30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vyzva - parkovani zakaz zastaveni  (Přečteno 1004 krát)

Hennessy

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Vyzva - parkovani zakaz zastaveni
« kdy: 10 Května 2021, 16:55:36 »

Zdravím všechny místní,
forum sleduji už několik let, nicméně v posledních letech se mi dařilo jezdit bez výzev, bohužel na mě opět došla řada.
Jedná se o parkování na zákazu zastavení před nemocnicí kde se dělají covid testy, snaživí příslušníci se rozhodli vydělávat na tom, že nemocnice nemá řešené paarkování pro davy, které tam ve stanech testuje :-/

Protože mám nějaký časový odstup, tak si chci ujasnit, jak se dneska věci mají. Doteď jsem vše řešil totáální pasivitou, vše úspěšně promlčeno.
Momentálně dorazila výzva k úhradě od MHMP, takže se pochopitelně nabízí opět dělat mrtvého brouka.
Po nahlédnutí do okolních vláken ale vidím, že si provozovatelé udávají samy sebe. Má to smysl? V praze jsem tímhle stylem nikdy na udání od pochůzkářů nereagoval...

Druhá věc, někde na mě vykouklo že Sprdel má promlčecí lhůtu 4 roky (nebylo uvedeno od čeho, ale předpokládám od spáchání přestupku). Platí ale pořád, že na zahájení Sprdele je lhůta 1 rok od spáchání přestupku jinak konec?

Předem díky,
H.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 029
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva - parkovani zakaz zastaveni
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2021, 17:08:20 »

MHMP nejede turbo model, proto se nabízí nyní zachovat radiový klid a vyčkat na doručení další výzvy (tentokráte k podání vysvětlení) a až následně udat řidiče. Může to být Helmut, Deadmut, spolupracující řidič nebo Vy sám.

Sprdel měl promlčecí lhůtu až 4 roky, od 1.7.2017 je to obyčejný přestupek s promlčením 1 rok s restartováním, max. 3 roky (více zde).
IP zaznamenána