30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkovací oprávnění nově i nerezident - Lze získat dvě parkovací oprávnění?  (Přečteno 1575 krát)

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/parkovaci-zony-praha-auto-manzelu-spolecne-jmeni-soud-nerezident-trvale-bydliste.A200817_565397_praha-zpravy_klu/diskuse

To by mne zajímalo zda by to prošlo kdyby si druhý z manželů napsal bydliště na radnici a chtěl na něj dostat taky POp
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil

Hlavne nechapu, proc to soud omezil jen na manzele. Co partneri? Co registrovani partneri? Co dva lidi, co spolu sdileji auto (to by prece melo mesto podporovat, ze si vic lidi koupi spolecne automobil, vsak je to moderni a daleko lepsi nez ty moderni autopujcovny, tedy ehm. carsharingy).
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Hlavne nechapu, proc to soud omezil jen na manzele. Co partneri? (....)
Tak celý koncept modrých zón je postavený na hlavu. OK, asi nemám problém zaplatit zaparkování, když už platím dálniční známku a podobně, ale měl by být jednotný přístup, prostě cena za parkování na hodinu, cena na rok, rozhodnu se jestli si zaplatím pár hodin, nebo koupím permici na rok.
Tramvajenku si mohu taky koupit bez ohledu na to zda jsem pražák nebo ne...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Hlavne nechapu, proc to soud omezil jen na manzele.

Já myslím že to neomezil jen na manžele.. asi se to prakticky vztahuje na všechny formy spoluvlastnictví auta..

Bude teď nová móda.. lidi si bodu navzájem prodávat podíly na autech  :) :)
IP zaznamenána