30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Náměstek primátora Frýdku-Místku boural opilý, nadýchal přes dvě promile  (Přečteno 3044 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

mimo jiné na starost i protidrogové aktivity a prevenci kriminality, havaroval se služebním autem. Následně mu policisté naměřili přes dvě promile alkoholu v dechu.
Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/namestek-primatora-frydek-mistek-koval-havaroval-opily-pjy-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170301_2309354_ostrava-zpravy_woj

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

No jo. Ve F-M zřejmě nemají správně Kadlecovské školení :)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

A tenhle zasranej magistrát semnou vede SŘ a bude mě poučovat o tom jak se chovat v provozu  :D

Prej v soukromém životě, ten dement nechápe že je náměstek primátora a žádnej soukromej život nemá, má být stále vzorem pro občany.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

„Škoda zatím nebyla vyčíslena. Náměstek Koval ovšem sám navrhl, že ji vzhledem k okolnostem uhradí,“ nastínil primátor Michal Pobucký.

Tak né asi, když byl pod vlivem. ::)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil

Možná by stálo za to zjistit, kdy má probíhat to hlasování a ještě před ním zkusit napsat zastupitelstvu názor na tuhle věc. Taky mi tam běží pár věcí a tohle mě prostě nebetyčně mrdá
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil

škoda že není vymahatelný paragraf zákona o obcích:
Zákon č. 128/2000 Sb.
 Zákon o obcích (obecní zřízení) § 83 (1) Člen zastupitelstva obce je povinen ... vystupovat tak, aby nebyla ohrožena vážnost jeho funkce.
Jenže to by pak na radnicích skoro nikdo neseděl....
IP zaznamenána