30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Je možné nějaké vymáhání vzniklé škody či alespoň omluvu?  (Přečteno 2518 krát)

Freihate523

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil

dne 3.12.2015 jsem byl zastaven hlídkou státní policie která se zřejmě špatně vyspala a chtěla mi dát test na drogy, samozřejmě jsem test neodmítl jelikož žádnou návykovou látku neužívám ale bohužel ten jejich test se ukázal jako pozitivní na metamfetamin. Ty *******i ihned změnili postoj začali prohledávat auto zda nenajdou nějakou drogu. Dostal jsem pouta po ne zrovna pěkných otázkách typu zda u sebe nemám injekční stříkačky atd.. Musel jsem na krev, po odběru krve jsem musel na policejní stanici na výslech a byl jsem obviněn z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.
Policista na výslechu měl otázky typu co z toho mám že fetuji a podobně.
Celé to trvalo 2hodiny a 30minut než jsem byl propuštěn z výslechu.
Řidičský průkaz mi byl odebrán do doby než budou výsledky z testů z krve což trvalo 18dní a do té doby jsem nemohl řídit.
Samozřejmě žádná omluva a nic podobného :))
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Je možné nějaké vymáhání vzniklé škody či alespoň omluvu?
« Odpověď #1 kdy: 21 Prosince 2015, 14:39:48 »

18 dní je ještě dobré. Kubanec byl bez ŘP 3 měsíce - http://30kmh.cz/index.php?topic=1796.msg15440 - ve vlákně jsou i další odkazy k náhradě škody, stížnosti, ...
IP zaznamenána