30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Autor Téma: Občanský průkaz  (Přečteno 19331 krát)

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #60 kdy: 03 Února 2016, 19:10:56 »

Zakon 328/1999, o obcanskych prukazech, § 16a odst. 2, tam se doctete vic. Tohle neni prestupek podle zakona osilnicnim provozu.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #61 kdy: 03 Února 2016, 19:31:21 »

Sell: a pošli ten dopis dnes, nečekej na konec lhůty!
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #62 kdy: 03 Února 2016, 22:56:04 »

Za chvíli odešlu..jen sem ještě vložím přílohu. Bohužel bez sloganu, teď jsem přijel a nestíhám.
« Poslední změna: 03 Února 2016, 23:00:47 od Sell »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #63 kdy: 03 Února 2016, 23:10:55 »

IMHO píšete úřadu, nikoli rudé soudružce Černé osobně. Navrhuji změnit pořadí u příjemce na

Městský úřad Kopřivnice
Odbor správních činností / OPŘ
oprávněná úřední osoba Bohuslava Černá

ale asi to není podstatné...

Pokud ji chcete rozzuřit, použijte uctivější oslovení, třeba

Vážená soudružko oprávněná úřední osobo,
« Poslední změna: 03 Února 2016, 23:20:35 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #64 kdy: 03 Února 2016, 23:26:45 »

Zatím to vždy došlo i s touto chybou v pořadí. Díky za upozornění, ale už to měnit nebudu.
Sell
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #65 kdy: 03 Února 2016, 23:54:48 »


Pokud ji chcete rozzuřit, použijte uctivější oslovení, třeba

Vážená soudružko oprávněná úřední osobo,

Už jsem to bohužel poslal. Ale věřím, že i tak už od loňského prosince vidí rudě pokaždé když si na mne vzpomene.
« Poslední změna: 03 Února 2016, 23:58:48 od Sell »
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #66 kdy: 09 Února 2016, 22:51:45 »

Tak dnes mi přišla odpověď na moji žádost od úřední kobyly. Bohužel po vložení souboru do přílohy zprávu nelze odeslat. Tak snad později.
Sell
« Poslední změna: 10 Února 2016, 11:26:18 od Sell »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #67 kdy: 10 Února 2016, 08:48:38 »

Vyhověla?
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #68 kdy: 10 Února 2016, 12:01:11 »

Ano vyhověla.
Ve spise podle mne není nic nového. Jen snad naskenovaný dopis nebo spíš výzva kterou mne v roce 2011 žádali abych se dostavil na úřad ( asi doručeno fikcí ) + policejní záznam. Myslím že budou chtít tentokrát rozhodnutí lépe odůvodnit, a budou operovat i tím že mne v roce 2011 obeslali.
Bohužel vzhledem k neočekávané tragické události zřejmě v nejbližších dnech nebudu schopný reagovat tak jak bych si přál.
Nemíním prásknout do kočáru. Napnout plachty a utéct jako nějaký syčák. Tím spíš že už to nejen mne stálo jisté úsilí, a spoustu z vás bych třeba zbytečně demotivoval.

Jen mám v tuto chvíli trošku jiné starosti. A proto asi jen počkám jak rozhodnou a pak k tomu v odvolání zaujmu nějaký postoj.
Samozřejmě uvítám další návrhy.

Nemůžu se zbavit dojmu že to soudružka tady četla. Proto by možná bylo lepší přesunout celé téma někam kde to nebude tak  " bít " do očí.

Díky Sell

« Poslední změna: 11 Února 2016, 17:41:41 od Sell »
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #69 kdy: 11 Února 2016, 16:58:52 »

Kopie spisu jpeg
« Poslední změna: 11 Února 2016, 17:40:47 od Sell »
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #70 kdy: 11 Února 2016, 18:22:29 »

Zajímalo by mne jestli mi můžou skutečně uložit pokutu za hrubé urážlivé podání pokud budu pokračovat v zavedeném oslovení. Úřednice čerpala z wikipedie - v podstatě jen část textu opsala. Co kdybych použil stejný zdroj informací a argumentoval větou ke které se už nedostala?

