30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach  (Přečteno 9776 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« kdy: 16 Září 2015, 15:17:48 »

http://ekonomika.idnes.cz/pevne-radary-na-dalnicich-do-roka-zaplati-je-dotace-fsl-/eko-doprava.aspx?c=A150915_2191678_eko-doprava_rts

A jestli tu nekdo rikal, ze se tesi, az ti vohnouti vemou vidle a pujdou na Toka .... tak Vas bohuzel musim zklamat.

Ovce beci radosti

1. je to super, konecne se zbavime piratu, strelcu a podobnych antropomorfnich personifikaci
2. i babicka, ktera cely zivot platila dane a za barakem ji postavili dalnici, bude rada, ze tam nedelaji takovy hluk (!!!)
3. zpusobi to, ze nejen ja, ale vsichni budou dorzovat rychlost, protoze jinak jim prijde slozenka

No ja nevim jak Vy, ale ja na to nemam to cist ...
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #1 kdy: 16 Září 2015, 15:27:51 »

Jo a abyste vedeli, co si slusny a sporadany obcan (zrejme najaky krizenec Brandona Walshe a Mirka Dusina) mysli o nas tady na foru:


Uryvek z diskuze: Napsal jsem mu, ze je treba byt si vedom svych prav a trenovat, pripadne se obratit sem ...

"Dekuji, cekal jsem, ze se budete vytacet jako cerv. Proste jste "previt", co nejdriv jeden zakon nendodrzuje a jezdi jako prase po dalnicich i jinde a pak se vytaci a hleda dirky v zakone, protoze na Vas prece nic neplati a nikdo si na Vas neprijde... Ano, mate na to pravo, klidne dal pujcujte auto kamaradum, co vypadaji jako vy, ale jsou z UA, z Kazachstanu a podobnych zadeli, dal pozadujte technicke specifikace radaru atd atd.. ale jste jen obycejny podvodnicek. Srab, co se schovava a za sve vlastni prestupky neni ochoten nest svou vlastni zodpovednost...

Z takovych lidi se mi zveda zaludek, pane Kabo. Ale je to Vase soucasna role.. Takovy tem maly podvdnicek, co si rika "Hahaha, to jsem na ty wohnouty vyzral, to jsem jim vypalil rybnik" Takovi, jako Vy, ale v jinem, pak okradaji duchodce ma predvadeckach a tak.

Zijte blaze, a pamatujte, vse se Vam 3x vrati.. To dobre i to zle. Mir s Vami."
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #2 kdy: 16 Září 2015, 15:46:00 »

Jo a abyste vedeli, co si slusny a sporadany obcan (zrejme najaky krizenec Brandona Walshe a Mirka Dusina) mysli o nas tady na foru:


Uryvek z diskuze: Napsal jsem mu, ze je treba byt si vedom svych prav a trenovat, pripadne se obratit sem ...

"Dekuji, cekal jsem, ze se budete vytacet jako cerv. Proste jste "previt", co nejdriv jeden zakon nendodrzuje a jezdi jako prase po dalnicich i jinde a pak se vytaci a hleda dirky v zakone, protoze na Vas prece nic neplati a nikdo si na Vas neprijde... Ano, mate na to pravo, klidne dal pujcujte auto kamaradum, co vypadaji jako vy, ale jsou z UA, z Kazachstanu a podobnych zadeli, dal pozadujte technicke specifikace radaru atd atd.. ale jste jen obycejny podvodnicek. Srab, co se schovava a za sve vlastni prestupky neni ochoten nest svou vlastni zodpovednost...

Z takovych lidi se mi zveda zaludek, pane. Ale je to Vase soucasna role.. Takovy tem maly podvdnicek, co si rika "Hahaha, to jsem na ty wohnouty vyzral, to jsem jim vypalil rybnik" Takovi, jako Vy, ale v jinem, pak okradaji duchodce ma predvadeckach a tak.

Zijte blaze, a pamatujte, vse se Vam 3x vrati.. To dobre i to zle. Mir s Vami."

