30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá  (Přečteno 5323 krát)

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« kdy: 31 Května 2016, 16:41:08 »

Zajímavá tisková zpráva Potravinářské komory(!). Jde vlastně o reklamní akci, kdy si výrobci alkoholu vytváří ve spolupráci s fízly a Besipem pozitivní PR....

Ještě zajímavější je přiložená fotografie, kde je vidět, že fízlové provádí své kontrolní kontroly, zatímco s řidiči komunikuje také hosteska (s logem Besip), která zřejmě ukázněným řidičům provádí nějaký product placement. Zkusím někdy požádat policii, zda by někdy nepomohla při reklamní kampani, až ji budu pořádat...



IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #1 kdy: 01 Června 2016, 08:21:11 »

No tohle je svinstvo, na ktere jsem extremne alergickej ... takze reklamni akce besipu, zastresena tim, ze policie zastavuje (a buzeruje) zakazniky, na kterych pak besip dela marketing ... tfuj tajxl.

To by mohli rozsirit, z kazdou roznaseckou letaku by mohl stat fizl, kontrolovat totoznost a kazdy kontrolovany by pak byl obtezovan jeste letakovou roznaseckou ...

grrrr
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #2 kdy: 01 Června 2016, 08:58:20 »

Možná by mohl OSBID jakožto provozovatel zdejšího webu požádat Policii, aby při příští dopravně-bezpečnostní akci přizvala členy hardcore týmu a stálé členy, aby mohli při kontrolních kontrolách distribuovat materiál, který jsme tu dávali dohromady: "Poučení, potvrzení o provedení úkonu a předkládání dokladů při kontrole".:-) https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1836.0

Moc rád bych se pobavil nad zamítnutím a jeho zdůvodněním.:-))
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #3 kdy: 03 Června 2016, 12:55:59 »

No to můžeme ostatně zpunktovat i bez součinnosti policie. Prostě se postavíme někde na „likvidační stanoviště“ a budeme nabízet pyrátům pomoc. Já to občas dělám, když vidím, jak nějakého chudáka buzerují a reakce fízlů jsou úžasné.
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #4 kdy: 04 Června 2016, 00:33:10 »

Mnohokrát jsem měl nutkání to udělat,ale nikdy jsem to neudělal. Jaké jsou ty reakce?:-)
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #5 kdy: 05 Června 2016, 00:23:15 »

Jednou jsem to udělal v Brně - zeptal jsem se normálně té buzerované omladiny, jestli je všecko v pořádku a jestli je policisté neobtěžují - klučina na mě vyjeveně koukal, tak jsem se zeptal slušně i policistů, jestli je všecko v pořádku a jestli je to jen běžná kontrolní kontrola, oni na mě vyjeveně čučí, odpověděli že jo, no a tím to skončilo a šel jsem zase dál... Od těch dob mám nutkání to zkusit znovu, ale největší obavy mám z toho, že bych se snažil pomáhat někomu, kdo o to nestojí - jinak se mi ta myšlenka líbí, a s tím obsazením "likvidačního" stanoviště bych se tedy s dovolením nechal inspirovat - jak bude trochu času a prostoru, zkusím z takového pokusu i něco natočit...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #6 kdy: 05 Června 2016, 06:12:23 »

Od těch dob mám nutkání to zkusit znovu, ale největší obavy mám z toho, že bych se snažil pomáhat někomu, kdo o to nestojí ...

Jsem přece chlap a umim uznat vinu tak nevim co na mě zkoušíš za šméčka ty magore ... ještě to budu mít o tisícovku dražší kvůli tobě, že jo pane policisto?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #7 kdy: 05 Června 2016, 23:41:39 »

Mnohokrát jsem měl nutkání to udělat,ale nikdy jsem to neudělal. Jaké jsou ty reakce?:-)
Většinou prskají ve smyslu že oni mě tam nepotřebují a že mám vypadnout. Ale už mi vyhrožovali i tím, že mě seberou pro rušení úředního úkonu nebo jak tomu říkali.

Bohužel reakce buzerovaných řidičů jsou často ve stylu „oni jsou v pohodě, domluvím se s nimi za pár stovek, to nestojí za tu otravu“ apod.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Počet nehod způsobených pod vlivem alkoholu klesá
« Odpověď #8 kdy: 06 Června 2016, 00:49:33 »

Jo, narušování úředního úkonu je dobrá prdel. Jednou něco takovýho žvatlali, nakonec mě podobnej debil z úřadu, jako byl ten pan magistr opicista, obvinil z neuposlechnutí výzvy…nebyl s to se za rok dobrat ani k rozhodnutí, a to sem se ani zase tak moc nesnažil…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky