30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Soused opírá své auto o mé auto  (Přečteno 22305 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #15 kdy: 03 Května 2017, 20:02:04 »

Pojišťovna. A možná druhou kameru za okno namířenou na auta, aby nebylo pochyb (pokud tam je vidět).
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Schimano

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #17 kdy: 04 Května 2017, 22:49:49 »

A nestačí nechat ho odtáhnout kdyz  on vas nalepenym autem blokuje?

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #18 kdy: 04 Května 2017, 23:10:06 »

Fajn, tak stačí jednoduše navařit na kus plechu podložku na roznesen váhy a na to kus desítky roxoru. Na magnet s tenkou gumou proti odření na zadní dveře a vyřešeno. Až přijede, roxor mu projede rovnou do chladiče. Dveřím to neublíží, když to bude na dost velký ploše.
Ja jako vlastnik odrene sunky bych mu nasledne roxor umistil tam, kde to bude nejmene cekat.
Nasleduji akce H2SO4, ktera zajisti vysoky lesk karosesie pres noc.
Pro vhodne pachove vjemy na urovni nasavani vzduchu se doporucuje CH3CH2CH2-COOH.
Zalepeny ventilky, jako bombonek, aby mu neutikal vzduch z prazdnych pneu.

Ja bych jako majitel nalestene sunky opravdu s poskrababanou sunkou valku nezacinal, je to jako zacit nekoho skolit na ulici, dopada to blbe.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #19 kdy: 05 Května 2017, 07:07:46 »

Fajn, tak stačí jednoduše navařit na kus plechu podložku na roznesen váhy a na to kus desítky roxoru. Na magnet s tenkou gumou proti odření na zadní dveře a vyřešeno. Až přijede, roxor mu projede rovnou do chladiče. Dveřím to neublíží, když to bude na dost velký ploše.
Ja jako vlastnik odrene sunky bych mu nasledne roxor umistil tam, kde to bude nejmene cekat.
Nasleduji akce H2SO4, ktera zajisti vysoky lesk karosesie pres noc.
Pro vhodne pachove vjemy na urovni nasavani vzduchu se doporucuje CH3CH2CH2-COOH.
Zalepeny ventilky, jako bombonek, aby mu neutikal vzduch z prazdnych pneu.

Ja bych jako majitel nalestene sunky opravdu s poskrababanou sunkou valku nezacinal, je to jako zacit nekoho skolit na ulici, dopada to blbe.

Ano, taky pak není problém skončit s dveřmi zalepenými montážní pěnou...
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #20 kdy: 05 Května 2017, 07:24:55 »

Ano, taky pak není problém skončit s dveřmi zalepenými montážní pěnou...
Takto uz vzhledem k casove narocnosti a provedeni je pro starou sunku naprosta sranda, oproti vyse popsanemu. Navic se to docela spatne dela v noci, je to pracne, kazdy si toho na ulici vzimne apod.
Chapejte majiteli podrene sunky to je sumak, vezme spachtli a oddlabe to, zato lesticovi popelnice z toho praskne cevka nehlede na ten smrad http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/na-ostravske-podniky-nekdo-utoci-kyselinou-20150912.html .

Lepe nerozpoutavat valku, pozvat souseda na panaka a zkusit mu to po dobrem vysvetlit, pokud to neni debil necha toho nebo to neudela umyslne.
Mam taky souseda co parkuje jak <>, obdobne jeho zena, nejsou zli, jen jsou nechopni a uvazuji pri parkovani tim na cem sedi + leve ruce udelaji veci... bohuzel zde panak nepomuze a naschvaly take ne.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #21 kdy: 05 Května 2017, 08:02:33 »

Zalepené dveře neodrbete špachtlí. To je na celé nové dveře. Vyříznout staré, odrbat zbytky pěny, přelakovat a nasadit nové dveře.
Pokud jsou zalepené všechny, tak už to je pomalu totálka.
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #22 kdy: 07 Května 2017, 21:27:29 »

Se sousedem bohužel již řeč nikdy nebude. Vedemu to spory o pozemky, jednou jsme již měli potyčku před správním orgánem a jednou tu byla i PČRka když mě úmyslně naboural auto a odjel.

