30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nemrznoucí směs z ostřikovačů zmrzla, řidička převrátila auto na střechu  (Přečteno 7753 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Kupuju to nejlevnější a největší balení v globusu a nemám problém, občas doleju vodu z benzínky z konve aby mi nepípala nízka hladina než si zase koupím tu kapalinu za 70 kč 5 l, pokud někdo nastříka na zmrzlý sklo cokoliv tak je jasný že to zmrzne a může to být klidně “kvalitní” originál kapalina od výrobce za dvě kila litr
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

To neředěný do -80 prej nemrzne v takové dvacítce :D

Jinak ovšem za 70 to je teda drahý. V Makru je dycky 25ka ve výprodeju v dubnu tak za 300 :D A z toho ai zůstane pěknej kanystr.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Jo, ta v makru je ale dobra leda letni, jelikoz ta zimni dela takovej modrej mastnej povlak.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

To sem si nevšim, pravděpodobně špatná šarže, hádám někdo použil neumytou linku kterou přetím plnili bůhví co.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Shit! Jsem to zakřiknul. Dnes ráno na teploměru -11 a zamrzlo to  :D snad to přes den povolí
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Pouzivam neco s nazvem XS z nemecke aldi ... 4l za 5 euro ... tušim do -20 ... je -14 a furt to funguje.   :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Před časem dělali test a údajně většinu kapalin dělá jeden dodavatel, jen jiné značky a +- stejná kvalita. Ale je to pár let, co jsem to četl.
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 236
    • Zobrazit profil

Kupuju obvykle tu nejlacinější směs. I když zrovna teď ta poslední smrdí trochu jako laciná šlap.. eh, žena a snažím se jí moc nepoužívat:) A taky si říkám že mám docela štěstí že mi před pár dny došla a ještě jsem nedolil. Nechce se mi zkoušet jak by reagovala na ty aktuální mrazy.
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

To neředěný do -80 prej nemrzne v takové dvacítce :D

Jinak ovšem za 70 to je teda drahý. V Makru je dycky 25ka ve výprodeju v dubnu tak za 300 :D A z toho ai zůstane pěknej kanystr.
Tak jedna věc je že to nezmrzne v nádržce, druhá věc co to udělá na skle v proudu vzduchu až se odpaří všechen obsažený alkohol a zbyde jen voda s voňavkou...
Já prostě v zimě neostřikuju v místech kde budu mít problém když chvíli neuvidím...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Já prostě v zimě neostřikuju v místech kde budu mít problém když chvíli neuvidím...
A už ste jel někdy na zahraniční (tedy prosolené) a plné dálnici? Po předjetí prvního kamionu byste totiž nic neviděl.  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil

ta sůl, resp. mlha z ní tak nějak nevadí
skoro bych řekl, že je to snad i lepší - z hlediska zamrznutí na skle
naopak tady, když chytnete klasické blátíčko, tak to umí zmrznout docela hezky - tedy aspoň co to na skle chvilku kreslí

zajímavé je, že už jsem hodněkrát četl, jak Sprinterům zamrzají trysky ( jsou na stěračích, vede k nim hadička )
já si tímhle vytunil auto dávno, ale nikdy se mi nestalo, že by ty trysky zamrzly
na okně to zmrznout umí, ale vždy to tryská

většínou mám směs Makro, Lidl atp. deklarováno -20
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

Tak jedna věc je že to nezmrzne v nádržce, druhá věc co to udělá na skle v proudu vzduchu až se odpaří všechen obsažený alkohol a zbyde jen voda s voňavkou...
Já prostě v zimě neostřikuju v místech kde budu mít problém když chvíli neuvidím...
No todle prej právě nezmrzne ani na skle. Při té rezervě se tomu dá docela věřit, že to stěrač utřít stihne.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky