30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Radarové úseky bez pokuty  (Přečteno 2905 krát)

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Radarové úseky bez pokuty
« kdy: 20 Června 2016, 23:45:22 »

Sice poněkud starší článek, ale protože mi včera v noci spadla cihla na plyn na wilsonce, tak sem hledal a našel tento článek, snad to bude pořád pravda :)

http://zpravy.idnes.cz/praha-ma-radary-za-45-milionu-merit-rychlost-nemohou-jsou-z-penez-eu-1db-/domaci.aspx?c=A110112_101652_praha-zpravy_ab
IP zaznamenána
In dubio pro reo

S.M-A-RT

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Radarové úseky bez pokuty
« Odpověď #1 kdy: 21 Června 2016, 00:03:51 »

Stejnych kamer jsem si vsiml na rozvadovske spojce ve smeru na ikeu při nájezdu z okruhu. Nicmene na seznamu uvedena neni, ovsem ani jsem nenarazil na druhy par kamer pro mereni useku, je to tedy ve vystavbe nebo jsou tam jen kamery pro monitorovani?
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Radarové úseky bez pokuty
« Odpověď #2 kdy: 21 Června 2016, 00:27:07 »

spíš jestli nejsou u nich v zemi dva obdelníky hned za sebou, ten úsek neznám, ale pokub by tam byly, tak je to na měření okamžité rychlosti
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Radarové úseky bez pokuty
« Odpověď #3 kdy: 21 Června 2016, 11:11:47 »

Stejnych kamer jsem si vsiml na rozvadovske spojce ve smeru na ikeu při nájezdu z okruhu. Nicmene na seznamu uvedena neni, ovsem ani jsem nenarazil na druhy par kamer pro mereni useku, je to tedy ve vystavbe nebo jsou tam jen kamery pro monitorovani?

Nejspíš jsou nefunkční, měly být součástí nerealizované úsekovky.
IP zaznamenána