Je to přesně jak píšete, on majitel šunky před rozapedem a já provozovatel nového služebního vozu, nemám moc náladu v práci každou chvilku řešit, že mám odřený nárazník. To samé žena, ta také nepotřebuje mít na svém autě domr.... nárazník pořád.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #23 kdy: 07 Května 2017, 21:31:42 »

Je to přesně jak píšete, on majitel šunky před rozapedem a já provozovatel nového služebního vozu, nemám moc náladu v práci každou chvilku řešit, že mám odřený nárazník. To samé žena, ta také nepotřebuje mít na svém autě domr.... nárazník pořád.
Garáž?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #24 kdy: 07 Května 2017, 21:33:27 »

Tam mám to auto, které mě právě naboural. Ono tady kde bydlíme, jsou 3 baráky, dělíme se tu o parkovací místo právě s tímto kokosem. Parkoviště je v podstatě takové odpočívadlo u hlavní silnice a baráky jsou pod úrovní silnice. Jiné místo na parkování v okruhu několika set metrů není.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #25 kdy: 07 Května 2017, 21:57:07 »

Tam mám to auto, které mě právě naboural. Ono tady kde bydlíme, jsou 3 baráky, dělíme se tu o parkovací místo právě s tímto kokosem. Parkoviště je v podstatě takové odpočívadlo u hlavní silnice a baráky jsou pod úrovní silnice. Jiné místo na parkování v okruhu několika set metrů není.

Řešil jsem obdobnou situaci, auto každé ráno bez stěračů, rozmlácené okýnka nebo prostě vybrané. Parkuju asi 400m od baráku místo 50m ... a je to celkem ekonomický ... nemám auta poškozená a nejezdím všude autem, takže ušetřím i za phm. Člověk si pak ten nákup a celkově hospodaření s autem lépe promyslí když pro něj musí půl kiláku pěšky.  ;D A pokud máš garáž tak není co řešit.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #26 kdy: 07 Května 2017, 22:00:22 »

Já mohu parkovat o xxx metrů dále, ale choďte s dvěma dětma a mimčem po hlavní silnici a poměrně frekventovaný k autu takhle několikrát denně :(
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #27 kdy: 07 Května 2017, 22:27:29 »

Já mohu parkovat o xxx metrů dále, ale choďte s dvěma dětma a mimčem po hlavní silnici a poměrně frekventovaný k autu takhle několikrát denně :(

Tady bohužel jiné východisko nevidím, pak jen se přestěhovat. Ona jakákoliv sabotáž směrem k němu (ať už zalepený výfuk, dveře, cokoliv) jen vzbudí reakci, tedy po nějaké akci je třeba očekávat rozmlácené / zničené auto taky.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jenyk

  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #28 kdy: 07 Května 2017, 22:40:09 »

Nebo to vyresit rucne. Tihle idioti jsou vetsinou zbabelci kteri sklapnou kdyz se jich clovek neboji.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Soused opírá své auto o mé auto
« Odpověď #29 kdy: 07 Května 2017, 23:17:20 »

Ruční řešení je nejblbější možný nápad. Je pět základních možností, jak to může dopadnout a žádoucí je z nich jen jedna.

1. soused dostane na budku a umravní se
2. soused dá na budku l_oupimu a bude na koni
3. soused dostane na budku, ale l_oupi pak dostane pálku za napadení a bude moc rád, že se sousedovi nic moc nestalo.
4. soused omylem upadne hlavou na šutr a l_oupi půjde do báně za zabití
5. soused bez pardonu ustřelí l_oupimu květák či jinou část těla a policajti mu uznají nutnou obranu

Stojí to za to?
IP zaznamenána