30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Rosice - zúžení dálnice D1 - 178km směr Praha, úsekovka 91km/h na přechodné 80  (Přečteno 12374 krát)

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil

Hledejte zde na foru, jste v SprDel 1. fáze. Když to dáte na helmuta musíte se postarat aby byl helmut kontaktní - tedy aby si převzal poštu od úřadu a přiznal se. Nicméně helmut je asi nejjistější varianta.
Jestli nevíte kdo auto řídil tak to hlavně neříkejte SO, páč za takovou nevědomost by vás coby provozovatele vozidla řádně osolili.
IP zaznamenána

Bulwa

  • Příspěvků: 110
    • Zobrazit profil

Tak mi dnes přistál ve schránce Liebesbrief z Rosic. Překročení rychlosti o 13km/h za 1000Kč. Zároveň zde vyhrožují turbomodelem. Nejjistější mi tedy přijde použíl Helmuta. Co se týče Deathmuta, tak k tomu mám morální výsady. Mohl by mi někdo zkušený napsat (třeba do SZ), jak to s tím Helmutem je? Musí se jednat o reálnou osobu? Potřebuji výzvu doručenou na Helmutovu adresu? Musí probíhat nějaká komunikace mezi Helmutem a úřadem? Díky.
« Poslední změna: 14 Listopadu 2016, 15:38:02 od Bulwa »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Tak mi dnes přistál ve schránce Liebesbrief z Rosic. Překročení rychlosti o 13km/h za 1000Kč. Zároveň zde vyhrožují turbomodelem. Nejjistější mi tedy přijde použíl Helmuta. Co se týče Deathmuta, tak k tomu mám morální výsady. Mohl by mi někdo zkušený napsat (třeba do SZ), jak to s tím Helmutem je? Musí se jednat o reálnou osobu? Potřebuji výzvu doručenou na Helmutovu adresu? Musí probíhat nějaká komunikace mezi Helmutem a úřadem? Díky.

Hledejte. Všechno odpovědi jsou k nalezení a doufám nečekáte že někdo bude hledat za vás.
IP zaznamenána

Bulwa

  • Příspěvků: 110
    • Zobrazit profil

Citace
Hledejte. Všechno odpovědi jsou k nalezení a doufám nečekáte že někdo bude hledat za vás.

To v žádném případě.  Jen jsem toho prošel tolik, že mi z toho jde hlava kolem a chtěl jsem si ověřit, že tomu rozumím správně.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Helmut musí být schopen se přiznat.
IP zaznamenána