30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Je to šílené. S experimentem Prahy na řidičích dochází obyvatelům trpělivost  (Přečteno 1368 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/stalo-se/clanek/je-to-silene-s-experimentem-prahy-na-ridicich-dochazi-obyvatelum-holesovic-trpelivost-40363637

Zase zkurvyzmrd bajcykl čižínskej a jeho fámulus Scheinherr. Jako by toho na P7 zkurvili málo. Narval bych čižínskýmu mu ten jeho propocenej prochcanej bajcykl do prdele, vytáhnul držkou a pak jej na něm upálil jako Husa a popel vysypal do Vltavy u mostu, kde bydlí houmlesáci. Je smutný, že o dopravě rozhodujou tihle hipsterští úchylní kriplové, co nikdy neměli řidičák.
« Poslední změna: 20 Června 2021, 00:26:48 od Otto »
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil

bohužel takto se pojebává celý západ. samý zelený sociologové a podobný paznehti. jakékoliv takové úpravy by musely vycházet z racionálních propočtů, simulací atd a ne z nějakýho hejla, co s duhovou vlajkou na prdeli závadí omezení, protože auta jsou fujky a města patří lidem. jsem si nevšiml, že ty auta jezdí prázdný bez řidičů, takže asi je nemalá část lidí chce používat, ať se jim to líbí nebo ne
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil

https://www.reflex.cz/clanek/komentare/107748/zeleni-khmerove-se-zblaznili-slepi-idealiste-kaslou-na-lidi-a-cpou-jim-nesmysly-ktere-nechteji.html

to je asi nejlepší komentář, co jsem v cz četl

když vezmu, co chtějí v pze, tak jsem rád, že tam musím jen velmi málo. popravdě ale si nedovedu představit, že bych v takovém městě bydlel. podle mně cesta do pekel, malé podniky to položí, zbyde jen pár smažkokrámů s biosójou a podobnými fujtajbly, ale normální člověk tam špatně najde práci i nákup. už vidím, jak budou lidl zavážet v noci na kole
IP zaznamenána