30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další radar pro Rosice II - komentář  (Přečteno 4950 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Další radar pro Rosice II - komentář
« kdy: 29 Ledna 2017, 08:48:51 »

Dostal jsem se na blog starosty Rosic a musel jsem se zasmát komentáři nějakého pana Martina.

Viz.zde: http://blokstarosti.cz/?p=509

Cituji pana Martina:
"Dobrý den pane Světlíku,
i já budu ten další z řidičů, kteří byli vyfoceni na dálnici D1 a zřejmě mě čeká placení pokuty. Na internetu jsem se dočetl článek, kterak nestíháte řešit přestupky na serveru rozhlas.cz, kde máte půlroční zpoždění. Reálně tak čekám, že v květnu se i „Výzva“ dostane i ke mně.
Velmi ostře nesouhlasím s měřením na D1 a samozřejmě ode mě neuvidíte ani korunu. Pokud to bude nutné, tak Vám to osobně vysvětlím i ve správním řízení slušně, věcně a fakticky.
Přeji Vám pohodový týden.
S pozdravem Martin
"

Cituji pana starostu:
"Dobrý den pane Martine, teď už stíháme řešit přestupky úplně v pohodě, výzvu, podle mého mínění, dostanete nejpozději do konce února. Jen se divím, jak jste se dopídil toho, že budete obeslán. Ne každý záblesk na dálnici znamená jistotu přestupku!
Na rozdíl od Vás, já jsem zastánce měření rychlosti na dálnici. Ne kvůli tomu, aby se naplnila něčí kasa, naše město by se bez těchto peněz v pohodě obešlo, ale považuji to za jedinou možnost, jak řidiče umravnit a zajistit tak vyšší bezpečnost provozu. Pokud vám výzva přijde a Vy pokutu nezaplatíte, je to opravdu jen a jen na Vás. Já bych také nic neplatil, kdybych se cítil nevinný. Mějte se pěkně a děkuji za Váš příspěvek.
"
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #1 kdy: 30 Ledna 2017, 16:41:29 »

Debil
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #2 kdy: 30 Ledna 2017, 16:46:49 »

Jaroslav Světlík 6.6.2016 (13:40)
Tak a je to tady! Už se měří na ostro, nohu z plynu!

Jaroslav Světlík 9.6.2016 (16:03)
Úžasný úspěch měření! Rychlost se měří na ostro, ale všichni jezdí osmdesátkou! Žádné pokuty, žádná administrace! Věřím, že i žádné nehody. Děkuji všem řidičům, kteří si vzali při jízdě na dálnici tato opatření za své a pomohli tak k zvýšení bezpečnosti. A o to jak Ministerstvu dopravy, tak Ředitelství silnic a dálnic a Polici ČR šlo.

Jaroslav Světlík 28.7.2016 (11:21)
Mé nadšení bylo předčasné. Na dovolenou se fakt asi musí spěchat!


On u toho snad v práci sedí a počítá ty prachy co mu naskakujou, nebo co.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #3 kdy: 30 Ledna 2017, 17:41:37 »

V místním rozhlase i v rozhlasech okolních obcí hledají dalšího zedníka. Takže to vynáší.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #4 kdy: 30 Ledna 2017, 20:25:27 »

Jednoduše nestíhají, bylo to fakt na netu, jak v současnosti řeší přestupky z července z D1. Tak při tom objemu řidičů....

Spíše si říkám, že neposlání odpustku, tak si toho možná ani nevšimnou..
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #5 kdy: 30 Ledna 2017, 20:36:53 »

Dnes přišel odpustek ze září, nestíhají. :)
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #6 kdy: 31 Ledna 2017, 08:18:19 »

To je to měření s Alzou? Jak to vlastně vypadá. Dá se to na tom shodit?
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #7 kdy: 31 Ledna 2017, 11:15:01 »

S alzou to bylo stopro u slapanic, tj. Jiny smer, ale bude to stejne. Melo by to jit shodit na tom, ze nelze projazat pravost snimku a jejich nemanipulaci, coz jak znamo je mozne a dokazane:)  Ja dostal odpustek cca s pulrocnim zpozdenim a zahodil ho. Vy ostatni doufam taky?:)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #8 kdy: 31 Ledna 2017, 12:38:52 »

Ja dostal odpustek cca s pulrocnim zpozdenim a zahodil ho. Vy ostatni doufam taky?:)

Teď už to stíhají po 4 měsících od spáchání hrůzného přestupku překročení rychlosti o několik málo km/h, ale taky bych to zatím viděl na odklad ad acta.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Další radar pro Rosice II - komentář
« Odpověď #9 kdy: 31 Ledna 2017, 15:18:50 »

Ja sem zase tak malo tusim nemel, ale porad se to veslo na vyzvu k vypalnemu.. myslim si, ze v tom poctu kdyz jim par lidi nezaplati, nemaj ani duvod to resit, pokud si toho vsimnou.. a zbytecne na sebe upozornivat psanim odpovedi...
IP zaznamenána
In dubio pro reo