Slovo je slovanského původu a znamenalo nejprve společník, druh ve společné věci. - to přece jsme, ne?

Podle mne se nejedná o žádnou urážku, co myslíte? Ostatně sama připouští že jsem na toto oslovení zvyklý. A jestli tohle nezkousne tak ať nedělá s lidmi.

Mne taky uráží spousta věcí - třeba to že mne chce za takovou hloupost soudružka Černá hned okrást...to že z mých daní jde část na školství co je schopné dát akademický titul slepici která vede správní řízení tak že jí ho kraj hned v prvním kole omlátí o hlavu.
A jestli jsem ji urazil, není už vlastně podjatá?

Sell
 
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #71 kdy: 11 Února 2016, 19:08:56 »

A jestli jsem ji urazil, není už vlastně podjatá?

No to si pište, že je. Hned podejte podjatost. Napište, že "soudružku" jste myslel podle wikipedie, ale ona to pojala jinak a je tedy podjatá a proto žádejte její vyloučení.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #72 kdy: 11 Února 2016, 19:53:24 »

Já býti soudružkou Černou, tak se cítím býti hrubě uražena zejména původním významem, copak jsem nějaká Vaše společnice? Nicméně bych v dalším používal "oprávněná úřední osoba pro spisovou značku 12345" zcela bez jména. Je to pro Vás kus hmoty.
Podání, které by mohlo vypadat nějak takto

Oprávněná úřední osobo pro spisovou značku 12345,

děkuji za váš milý dopis. Oceňuji váš vstřícný přístup a velmi děkuji za vyhovění mé žádosti ze dne 2.2.2016. Ve svém závěru mne však poněkud zarmoutil tím, že se cítíte býti potenciálně hrubě uražena oslovením "soudružka Černá", toto oslovení se tedy v dalším vynasnažím nepoužívat, i když jsem na něj zvyklý (viz má jiná podání). Velice by mne zajímalo, zda se tímto oslovením cítíte býti hrubě uražena osobně ("soudružka Bohuslava Černá"), nebo jako zaměstnanec správního orgánu ("soudružka oprávněná úřední osoba"). Rovněž s povděkem kvituji vaše upozornění předem na možnost uložení pořádkové pokuty 50 000 Kč - slovy padesáttisíckorunčeských - za oslovení "soudružka" a též benevolentnost správního orgánu, že tuto možnost nevyužil přímo bez varování.

S pozdravem
Obviněný podle spisové značky 12345


je snad ještě tvrdším vyjádřením naprostého pohrdání, než soudružka. Jest však otázkou, zda taková drzost není hrubě urážlivým podáním sama o sobě, i když ji tak neoslovujete a pouze se ptáte. Snad pan opas by se mohl vyjádřit.
« Poslední změna: 11 Února 2016, 21:32:40 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #73 kdy: 11 Února 2016, 21:30:34 »

Skoro to vypadá, že Vás v omyl uvedl camarade, který Vám poradil : "napiš soudružce .....".
Pokud ji to hrubě urazilo, tak to znamená, že je tedy pravicová extremistka a programově tedy směřuje proti demokratickému zřízení. https://cs.wikipedia.org/wiki/Krajn%C3%AD_pravice
Patrně bude pro utužení státní moci a nebude mít ráda buzeranty. Takže se pokuste vyhnout dalšímu hrubému oslovení např. : Ty lesbo ...  :)
http://frankbold.org/poradna/kategorie/spravni-rad-spravni-rizeni/dotaz/hrube-urazlive-podani
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 203
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #74 kdy: 11 Února 2016, 21:42:52 »

Je idealnejsi pripad na podjatost soudruzky co se vzdelava na wiki? 
Jinak NSS uzna na ochranu uredniku asi cokoliv http://www.nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON/2010/0037_5As__100_20110317034801_prevedeno.pdf.
« Poslední změna: 11 Února 2016, 21:51:27 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7