30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Spatne datum na urednim zaznamu  (Přečteno 4240 krát)

luv

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Spatne datum na urednim zaznamu
« kdy: 27 Ledna 2016, 20:16:21 »

Cau,

Na zadost o spis (jehoz sablonu mam odsud - diky!) mi prisel scan uredniho zaznamu - datum je nekolik dni pred udajnym spachanim prestupku. Jak na toto nejlepe reagovat - je toto dostatecna procesni chyba, by se ukazalo ze spravni rizeni nema smysl?

Datumy na vsech ostatnich dokumentech souhlasi s tim listopadovym datem kdy mel byt prestupek udajde spachan.

Radeji bych dalsi postup resil neverejne.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Spatne datum na urednim zaznamu
« Odpověď #1 kdy: 27 Ledna 2016, 21:22:30 »

Na těchto "drobných" nedostatcích lze vyhrát, pokud budou i v rozhodnutí, případně bude-li se lišit datum na obvinění a na rozhodnutí.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Spatne datum na urednim zaznamu
« Odpověď #2 kdy: 27 Ledna 2016, 21:57:13 »

zas takovej optimista bych nebyl... je to z listopadu a tohle je jen výhra jednoho kola, která může trvat teoreticky jen pár dní, když na základě takového odvolání to orgán shodí sám a obratem rozjede se správnými údaji
IP zaznamenána

1ac0

  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re:Spatne datum na urednim zaznamu
« Odpověď #3 kdy: 28 Ledna 2016, 08:39:25 »

Na zadost o spis (jehoz sablonu mam odsud - diky!) mi prisel scan uredniho zaznamu - datum je nekolik dni pred udajnym spachanim prestupku. Jak na toto nejlepe reagovat - je toto dostatecna procesni chyba, by se ukazalo ze spravni rizeni nema smysl?
nespoliehal by som sa na to, urad moze poukazat na fakt, ze ide o pisarsku chybu a ked mu budu ostatne podklady sediet tak to odvolaci organ len na tomto nezhodi.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Spatne datum na urednim zaznamu
« Odpověď #4 kdy: 28 Ledna 2016, 09:15:40 »

Jako samotný důvod to neobstojí, je potřeba víc podobných problémů, aby z toho mohl vzniknout závěr, že jsou podklady zmatečné.
IP zaznamenána

luv

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Spatne datum na urednim zaznamu
« Odpověď #5 kdy: 30 Ledna 2016, 14:56:59 »

Diky za odpovedi.

Jeste jednou jsem ted projel cely spis a je tam jeste jedna vec. V urednim zaznamu PCR je take spatne muj datum narozeni (spatne rok). V oznameni o prestupku a ve Vyzve od magistratu je vse spravne.

Za jizdy mi upadla zadni RZ, odpoved na vyzvu mam pripravenou ve stylu "Vozidlo před jízdou kontroloval, RZ na vozidle umísťeny byly, RZ musela upadnout za jízdy. O tom, že na vozidle není RZ jsem nevěděl, nemohl vědět a ani jsem neopomenul žádné jednání, k němuž bych byl povinen." ale radeji bych pred timto poslal stiznost na zmatecnost (kdyz uz nic, tak si vyzkousim jak funguje ten proces) - to samozrejme chci udelat predtim nez "priznam" ze jsem v listopadu vozidlo ridil.

V priloze anonymizovana cast spisu.
IP zaznamenána

nechapavy

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Spatne datum na urednim zaznamu
« Odpověď #6 kdy: 30 Ledna 2016, 17:43:01 »

jiz si to presne nepamatuji, ale kamarad me upozornoval, ze pokud je takovato chyba v urednim zaznamu primo od policisty (chybne datum narozeni ci jiny identifikacni udaj), da se to nejak shodit ci minimalne dat na prezkum.
IP zaznamenána