30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vhodné aplikace pro řidiče  (Přečteno 12672 krát)

denial

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #15 kdy: 11 Července 2017, 21:50:13 »

Dobry den,

je nejaka aplikacia pre android, ktora ukazuje aj ceske usekove merace?
nedavno som isiel po cesku a mal som pustene waze, here aj camsam a mam dojem, ze usekoviek som stretol celkom dost, ale ani jedna appka ma nevarovala.

dik
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #16 kdy: 11 Července 2017, 21:55:48 »

Waze používám a radary tam jsou - ale netuším jestli všechny. Určitě tam je křižovatka Sokolská/Českobratrská v Ostravě, železniční přejezd v Ostravě-Polance n. O. a stacionární radar ve ValMezu.

Každopádně ho můžete nahlásit a komunitní správci by ho měli přidat.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #17 kdy: 11 Července 2017, 21:57:48 »

https://www.radar-hunter.eu/napoveda/mobilni-aplikace-radar-hunter-lite

Úsekovky to asi neřeší, ty sou všude dostupné, ale aktuální radary jo, ne všechny samozřejmě.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #18 kdy: 13 Července 2017, 12:01:29 »

Pro android TomTom Rychlostní radary. Hlásí úsekáče, ukazuje průměrnou rychlost v měřeném úseku, když někdo nahlásí trojnožku tak i tu a funguje po celé evropě. Lze provozovat jako widget. Zobrazuje pak aktuální rychlost a maximální povolenou rychlost. Také hlásí kolony v předstihu a zácpy. V kombinaci s maps.me jako navigací pecka. Spotřebuje tak 10-14MB dat na 200km.
IP zaznamenána

CzechFreak

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #19 kdy: 13 Července 2017, 14:26:41 »

Pro radary, hlídky a navigaci po Polsku je Android aplikace Yanosik. Vyžaduje vytvořit účet a poprat se s polštinou. Vyzkouším o dovolené.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #20 kdy: 28 Července 2017, 16:50:47 »

mapy a navigace: OsmAND. Radarů je tam dost, offline mapy celýho světa, řazení do pruhů, pěší navigace, etc. Akorát to teda (zatim) neumí waze-like dynamickou navigacy (kolony, objížďky).
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

xd

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #21 kdy: 29 Července 2017, 22:29:47 »

Tudy ne - dopravni nehody a uzavirky
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #22 kdy: 31 Července 2017, 10:45:41 »

Navigace: Sygic (ten opustím, licence není na uživatele, ale telefon), začínám zkoušet Waze. Sygic se mi lépe "přichytává" na cestu, Waze si pořád myslí, že jedu o kousek vedle.

Aplikace: PHM & Náklady - velmi propracované statistiky a přehledy
              Torque a Scan my Opel - diagnostika ŘJ motoru přes bluetooth adaptér. Na cestě se může hodit. Bohužel podle normy OBD se nedostanu na další řídící jednotky (abs, airbagy, kliimatizace, budíky, rec, uec a další).

Až pořídím nový telefon, budu hledat něco, co umí fungovat i jako on board kamera.
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 257
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #23 kdy: 31 Července 2017, 14:04:02 »

To sygic umí. Dash cam.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #24 kdy: 31 Července 2017, 23:19:56 »

Tak zrovna Sygic jsem migroval na jiný telefon před třemi týdny... Nainstaloval jsem Sygic na jiný telefon, přihlásil se svým účtem a všechno okamžitě najelo.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #25 kdy: 01 Srpna 2017, 09:56:21 »

Koukal jsem na stránky SunnySoftu a asi nějaký hlavoun začal používat mozek :-) - Sygic nyní s možností přenosu licence na jiné zařízení.

https://www.sunnysoft.cz/zbozi/181WSN-003/sygic-gps-navigation-evropa-offline-dozivotni-aktualizace-map-headup-display-dashcam.html

A o dashcam od sygicu jsem nevěděl, díky za info.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Vhodné aplikace pro řidiče
« Odpověď #26 kdy: 07 Srpna 2017, 14:48:02 »

... Sygic se mi lépe "přichytává" na cestu, Waze si pořád myslí, že jedu o kousek vedle.

To může být problémem s GPS. Zkoušel jsem několik telefonů a některý mi blbnuly s GPS. Pomohl mi program GPS status, která i ve FREE verzi umí pěkně fixovat GPS a podporuje třeba stažení souboru s GPS daty a tím urychlit lokalizaci.
IP zaznamenána