30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Strakonice: městapo schválně srazilo chodce  (Přečteno 4292 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #1 kdy: 25 Ledna 2017, 00:22:10 »

"Otec zraněného mladíka, malíř Jiří Máška, je stále v šoku. „Stáli tam, ruce za opaskem, jinak nic. Jen tak stáli. A já mám kluka v nemocnici a nevím, jak na tom bude. Jsou to zločinci,“ řekl na adresu obou strážníků."

Tomuhle se říká probuzení z nevědomosti, bohužel mnohým musí najíždět na děti, aby pochopili co je to za zmrdy.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #2 kdy: 25 Ledna 2017, 07:59:01 »

Těžko říct, z diskuse:

"Sama jsem byla účastníkem nehody a sama za sebe mohu říct, že chlapec 20 let, skočil do silnice schválně s nějakým pokřikem. Auto zabrzdilo ale očividně uklouzlo. Navíc, jeden ze strážníků zavolat sanitku nestačil dřív než byla zavolána jiným světlem... jsem naštvaná, protože tyhle řeči jiných svědků nejsou na místě. Upřímně za sebe říkám, dobře mu tak, neměl ve vozovce co dělat měl předpokládat že auto nestačí zabrzdit. Podle mě je tohle jen nedbalost opilého puberťačka. Chudaci Strážníci . Maříková"

Z článku:

"U řidiče byl alkohol dechovou zkouškou vyloučen, chodec ji odmítl."
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #3 kdy: 25 Ledna 2017, 08:28:59 »

t4455 nejak to nesedi s:
Když bylo těsně za námi, přejelo do protisměru a těsně před naším kamarádem přidalo plyn.
Zdroj: http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/svedci-straznici-do-nas-najeli-20170124.html
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #4 kdy: 25 Ledna 2017, 08:44:01 »

Městapo nemá kamery v autě?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #5 kdy: 25 Ledna 2017, 09:26:09 »

"U řidiče byl alkohol dechovou zkouškou vyloučen, chodec ji odmítl."
V poradku - proc by se mel chodec podrobovat dechove zkousce?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #6 kdy: 25 Ledna 2017, 10:20:41 »

LOL „chudáci strážníci“, to mne dostalo. Kterýpak městapák se ve Strakonickém deníku zaregistroval pod jménem Karolina Marikova? Jméno „Kája Mařík“ by bylo až příliš nápadné, že?  ;D
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #7 kdy: 25 Ledna 2017, 21:28:47 »

LOL „chudáci strážníci“, to mne dostalo. Kterýpak městapák se ve Strakonickém deníku zaregistroval pod jménem Karolina Marikova? Jméno „Kája Mařík“ by bylo až příliš nápadné, že?  ;D
Nebuď paranoidní. V okrese Strakonice je 33 Maříkových a některá může umět ty internety.
http://www.prijmeni.cz/oblast/3307

P.S. : To, že tvrdím, že jsi paranoidní neznamená nutně, že v tom jedu s nimi.  :)
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Strakonice: městapo schválně srazilo chodce
« Odpověď #8 kdy: 26 Ledna 2017, 15:44:01 »

t4455 nejak to nesedi s:
Když bylo těsně za námi, přejelo do protisměru a těsně před naším kamarádem přidalo plyn.
Zdroj: http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/svedci-straznici-do-nas-najeli-20170124.html

Davalo by to smysl, kdyby jeli proti ... coz neni zcela jednoznacne popsano, proklamaci: "pred nami jelo vozidlo MP" ... nemusi vylucovat, ze jelo proti nim. V kazdem pripade to vypada, ze chodci nesli po chodniku ... (aniz by to melo znamenat, ze si MP bezduvodne zahraje na carmageddon).
IP zaznamenána