Toho neber vazne, to je nejakej uber slunickar a uz mu to slunicko vlezlo na mozek. Jak nesouhlasis, tak vrazdis deti, kocarky, starenky, mrtvoly.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #3 kdy: 16 Září 2015, 15:58:59 »

Ja se z toho nevesim, dobre mu tak :) a dokonce uz i vyhrozuje :)
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #4 kdy: 16 Září 2015, 16:57:21 »

tak to je silenej policejni stat. jak casto jsou ty brany?
predpokladam, ze mereni bude jednak usekove a jednak aktualni rychlosti?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #5 kdy: 16 Září 2015, 17:03:30 »

Aktuální rychlost to umět nebude a ani to nemá smysl. Na úsekovku stačí pár kamer a jednoduchý prográmek na počítání vzdálenosti a času.
Spíš to dává netušené možnosti na jízdu se sousedovými RZ :-D
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #6 kdy: 16 Září 2015, 18:17:23 »

Dovolím si faktickou poznámku. Tak trošku jsme sami idioti, protože jsme jejich sponzoři. Mám vlhký sen ve kterém se mi zdá, že by nebyly žádné přestupky a tím pádem by neměli love na tyhle pičoviny. Ovšem neznamená to, že je nevezmou jinde, ale takhle to mají snazší, protože "se to rychle přece vrátí".  :o  Spíš by  chtělo někde rozmáznout, že je to šikana určená na výběr peněz, která s bezpečností nemá nic společného. Navrhuji, letákovou kampaň, trička.....A.J. Rimmer  :D
« Poslední změna: 18 Září 2015, 16:13:17 od plikous »
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #7 kdy: 18 Září 2015, 17:22:10 »

Dokud to bude dal provozovat Kapsch, tak je proti tomu snadna obrana, ne? Teda, pokud porad plati, ze merit rychlost smi jen policie a ta nemuze svoje pravomoci prenaset na nekoho dalsiho.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #8 kdy: 18 Září 2015, 18:29:56 »

Aktuální rychlost to umět nebude a ani to nemá smysl.
No, já v tom článku našel jiné informace a navíc se dá čekat, že výsledek bude o stupínek dál, než v palebné přípravě. Ještě v květnu to byl jakoby nápad na "zvýšení bezpečnosti" na uzavírkách.
http://ekonomika.idnes.cz/tok-chce-merit-rychlost-pres-mytne-brany-ffv-/eko-doprava.aspx?c=A150527_100635_eko-doprava_suj
Salámová metoda v přímém přenosu.

Až bude povinnost mít v autě dálkově ovládáný immobilizér, tak na příštím parkovišti Vás to vypne, dokud nezaplatíte pokutičku.
http://www.auto.cz/novinka-boji-silnicnimi-piraty-eu-zvazuje-zavedeni-zastaveni-aut-dalku-79262
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #9 kdy: 20 Září 2015, 10:00:43 »

Na dálku opvládanýho imobilizéru bych se nebál. Evropská unie v době , kdy by to chtěli zavýst bude dáááávno v prdeli, případně bude tak nefunkční a paralyzovaná, že na tohle nebude mít čas. A i kdybyy, tak sem optimista, stopro pujde vymyslet způsob , jak to ojebat. Klasický zlatý český ručičky  :D, navíc spoustu lidí tu jezdí a jezdit bude starejma pekáčema, kde stát nemá šanci. Sám mam fabii a dokud pujde udržovat, jako do teď tak nemam důvod měnit a i kdyby, tak zase jen za podobný auto. Osobně tu moc prostoru na tohle nevidim.
« Poslední změna: 20 Září 2015, 10:02:44 od zodiiac »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #10 kdy: 20 Září 2015, 10:04:39 »

Já si prostě zgenerálkuju starý poctivý auto a jediná elektrika co v tom bude tak bude novější elektronickej řídicí systém aby se s tím dalo líp pracovat (Saab Trionic). Vím naprosto jednoznačně že v tom žádný takový šméčko nebude a navíc to bude pořádný auto opravdu ze železa. Dnešní nový auto bych si nekoupil ani omylem a nějaký unijní krabice nejsou ten hlavní důvod proč ne, tak mi to může být vlastně úplně jedno.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #11 kdy: 22 Září 2015, 18:43:44 »

Hele nedržkujte, já pracuju v Kapschi  ;)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #12 kdy: 22 Září 2015, 19:12:56 »

Kolaborant  ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #13 kdy: 22 Září 2015, 21:58:25 »

Hele nedržkujte, já pracuju v Kapschi  ;)

Jooo, tak to nebudou vánoční prémie. ;D
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:A uz je to tady Tok & Kapsch - usekace na mytnych branach
« Odpověď #14 kdy: 23 Září 2015, 10:57:58 »

Hele nedržkujte, já pracuju v Kapschi  ;)

tak to by sis měl primárně pořešit se svým svědomím  ;)
IP zaznamenána