30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?  (Přečteno 3729 krát)

lt.kubosh

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?
« kdy: 31 Října 2015, 21:37:45 »

Ahoj,
ja vim, ze tohle forum je hlavne o prestupcich, ale ta aktivita ruseni dvouproudovek presahla vsechny meze.

Komousi stali s centralnim planovanim za hovno, ale i pri malem poctu aut jim doslo, ze dopravni tepny mestem jsou potreba. Nynejsi urednik si ve svem ekofasisticko populistickem rozhodovani osvojil mandat "vychovavat obcany" a predstavil akci zklidnovani dopravy:
Tedy
a) tam kde byly 2 pruhy a zacpy od 8:00 do 9:00 je nyni jeden pruh, zacpa od 7:00 do 11:00, zastupy frustrovanych (agresivnich) ridicu.
b) jsou vytvareny tramvajove zastavky pristavaci drahy Ruzyne pro A380, prestoze tam nastupuje 10 lidi za mesic.
c) Jizdni pruh musi mit 3m minimalne, takze urednik vytvori 3,05 a HZS tudy s temi 10 tunami vody projizdi s hnojem
d) Tramvajovy pruh, tam kde je jen jeden jizdni pruh zatravni, aby v pripade zacpy (bod a) sanitka a hasici nemohli nikudy projet.

Ano, doufam, ze urednicky paznehet bude doma chcipat na zlucnikovej zachvat a sanitka co pro nej pojede bude houkat za mnou v zacpe.

Problem je v tom, ze tomuhle musi jit alespon v urcitem rozsahu ucinit pritrz. Nejake rady a zkusenosti kam s protesty, stiznostmi?
Dik
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?
« Odpověď #1 kdy: 31 Října 2015, 22:29:50 »

Tady je každá rada drahá. S OSBIDem se snažíme tyhle šílený plány sledovat a za posledních několik let snad nebyla "veřejná diskuze', kde bychom chyběli. Průser je, že tyhle veřejný debaty jsou zpravidla vyhlášeny den, dva dopředu a k nalezení jsou ve čtvrtém podmenu druhého roletoveho menu v levém spodním rohu webu městské části. Městská část pak to opatření obecné povahy, napsané osmickou fontem, vyvesi na úřední desku a pak už se jde malovat cyklopruh (nebo prostě jinak zrušit pruh pro auta).
A společným znakem je přítomnost zelených šílenců na radnici. A ti většinou nářky automobilistů poslouchat nechtějí, ba co víc, častokrát z něj mají skodolibou radost.
Zářným příkladem je třeba teď Veletržní. Ale stejně tak třeba minule volební období Praha 3, kde řádil zelený Růt, nebo Praha 10 s paní Cabrnochovou (a dostat se k dokumentaci o rekonstrukci Moskevské je nadlidskej výkon). Stejně tak nedávno Praha 5, kde chtěli pozavírat snad všechno. Naštěstí se jim tam koalice rozpadla dřív než to stihli zrealizovat.

K otazce kde si stěžovat...no, leda na lamparne. Jak se to jednou zrealizuje, je to de facto nemožné zvrátit. Tyhle "opatření" je nutno napadat v okamžiku jejich plánování. Jako třeba teď Belohorskou. Snažíme se na tyhle zvěrstva upozorňovat na FB Osbidu. Ale jak říkám, kolikrát je fakt těžký se k těm informacím dostat. A taky je teda pak těžký se zúčastnit nějakého veřejného projednání a někoho tam nezabit. Nedávno jsem byl na takové diskuzi na Praze 8 a musel jsem odejít....ja mám jenom jedny nervy.
IP zaznamenána

Derek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 134
    • Zobrazit profil
Re:Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?
« Odpověď #2 kdy: 02 Listopadu 2015, 22:16:13 »

A taky je teda pak těžký se zúčastnit nějakého veřejného projednání a někoho tam nezabit. Nedávno jsem byl na takové diskuzi na Praze 8 a musel jsem odejít....ja mám jenom jedny nervy.

Můžu se zeptat co se chystá nového na osmičce? Bydlím tu 25 let a třeba zjednopruhování Ústecké z Prahy/do Prahy mě sere každej den, notabene když to spojili ještě s posunem obce víc do polí....
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?
« Odpověď #3 kdy: 03 Listopadu 2015, 06:20:04 »

http://m.praha8.cz/generel-bezmotorove-dopravy-prahy-8.html


http://bit.ly/1LNAzcx

Jinak naprostej souhlas. Ta Ústecká mě taky vytáčí denně. Když tam člověk chytne někoho, kdo jede celou dobu 60, tak je to skutečně o nervy.
« Poslední změna: 03 Listopadu 2015, 08:21:51 od mila6032 »
IP zaznamenána

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?
« Odpověď #4 kdy: 03 Listopadu 2015, 11:54:27 »

Pisou tam tohle:

2. Územní rozvoj, výstavba a ochrana práv občanů
 Budeme nadstandardně komunikovat s občany a občanskými iniciativami. Zapojení občanů se stane součástí každodenní práce radnice.

Takze s nimi nase obcanska iniciativa zacne nadstandardne komunikovat, ne? :-)
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Offtopic - Aktivita hodit vidle do ruseni jizdnich pruhu?
« Odpověď #5 kdy: 03 Listopadu 2015, 13:03:55 »

Jo jo, to deklarovali už na tom veřejným projednání. Zatím ta nadstandardní komunikace vypadá tak, že mi neposlali ani písmenko. Email jsem uvedl na prezenční listině hned u vchodu (btw, jsem podepsán hned pod Fillerem a email je OSBIDí, tak snad mě nikdo nepodezrival, že jsme snad přišli spolu a že mi Vráťa bude všechno preposilat). Ani když jsem se tazal městské části ze soukromého mailu, tak se mi odpovědi nedostalo. Takhle nadstandardně komunikovat umím taky...
IP zaznamenána