30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nová výběrčí místa v Praze  (Přečteno 9801 krát)

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Nová výběrčí místa v Praze
« kdy: 18 Ledna 2017, 16:44:20 »

Aktualne.cz přineslo seznam dalších vesměs bezpečných míst, kde se Praha rozhodla si navýšit rozpočet:

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/vime-kde-praha-nainstalovala-nove-kamery-zatim-ridice-nepoku/r~84d5cdf8dce711e6b7770025900fea04/
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #1 kdy: 18 Ledna 2017, 21:35:14 »

Preventivní systémy  :x
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #2 kdy: 18 Ledna 2017, 21:59:01 »

Eště že mě to netrápí…jen bych měl zas obnovit :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #3 kdy: 19 Ledna 2017, 08:19:43 »

Už teď nestíhají a zavádí další místa  :D Asi jim stačí když určitý procento ovcí platí a hotovo.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #4 kdy: 19 Ledna 2017, 09:24:24 »

tak jsem jim v jeden den pokřtil minimálně dvě místa ;D  ale celkem jsem se divil, kde se to tam vzalo... samozřejmě všechno bylo na zcela přehledných místech, dva pruhy, rovinka a kolem svodidla či jiné překážky... především na nájezdu na plzeňskou.. kde nic, tu nic, jen dlouhej úsekáč...  než se rozhejbu a koupím plateflipper, asi jen zamažu přední espézetku, protože mě to už fakt nebaví..

před jízdou byla čistá jak dětská prdelka, kdo mi dokáže opak..?
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #5 kdy: 19 Ledna 2017, 10:11:06 »

Jinak na Rozvadovské už něco bylo od léta, byť teda to nejspíš neměřilo. Ovšem jaksi, ehm, bylo to právě v místech, kde jsou zrovna vždycky široký odstavný plochy. Takže když zrovna nic nejede, stačí projet odstavnej a můžou si políbit.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #6 kdy: 19 Ledna 2017, 11:14:41 »

směr zličín, tak tam je už delší dobu úsekáč.. jestli myslíme ten stejný?  ale jak moc měří nevím, rychle jsem tam jel jenom jednou asi.. to bude tak tři měsíce zpátky... já projíždím, když to jde všechny středem, prý podle čar na silnici to buď umí z obou pruhů spojit, nebo ne.. ale dělám to i preventivně, když jedu v limitu.. takže taky nemůžu říci s jistotou jak to vychází..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #7 kdy: 19 Ledna 2017, 11:17:40 »

Něco je v obou směrech, možná to byly jenom čítače průjezdů, ale zas byla tam bílá čára tak :D Já si občas hraju když je příležitost a vzpomenu si, ale v podstatě to nepotřebuju…budu na nějakým whitelistu, tak buzerbudky neřešim. Ale když je tu vedle ta diskuse o laserech, tak uvažuju vo antiradaru na buzeranty na dálnicích…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #8 kdy: 19 Ledna 2017, 11:22:35 »

Měl někdo někdy v ruce manuál na úsekovky?
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #9 kdy: 19 Ledna 2017, 11:43:20 »

Pochybuji o tom, že nějaký manuál existuje, protože to není výrobek, ale dílo, zhotovené podle projektové dokumentace.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #10 kdy: 19 Ledna 2017, 18:13:03 »

Ted sem tam jel az na konec smer praha, u zlicina je ten starrj a pak je na konci novej, s carama ale nemaj ty blesky,  jen kamery

O antiradaru premyslim uz dlouho, ale zas v praze je to zbytecny, stredni cechy jisti odvolani a na dalnicni antilaser pevne zabudovanej..na to moc casto stridam auta..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #11 kdy: 30 Ledna 2017, 14:08:57 »

Na tý Kutnohorský to Waze už hlásí jako aktivní, tak uvidím, jestli přijde žádost o výpalný.
IP zaznamenána

xd

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #12 kdy: 30 Ledna 2017, 15:57:42 »

Waze bych nebral jako duveryhodny zdroj, tam to muze editovat skoro kazdy uzivatel. V radarech je tam docela bordel.
IP zaznamenána

Spocklw

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #13 kdy: 30 Ledna 2017, 16:21:02 »

Radary ve Waze u nás může zadávat jen pár jednotlivců, spíš jde o to, že se taky nejdříve musí nějak ověřit, zda na daném místě je radar opravdu funkční nebo ne a ty možnosti mají daní lidé úplně stejné jako ostatní.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Nová výběrčí místa v Praze
« Odpověď #14 kdy: 30 Ledna 2017, 16:39:35 »

Podla mna je najvyssi cas im to zacat zostrelovat, hajzlom. Rozvadovsku smerom von chodim normalne 120, nejake kamery som si vsimol, ale neriesim. Po Prahe sa uz snad kurva ani neda normalne jazdit, pocas svojej beznej jazdy minam 2-7 usekoviek, ktore totalne zabijaju akukolvek plynulost a natahuju casy dojazdu o minimalne o 30%
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj