30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?  (Přečteno 4066 krát)

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #15 kdy: 24 Května 2017, 09:57:26 »

Měl jsem asi rok na stole výzvu k vyzvednutí zásilky, která byla vrácena zpět (mám ale datovku). Rok nic dalšího nepřišlo (oznámení o zahájení řízení), tak jsem si nechal dopis opakovaně doručit. V dopise se můžete dočíst, jak se pan starosta popral se stížností na strážníka, který vjel do zákazu vjezdu.
Každopádně můj přestupek (stání na chodníku, z něhož jsem na místě ještě udělal neoznačení překážky) již nebyl nijak řešen a přiložená odpověď vyloudila úsměv na mé tváři, takže stížnost splnila účel v plném rozsahu :)
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #16 kdy: 24 Května 2017, 10:16:42 »

Super recept, jak reagovat na buzeraci typu nerozsvicenych svetel nebo blinkru...
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #17 kdy: 26 Května 2017, 00:11:26 »

Však to je staré známé "Před vyjetím bylo vše v pořádku." Bohužel autu s nesvítícím světlem na straně řidiče není dovoleno nouzové dojetí.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #18 kdy: 26 Května 2017, 03:38:14 »

Tak bohuzel.. Bohuzel se to jak na potvoru stalo na miste, kde je modra zona..
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #19 kdy: 26 Května 2017, 11:50:32 »

Ale je potřeba nezapomenout označit překážku provozu trojúhelníkem jako správný občan!
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #20 kdy: 26 Května 2017, 12:12:07 »

Ale je potřeba nezapomenout označit překážku provozu trojúhelníkem jako správný občan!

To jsem tuhle "udělal" a když jsem cca po 3 hodinách přišel s potřebným vybavením k znovuzpojízdnění porouchaného auta trojúhelník tam už nebyl a ze zaslaného odpustku od MHMP usuzuji, že tam nebyl již cca 20 minut po odstavení vozu. Tak jsem na odpustek odepsal že v daný den na dané místo jsem nouzově odstavil vozidlo já a od té doby (cca 4 měsíce) se nic neděje.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #21 kdy: 26 Května 2017, 14:32:36 »

Ano, vlastním vůz, který je již poněkud náladový, nicméně dost uveze a přitom je skladný na parkování. A jako na potvoru, 2x vypověděl službu v místě, kde ho šlo bezpečně odstavit jen na zákazu zastavení. A Helmutovi také zatím nic nepřišlo.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Jak potrestat městapo za nerespektování dopravního značení?
« Odpověď #22 kdy: 26 Května 2017, 15:30:52 »

Po zastavení a umístění trojuhelníku nafotit, ten zase schovat (aby ho nikdo nevzal) a pak se bránit fotkou:)

EDIT: Téma neobsahuje žádné citlivé informace a více než dva roky se k němu nikdo nevyjádřil, přesunuji jej proto do veřejné části fóra. -kdo-
« Poslední změna: 12 Září 2019, 10:55:34 od kdo »
IP zaznamenána