30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18

Autor Téma: [LOST] Výzva - Židlochovický úřad  (Přečteno 50982 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #120 kdy: 23 Října 2017, 18:46:44 »

1. Jsem toho názoru, že by mohl být maximálně stíhán Helmut za zfalšování dokladů, které Vám následně předložil. Vy nejste přeci školen na ověřování pravosti dokladů.

2. Nenapadá mne jakým způsobem.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #121 kdy: 23 Října 2017, 19:02:18 »

1. Já měl za to, že za vědomé lhaní úřadu a vymýšlení si neexistující osoby. Aspoň mi to tak bylo jedním člověkem řečeno.

2. Třeba až se bude v dalším dokumentu uvádět "provozovatel vozidla značky 1A1 1234", když v tuto chvíli jsem už provozovatelem značky "2B3 4567".
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #122 kdy: 23 Října 2017, 19:10:39 »

1. Pokud si osobu vymýšlíte, pak by asi nějaký trest mohl následovat.

2. Dalo by se argumentovat, že nejste provozovatelem vozidla značky 1A1 1234, ale nepovažuji to za silný argument.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #123 kdy: 23 Října 2017, 21:56:11 »

1. Osoba tohoto jména existuje skutečně, ovšem datum narození, bydliště nesouhlasí. Je nějaká šance, že to budou hrotit? Osobně si myslím, že u Židlí malá. Vidím to tak, že prostě udělali vše pro zjištění pachatele, třeba zkusili kontaktovat a ten neodpovíá a pak bude následovat se mnou správní delikt.

2. Beru v potaz

IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #124 kdy: 25 Října 2017, 13:38:56 »

1. Já měl za to, že za vědomé lhaní úřadu a vymýšlení si neexistující osoby. Aspoň mi to tak bylo jedním člověkem řečeno.

Trestní oznámení na vás může dát kdokoliv za cokoliv..
ale na trestný čin podvod nevím jak chtějí dokázat že jste vědomě lhal a že tím někomu vznikla škoda vyšší než 5000 Kč..
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #125 kdy: 25 Října 2017, 20:31:35 »

1. Já měl za to, že za vědomé lhaní úřadu a vymýšlení si neexistující osoby. Aspoň mi to tak bylo jedním člověkem řečeno.

Trestní oznámení na vás může dát kdokoliv za cokoliv..
ale na trestný čin podvod nevím jak chtějí dokázat že jste vědomě lhal a že tím někomu vznikla škoda vyšší než 5000 Kč..

Ano, pochopil jsem už, ale i tak díky.

Teď už budeme čekat na příkaz, pochybuji podle toho co bylo ve spisu, že je po všem. To jsem zvědav, jak ho odůvodní, no pak to nahraji sem.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #126 kdy: 30 Října 2017, 12:58:56 »

Dneska jsem měl cestu do Brna, tak jsem šel pozdravit židlochovické úředníky.

Nevím, jak to Taťána dělá, ale obeslala koncem září Helmuta u nás i v Rakousku. Oba dopisy se ovšem vrátily jako nedoručitelný, hold jsem Helmuta podcenil a nedomyslel.

Jen mě zarazilo, že při poslední návštěvě asi 11.10 nebyla ani stopa po nějakém odeslání dopisů a dnes jsem v ruce držel modrou CZ obálku i rakouské psaní.

Mimochodem dělají tam i dva vcelku mladí kluci, třeba pán Stáňa nebo pan Půček.

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #127 kdy: 30 Října 2017, 15:27:15 »

1. Pokud si osobu vymýšlíte, pak by asi nějaký trest mohl následovat.

Ovšem to že si někdo něco vymyslel je nutno prokázat a to že někdo neexistuje, ještě neznamená, že se neznámý pachatel nemohl legitimovat padělaným dokladem. Zvláště u cizinců je to pro našince prakticky neodhlaitelné. A dokonce i pokud někoho znáte třeba půl roku a chvíli třeba u Vás bydlí, tak to ještě nezakládá nic o tom, že Vám mohl lhát a prokázat se falešnými doklady.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #128 kdy: 30 Října 2017, 15:31:14 »

Myslím že tyhle situaces Helmutem budou končit podobně jako situace s mrtvolou. Úřad označí Helmuta za nekontaktního, vymyšleného a ´překlopí na SPRDEL, SO2 to podrží a Vám zbyde se soudit nebo nesoudit. Jak dopadne nějaký soud si netroufám předpovídat.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #129 kdy: 30 Října 2017, 16:39:33 »

Tak Helmut není jediný stěžejní bod a určitě to lze řešit ještě jinak.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #130 kdy: 30 Října 2017, 19:40:26 »

Tak můj omyl, podle sledování zásilky byla opravdu vskutku odeslána a vrátila se den po mém nahlédnutí do spisu. Ovšem ve spise o tom nebyla ani zmínka.

Ještě mě ale zaráží, musí úřad dodržovat toto? http://zakony.centrum.cz/zakon-o-provozu-na-pozemnich-komunikacich/cast-1-hlava-6-paragraf-125j

Mám takový pocit, že oni sice Helmuta obeslali do Rakouska, ale pouze v češtině. Navíc v podání není žádný popis automatického technického prostředku.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #131 kdy: 08 Listopadu 2017, 19:28:11 »

Tak případ má pokračování....

V pondělí 6.11 jsem byl nahlédnout do spisu, jelikož jsem měl cestu a jednak abych donutil Taťánu trošku být aktivní. Samozřejmě se ptala, co tím jako sleduji a o co mi jako jde.

Vyšlo to, asi se nasr*** a  dnes 8.11 mi přistála písemnost a v pátek jdu na poštu. S největší pravděpodobností příkaz. Podat pouze čistý odpor a nebo odůvodnit ho a vznést tam požadavaek na ústní jednání vč. výslechů strážníků?

IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #132 kdy: 08 Listopadu 2017, 19:44:27 »

Do odporu netřeba nijak argumentovat. Nicméně když už se posílá dopis, je vhodné být ekologický a papír využít. Takže třeba stížnost na postup, námitka podjatosti a dotaz dle InfZ.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #133 kdy: 08 Listopadu 2017, 19:58:39 »

Námitku podjatosti už podat teď? Myslel jsem, až před ústním jednáním. Nebyl by to ale špatný nápad, to z ní přímo číšilo i při ústním rozhovoru, taková nadřazenost. Měl by jste se za ní stavit, aby jste fakt viděl její výraz a o to byl ještě víc nasranější, když jsem prostě byl klidný a ještě jsem se jí ptal, jestli má už dárky na Vánoce.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #134 kdy: 08 Listopadu 2017, 20:01:30 »

 :D :D
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18