30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidič jel v tunelu u Žiliny v protisměru  (Přečteno 5820 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Řidič jel v tunelu u Žiliny v protisměru
« Odpověď #15 kdy: 09 Března 2018, 14:04:16 »

pk202: Nemyslím si že měl v úmyslu někoho zabít nebo zranit (blinkry), tedy tento subjektivní pohled na věc má podobnou hodnotu jako "já bych ty piráty střílel protože až za tou značkou kilem někoho zabijou .....", spíš by mě zajímalo samotné vyjádření řidiče a zda existují nějaké důvody na základě kterých se mohl domnívat že nikoho svým jednáním neohrozí. Pokud se budeme bavit jen o společenské škodlivosti daného jednání, tak na tom se shodneme. Osobně bych příčinu viděl v nějakém stupni mentálního deficitu ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Řidič jel v tunelu u Žiliny v protisměru
« Odpověď #16 kdy: 09 Března 2018, 14:13:49 »

pk202: Nemyslím si že měl v úmyslu někoho zabít nebo zranit (blinkry), tedy tento subjektivní pohled na věc má podobnou hodnotu jako "já bych ty piráty střílel protože až za tou značkou kilem někoho zabijou .....", spíš by mě zajímalo samotné vyjádření řidiče a zda existují nějaké důvody na základě kterých se mohl domnívat že nikoho svým jednáním neohrozí. Pokud se budeme bavit jen o společenské škodlivosti daného jednání, tak na tom se shodneme. Osobně bych příčinu viděl v nějakém stupni mentálního deficitu ...

Tak rychlostní limity spojené s rychlostní daní jsou jedna věc. Normální rozumné a věcné chování (nehledě na nějaké zákony) je věc druhá. Pokud soused nechá v pistoli náboj, namíří ho do živého plotu co máme mezi sebou protože si neuvědomí že tam ten náboj má a já zrovna v tom místě nebudu a vyjde rána - nic se sice nestalo ale beru to tak že mně ten soused málem zabil. A tohle je stejné - jenom náhodou nikoho nezabil. Nebo možná příhodnější příměr - budu přesvědčen že mám pistoli prázdnou a přesto na Tebe zamířím a zmáčknu spoušť s tím "dyk je prázdná".... NE něco se prostě nedělá!...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řidič jel v tunelu u Žiliny v protisměru
« Odpověď #17 kdy: 09 Března 2018, 19:05:35 »

Pokud mají za něco být ukládaný tresty tak za co jinýho než za tohle?

A další klaun začne couvat aby madam nebo vemeno mohlo pokračovat v krasojízdě...ten by si taky měl dát facku, mohli by si spolu postavit dvojdomek.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Řidič jel v tunelu u Žiliny v protisměru
« Odpověď #18 kdy: 10 Března 2018, 17:26:21 »

Za nic.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky