30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policejní důstojník při divoké jízdě na Vinohradech naboural 40 aut  (Přečteno 11466 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Pomahat a chranit ....  :x
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil

Je dobre, ze poluciste museji projit psychotesty :) !
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Hlavně to je pořád dokola to prase Kadlec, který minulej rok už jednou bouralo ožralý a ještě se mu povedlo podle všeho z trestu vykroutit, s ohledem na to, že má stále řidičák. To fakt musí někoho zrakvit? To je tahleta spravedlnost na vohnouty - neustálý prudění se zbytkáčem 0,3, ale policejní VIP hovada co jezděj obden nametený a dělaj škody za miliony jsou fpohodě.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil

eh, z jednoho komentáře pod článkem: „51 aut zranil, 7 zhmoždil a jednu fabii zesměšnil“
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Tak čekám, že se v sekci "Potřebuji poradit - alkohol" objeví následující dotaz:

Měl jsem blbej den a nabořil jsem 51 aut. Policajtům jsem nedal řidičák a odmítnul jsem dejchat. Pak mě vzali krev a bylo tam přes jedno promile. A kvůli blbým policajtům jsem nestihnul soud. Minulej rok jsem totiž nešťastnou náhodou nabořil dvě auta, a před tím jsem měl nějaký pivo. Tak co mi radíte?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil

Hlavně to je pořád dokola to prase Kadlec, který minulej rok už jednou bouralo ožralý a ještě se mu povedlo podle všeho z trestu vykroutit, s ohledem na to, že má stále řidičák. To fakt musí někoho zrakvit? To je tahleta spravedlnost na vohnouty - neustálý prudění se zbytkáčem 0,3, ale policejní VIP hovada co jezděj obden nametený a dělaj škody za miliony jsou fpohodě.
Vykroutit se mu nepovedlo, dle vseho je ta jeho lonska rallye na Synkaci stale jeste v setreni.
Ridicak ma proto, ze ho ten fizl fizlum proste nedal. A fizlove si o nej fizlovi nerekli proto, ze si fizl nenechal vzit krev. Je treba si z fizlova reseni vzit priklad a dusledne fizlovy postupy pouzivat pri reseni vlastnich sporu s fizly/uredniky/...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Tak jistě, když pude vo kriminál, pokusím se na to vzpomenout…ale vlastně aha, já nejezdím s jedničkou až dvoujkou v žíle.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

Obávám se, že tady to uhraje na nepříčetnost a ochrannou léčbu, pak rovnou ID a bude mít klid.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

To ho nezbavuje povinnosti zaplatit několikamilionovou škodu.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

otázkou je, jestli že se neprokáže že řídil pod vlivem, tak pojišťovna nemá důvod neplnit
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Neměl ani povinné ručení.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Neměl ani povinné ručení.

No tak se fízl holt prohne :-) vidím to na cca 4 mega škody. Nicméně mám silný dojem, že Kadlecovi stran jeho aprílové demolition derby opravdu vyhráblo a uhraje to na Bohnice.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Jak to potom řeší poškození, to jim vznikne pohledávka proti jeho osobě vzhledem k tomu že to neměl pojištěné nebo platí ČKP, která to bude následně vymáhat po něm?

Btw, kdyby si místo náhodné ulice vybral policejní vozový park, bylo by to mnohem hezčí čtení.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Poškození se obrátí na ČKP, která určí pojišťovnu, která to bude likvidovat. Následně bude ČKP (nebo ta konkrétní pojišťovna - to nevím a je to jedno) požadovat proplacení škody po viníkovi.
IP zaznamenána