30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zkušenosti - Praha po updatu  (Přečteno 2572 krát)

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Zkušenosti - Praha po updatu
« kdy: 01 Října 2018, 16:51:15 »

od jisté doby, nevím přesně kdy, začali chodit odpustky ne z magistrátu ale za jednotlivé Prahy.

Zatím řeším 3 případy každý je naprosto jiný očividně podle toho která úřednice to dostane na stůl.

Chronologicky za sebou:
1) přišla výzva do DS, udán Helmut, zatím se nic neděje dál se nic neděje
2) přišla výzva do DS, udán Helmut, Helmut dostal předvolání, Helmut se doznal a omluvil se že se nebude schopen dostavit, Helmut dostal Výzvu provozovateli vozidla (nedělám si prdel), Helmut cítí potřebu mít vše v pořádku a tak píše úřadu že by rád zaplatil ale on není provozovatel v právu českém si není jistý tak prosí o potvrzení že je vše v pořádku. dál se nic neděje
3) přišla výzva do schránky, po 14 dnech vhozeno, o ničem nevím... dál se nic neděje

Z toho co popisuji se mě zdá že tam nabrali ještě horší svoloč než na magistrát. jaké máte zkušenosti vy?
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Zkušenosti - Praha po updatu
« Odpověď #1 kdy: 02 Října 2018, 07:42:00 »

Jsou to holt nováčci, ona se ta úroveň časem (bohužel) zlepší.

Citace
Helmut cítí potřebu mít vše v pořádku a tak píše úřadu že by rád zaplatil ale on není provozovatel v právu českém si není jistý tak prosí o potvrzení že je vše v pořádku.
Tohle nevím, jestli byl zrovna šťastný postup. Lépe úřadu nenapovídat, jen ať Helmut dostane pokutu...
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Zkušenosti - Praha po updatu
« Odpověď #2 kdy: 02 Října 2018, 12:43:54 »

no nad tím sem taky uvažoval a docela by mě zajímal názor ostatních, já sem došel k tomu že pošťouchnutí od Helmuta bylo nutné aby sním úřad zahájil regulérní řízení a nemohl to vrátit zpět na provozovatele. Napadlo mě zda to není taktika že Helmutovi pošlou odpustek, a pokud nezaplatí tak zahájí SPRDEL...
IP zaznamenána