30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Systém pro úsekové měření na D. Není to sice článek, ale už se na nás chystají  (Přečteno 9515 krát)

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil

Pokud budou přenosné, tak budou pravděpodobně i s obsluhou a padá tedy sprdel. Na druhou stranu z dálnice tak snadno nesjedete.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Zajímala by mě metodika metrologického ověření takového přenosného úsekového měření..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Zajímala by mě metodika metrologického ověření takového přenosného úsekového měření..

1.10. mám pokec s pánama s ČMI, tak pokud budou dobře naladěni, můžu se zeptat :)
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

Včera jsem na nějakém radiu zachytil informaci, že Herr Ťuk prohlásil, že radary v bránách nebudou a  budou jen přenosné na místech s omezením.

Vsak to neni v rozporu. Usekove mereni neni o radarech, ale o vypoctu prumerne rychlosti ze dvou fotek. Takze muze vesele neustale vsechny uklidnovat, ze zadne radary nebudou, potom tohle spustit a vlastne nebude vubec lhat.
IP zaznamenána