30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: COVID PAS  (Přečteno 1933 krát)

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
COVID PAS
« kdy: 08 Března 2021, 14:53:52 »

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hamacek-petricek-cssd-pomoc-ze-zahranici-ockovaci-pasy-plan-obnovy-testovani-ve-skolach.A210308_105341_domaci_kop

Jak je nám už nějakou dobu předkládáno, nejde o diskriminaci těch, co si sajrajt píchnout nenechají, ale bonifikaci těch, co ano. Vnímám to jako když nám Alenka Schilerová vykládá, že stát zvýšil lidem mzdy tím, že snížil nějakou daň. Nebo jako když nějaká coura pro spravedlnost při EU prohlásila, že vlastnická práva majitelů zbraní nejsou nijak dotčena zákazem zbraní, protože po znehodnocení těch zbraní jim budou vráceny, takže o ně nepřijdou.

Dávám to sem proto, že podle mě nebude trvat moc dlouho a začneme vídat mnohem lepší pecky. Vaše práva účastníka řízení nebudou dotčena, akorát do budovy, kde řízení probíhá, se dostanete jedině s COVID PASem. Média u toho sehrají klasickou roli patolízalů - stačí jezdit předpisově a nemusel byste to řešit vy piráte.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:COVID PAS
« Odpověď #1 kdy: 08 Března 2021, 15:08:23 »

No kdyby to diskriminovalo jen lidi, co se ockovat nechteji nechat, tak je to jedna vec. Ale zavadet takovy system ve chvili, kdy se mesice, mozna jeste roky nedostane na ty, kteri by se ockovat byvali chteli, to mi prijde jeste horsi.

S diskriminaci tech, co se ockovat nechteji nesouhlasim, ale treba ja mam tak daleko od vsech zajmovych a ohrozenych skupin, ze jsem proste bez sance letos ji dostat. Takze nejenom, ze me budou diskriminovat, ze nemam vakcinu, ale ani mi nedaji moznost s tim cokoli udelat.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:COVID PAS
« Odpověď #2 kdy: 08 Března 2021, 19:09:17 »

ano tohle mě taky vždy zvedne ze židle, "práva přeci nebudou dotčena pokud očkovanému povolíme jít třeba do hospody" nemam odkaz ale vim vcelku přesně že to před pár měsíci když se masírka na "kampan za očkování" (než se zjistilo že vlasně není z čeho očkovat) nějaké hovado prohlašovalo...
To bych mu fakt pleskl. Problém je že už to skoro nikomu nepříjde podivné a místo toho aby ho v tom redaktor vymáchal tak jen všichni vážně kývají hlavou...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:COVID PAS
« Odpověď #3 kdy: 08 Března 2021, 21:28:55 »

Organizuje to EU, půlka států na tom s očkováním bude jako my, jižané a aerolinky budou potřebovat v létě dovolenkáře,... bych se toho až tak nebál. Příspěvek si ukládám do záložek a po prázdninách si vynadám, jak naivní jsem byl.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:COVID PAS
« Odpověď #4 kdy: 08 Března 2021, 22:35:48 »

ono až se budeme mít čím očkovat
a to něco bude čína nebo rusko....
pak teprve to vypukne
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:COVID PAS
« Odpověď #5 kdy: 16 Listopadu 2023, 20:49:32 »

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin