30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: MP Praha  (Přečteno 5708 krát)

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #1 kdy: 17 Června 2016, 13:51:25 »

K pobaveni na tom nic nevidim, jedna vec je branit sva prava, ale touhle cestou spis skodi... nam vsem.

mcsoap:
presne tak, jednoduseji se budou utahovat srouby(tohle lide nemaji radi):
- zbohatlik
- neslusny
- povyseny
- rad si hladi ego
- MP na pokraji place.. nezna zakony - (nemuze za to, ze je hloupa/nezkusena/nevzdelana/nebo cokoliv dalsiho/jineho(vyberte si), za to muze jeji nadrizeny, ktery ji vzal do sboru, ktereho zase nejaky jeho nadrizeny toto donutil udelat... protoze kvalitni lidi musite zaplatit)

Tady je naprosto jednoznacny utok verejneho cinitele na majetek ... https://www.ulozto.cz/live/xuTDpdpE/jak-rozehnat-dopravni-zacpu-mp4
« Poslední změna: 18 Června 2016, 12:57:05 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #2 kdy: 17 Června 2016, 14:22:34 »

Kdyby pán nebyl zamindrákovanej kokot, tak by dělal dobrou službu, ale svou neskutečnou arogancí řidičům spíš škodí. Cílem videa je ukazovat jakej je borec. Oč lépe je mohl utřít bez tykání a vysírání. Měl jsem celkem problém to dokoukat...
IP zaznamenána

peter_sk

  • Příspěvků: 90
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #3 kdy: 17 Června 2016, 14:45:35 »

Na pobavenie to moc nie je, odhliadnuc od osobného prejavu toho "borca" to parádne ide na ruku dopravným fašistom, ktorí by šrouby najradšej utiahli na krv.  A ako problém vidím skutočnosť, že účinkujúci je zrejme napojený alebo je súčasťou partičky, ktorá zastupuje taxikársku zberbu, ktorá tak často účinkuje vo videách janka rubeše.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #4 kdy: 17 Června 2016, 14:57:01 »

No ja z toho take moc nadseny nejsem, to video je vyrobene za ucelem dosahnout popularnosti, takze to, ze ja sedim hodiny nad jednim dopisem a snazim se regulerne rozporovat nespravne provedene mereni rychlosti, to nikdo neuvidi, ale ze nejakej polocigos v mercedesu nadava policajtum, to uvidi kazdej. Utahnout sroub je lehci, kdyz verejnost hyka blahem, a po tomhle videu hykat bude.
IP zaznamenána

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #5 kdy: 17 Června 2016, 15:27:43 »

Drive jsem byl i jeste hustejsi... Dneska z nich delam kreteny se vsi slusnosti  ;D Ale to verejne mineni... V mem okoli je to tak 50/50...  :-\ Ale vcelku bych souhlasil s tim, ze nam to zrejme vic skodi, nez pomaha...
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Huntfilihunt

  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #7 kdy: 19 Června 2016, 19:50:22 »

Kdyby pán nebyl zamindrákovanej kokot, tak by dělal dobrou službu, ale svou neskutečnou arogancí řidičům spíš škodí. Cílem videa je ukazovat jakej je borec. Oč lépe je mohl utřít bez tykání a vysírání. Měl jsem celkem problém to dokoukat...
Já to regulérně ani nedokoukal...

K pobaveni na tom nic nevidim, jedna vec je branit sva prava, ale touhle cestou spis skodi... nam vsem.

mcsoap:
presne tak, jednoduseji se budou utahovat srouby(tohle lide nemaji radi):
- zbohatlik
- neslusny
- povyseny
- rad si hladi ego
- MP na pokraji place.. nezna zakony - (nemuze za to, ze je hloupa/nezkusena/nevzdelana/nebo cokoliv dalsiho/jineho(vyberte si), za to muze jeji nadrizeny, ktery ji vzal do sboru, ktereho zase nejaky jeho nadrizeny toto donutil udelat... protoze kvalitni lidi musite zaplatit)

ta buchta je u MP PHA 1 přes 20 let, na což teda možná ani nevypadá
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #8 kdy: 21 Června 2016, 00:25:58 »

mě pobavila jen hláška "nejsem řidič, řikej mi majku" ale jinak to celé je jak už bylo napsáno výše jen o honění ega jednoho polocikána.. Video by dostalo zcela jinej nádech a šmrnc, kdyby je jen slušně školil, možná by to pak bylo i vtipný..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #9 kdy: 21 Června 2016, 11:00:57 »

K youtuberovi je asi zbytečné se znovu vyjadřovat ... nicméně ta strážnice mi hrozně připomíná tu postavičku z policejní akademie :)

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSvukgFAYhthkeDsD9X3POGdAzdg2B9hZo2sWxlwZcBuTmJBQv4Ow
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:MP Praha
« Odpověď #10 kdy: 21 Června 2016, 15:44:15 »

Asi pred mesicem jsem sjel vsechny jeho videa. Jistym zpusobem zajimavej projekt, kterymu skodi ta kontroverze. Borec parkuje s bavorakem na pesi zone a v zakazu a pak ma prdel z policajtu, kterym tvrdi, ze neridil. Povodi si je, vynada jim a ma z toho srandu. Ta povysenost a arogance sice pritahuje divaky, ale ve finale akorat podporuje predstavu "slusneho ridice" o "pyratech".

Pro me je to debil, kterej by byl mnohem vic prospesnej, kdyby se svoje znalosti o dopravnich prestupcich snazil predavat jinak a ridice by ve finale vzdelal, aby si nenechali srat na hlavu.
IP zaznamenána