.30kmh.cz/index.php?action=dlattach;topic=9970.0;attach=12703
fšici to znají, a nedá mi, abych si do zdejších znalců nerypnul, ale berte to jako stařecké memoré, kdy soulož ani chlast již nepříchází v uvahu,
napřed se zeptám, kdoví co je tam špatně?, milenialové neberte to jako osobní utok, bo to není, ačkoliv to tak ve sfé sebestřednosti berete
a druhak , jaká je možná rychlost onoho vozidla,?za správnou odpověd nabízím 10tis kč
« Poslední změna: 01 Září 2021, 13:03:55 od jungvoj »
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #146 kdy: 01 Září 2021, 13:11:30 »

milenialové neberte to jako osobní utok, bo to není, ačkoliv to tak ve sfé sebestřednosti berete

Omluvit se nekomu ze se mohl urazit z neceho, z ceho se urazit neda a hned potom ho opravdu urazit  :D

Nezasel byste nekdy na pivo? Rad bych cloveka, jako jste vy poznal osobne.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #147 kdy: 01 Září 2021, 13:28:54 »

a druhak , jaká je možná rychlost onoho vozidla,?za správnou odpověd nabízím 10tis kč
Možná rychlost vozidla je 79 km/h. Tím netvrdím, že takovou rychlostí skutečně jelo, že takovýto výstup RAMER nemohl vygenerovat i pro úplně jinou rychlost těch aut, která má ve svazku, ale na to jste se neptal. Odměnu prosím pošlete nějaké neziskovce, která pečuje o úředníky.
IP zaznamenána

jungvoj

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #148 kdy: 01 Září 2021, 13:39:03 »

ad lerion: Ostravsko?
ad hh: no,zhlediska legální metrologie ne, proto není už třeba skoumat např reflexi, a když , tak až následně,
poslat cokoliv na uředníckou nezizskovku, je něco jako se vychcat na hrob vlastní matky políbit mumii lenina nebo hodit to ve volbách ano
A co je tam špatně?
« Poslední změna: 01 Září 2021, 13:44:51 od jungvoj »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:pomoc
« Odpověď #149 kdy: 01 Září 2021, 14:05:40 »

napřed se zeptám, kdoví co je tam špatně?, milenialové neberte to jako osobní utok, bo to není, ačkoliv to tak ve sfé sebestřednosti berete
a druhak , jaká je možná rychlost onoho vozidla,?za správnou odpověd nabízím 10tis kč

ad hh: no,zhlediska legální metrologie ne,
Aniž bych předstíral, že bych tušil, co je to "legální metrologie", tak na to jste se taky neptal. Tvrdíte snad, že z toho snímku jde nějakým způsobem jednoznačně odvodit, že rychlost měřeného vozidla nemohla být 79 km/h? Pokud ne, je má odpověď na položenou otázku správná.

poslat cokoliv na uředníckou nezizskovku, je něco jako se vychcat na hrob vlastní matky políbit mumii lenina nebo hodit to ve volbách ano
To je ale váš problém, že slibujete odměnu, a pak se vám nelíbí, kde skončí.

A co je tam špatně?
Tohle fórum čtou úředníci, tak zvažte, zda je rozumné jim to sdělovat.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12