30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18

Autor Téma: [LOST] Výzva - Židlochovický úřad  (Přečteno 50978 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #180 kdy: 24 Dubna 2018, 09:18:29 »

Námitka zatím nepodána,tedy není už na ní příliš pozdě, když jsem se o důkazech dověděl až příliš pozdě, nikoliv bezprostředně?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #181 kdy: 24 Dubna 2018, 09:46:21 »

Mňo, měl byste v té námitce se věnovat zdůvodnění toho, kdy jste se o důvodech podjatosti dozvěděl a že i tak podáváte námitku bezodkladně a včas… ale čím víc ten čas plyne, tím je obtížnější to prokazatelně odůvodnit.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #182 kdy: 24 Dubna 2018, 10:11:57 »

A nebo je tu alternativa ještě před vydáním rozhodnutí a počkat ještě, jestli se nenakupí další důvody, protože důvod mám zatím jeden a to odmítnutí výslechu úřadem. Nic dalšího zatím v ruce nemám a jak jste psal, nesmí to být střílení do prázdna. !
nebo nacházíte něco, co jsem přehlédl?

Jinak od data odmítnutí to je cca 14 dnů.



IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #183 kdy: 24 Dubna 2018, 11:10:05 »

Ještě jsem dostal mnohem lepší a pikantnější nápad...

Moje bývalá expřítelkyně (Gertruda), se doznala v říjnu k přestupku a ted nyní bez Google Překladače opět Taťáně srdceryvně vysvětlí, jak jsme se rozešli, jak bourala a že mi věnuje k narozeninám v červnu obnos peněz na opravu automobilu.

Zítra cestou na výlet skrz Židle mohu učinit podání osobně.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #184 kdy: 24 Dubna 2018, 12:52:50 »

No ale aby to tvrzení mělo úspěch, tak jsou předpokladem:
- prokážete, že nehoda byla zaviněna porušením maximální povolené rychlsoti, tedy přinejmenším v obci, kde platilo rychlostní omezení
- seženete si protokol nebo nějaký doklad o nehodě a obávám se, že pouhý formulář stačit nebude, ale možná se pletu?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #185 kdy: 24 Dubna 2018, 13:00:23 »

No ale aby to tvrzení mělo úspěch, tak jsou předpokladem:
- prokážete, že nehoda byla zaviněna porušením maximální povolené rychlsoti, tedy přinejmenším v obci, kde platilo rychlostní omezení
- seženete si protokol nebo nějaký doklad o nehodě a obávám se, že pouhý formulář stačit nebude, ale možná se pletu?

1. Ano, doložil jsem fotografii, řidička se doznala a radu kolegy ještě se dozná k tomu, že jsme se vyrovnali jinak a sice mi věnovala nějaký obnos

2. To těžko

Bylo to tak, že řidička jela, vlivem zvířete zazmatkovala a narazila do kamenů na obrubníku, přičemž zvíře uteklo a na autě mám škrábanec (a to ho doopravdy mám). Dala mi 200 Euro na nový a tím pádem to skončilo.  Jednalo se již o mou (bývalou) přítelkyni.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #186 kdy: 24 Dubna 2018, 17:32:20 »

K podjatosti: Nemohl jste se nedávno dozvědět, že máte s Blondýnou společnou milenku a/nebo společného milence a že Blondýna to špatně nese? :-)
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #187 kdy: 25 Dubna 2018, 07:43:44 »

Číkus

Vskutku originální nápad, ale jak bych to prokazoval? :D
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #188 kdy: 25 Dubna 2018, 09:44:17 »

Z návštěvy úřadu:

Já: Chtěl jsem do spisu ještě návod k radarů
Blondýna: Ten tam není a nikdy nebude
Já: Proč?
Blondýna: Protože jsem se tak rozhodla...

WTF?

IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #189 kdy: 25 Dubna 2018, 11:05:08 »

No a proč ne? Blondýna má jistě právo to tak rozhodnout. Vy zase máte právo to v odvolání řádně rozmáznout. Tak o co jde?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #190 kdy: 25 Dubna 2018, 11:41:28 »

K vyjádření do odvolání SO
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #191 kdy: 01 Května 2018, 19:34:02 »

Za dva týdny bude dokazování. Nejsem si jist, zda námitka bude to pravé v tuto chvíli, tak jsem ani nepodal. Blondýna obdržela od Helmutky německy dodatek, že mi k Vánocům věnovala 200 Euro na opravu nárazníku.

Ještě nějaký krok by se dal do té doby podniknout? Jak se připravit na to dokazování, v čem je výhoda tam jít?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #192 kdy: 11 Května 2018, 21:38:13 »

V pondělí mám tedy ústní dokazování. Nějaké tipy, co třeba dělat, nač se vyptávat? Jak namítnout podjatost, lze toho nějak využít?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #193 kdy: 14 Května 2018, 10:32:42 »

Lhůtu k vyjádření se k podkladům pro vydání rozhodnutí mi odmítla dát, protože prý spis znám a chce abych se vyjádřil nyní ted hned. Zbytek viz. fotka. Ted už počkat na rozhodnutí.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 313
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #194 kdy: 14 Května 2018, 12:06:37 »

Lhůtu k vyjádření se k podkladům pro vydání rozhodnutí mi odmítla dát, protože prý spis znám a chce abych se vyjádřil nyní ted hned.
Tento požadavek (vyjádřit se tady a teď) dostal i nějakou písemnou podobu, alespoň v protokolu? Pokud se na tom jednání stalo cokoliv, co nějak změnilo procesní situaci (byly provedeny důkazy, dozvěděl jste se, co SO zajímá, bylo zamítnuto provedení některých vašich důkazních návrhů), tak je požadavek na okamžitou pseudokoncentraci naprosto nepřiměřený, chcete-li to odůvodnit, tak klidně potřebou poradit se s právníkem, jak reagovat na to, že SO na některé věci reagoval tak, jak jste se právě dozvěděl. Je-li SO sveřepý a iracionálně odmítá třeba i 5denní či dokonce kratší lhůtu, a to i po upozornění na existenci § 39 ve správním řádu, je třeba se jej pokusit donutit alespoň k tomu, aby podle § 39 určil na místě vyhlášeným usnesením lhůtu „do 15 minut“, a pokud i to odmítne, tak alespoň nechat zaprotokolovat, že to účastník navrhl a SO odmítnul, a pokud i to odmítne, tak to tam připsat sám jako námitku - § 18(3) SprŘ a dle situace to třeba i podpořit přechodem ze skrytého pořizování záznamu na přiznané. Obvyklý scénář je, že i tupý úředník pochopí, že bojovat takovou dílčí bitvu je kontraproduktivní, stanoví lhůtu do 3 dnů a má pokoj, v méně častém případě pak provede nějakou kravinu, kterou to často pohřbí celé.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18