30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odtah má hrozit i autům bez platné STK  (Přečteno 5995 krát)

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Odtah má hrozit i autům bez platné STK
« Odpověď #15 kdy: 02 Listopadu 2018, 17:58:23 »

Dokonce i za chybějící nálepku stk je flastr  :x
Řidič může být za vadnou známku pokutován. Policisté údajně při řešení takového přestupku nezkoumají, zda byla známka vadná, nebo ji poškodil řidič. Pokud někdo jezdí s poškozenou známkou, dopouští se přestupku. „Za toto přestupkové jednání lze v blokovém řízení uložit pokutu do dvou tisíc korun," sdělila klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.
Zdroj: https://www.denik.cz/plzensky-kraj/znamky-se-odlepuji-vymenu-zaplati-ridic-20130409.html
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Odtah má hrozit i autům bez platné STK
« Odpověď #16 kdy: 02 Listopadu 2018, 18:25:37 »

A jakeho prestupku se dopousti? Shodou okolnosti ji mam napul odlepenou, asi vapka.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Odtah má hrozit i autům bez platné STK
« Odpověď #17 kdy: 02 Listopadu 2018, 21:54:59 »

Co vapka, já jí mám napůl odlepenou už od soudruhů z úřadu na nové SPZ. ;D
IP zaznamenána

spec

  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Odtah má hrozit i autům bez platné STK
« Odpověď #18 kdy: 04 Listopadu 2018, 19:13:19 »

V rámci snížení odrazivosti sem svoji značku včetně známky opálil v kamnech. Nyní mám nástřik polomat bílou a černou, bez známky. Policajti to vůbec neřeší, možná sem měl jen štěstí.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Odtah má hrozit i autům bez platné STK
« Odpověď #19 kdy: 04 Listopadu 2018, 22:22:48 »

Nejspíše se jim to nepodaří dokázat, ale kdyby jste se jim k tomu nepředloženě  přiznal máte to za 5-10 táců + papíry 6-12 (https://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1a-2.html)
IP zaznamenána

šusplech

  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
Re:Odtah má hrozit i autům bez platné STK
« Odpověď #20 kdy: 05 Listopadu 2018, 11:40:58 »

Já mám zkušenost, že pro odstranění vraků nejlépe fungovala decka oleje, šikovně rozlitá na zem pod motorový prostor vraku.
No a pak už stačil teplý bonz a šup šup, většinou byl do týdne pryč.
Jiné řešení nebylo. Měli jsme v baráku prase (záměrně nepíšu nájemníka), po kterém v bytě zůstaly podělané plenky, hovna od psů, shnilé maso v lednici a venku před barákem 5 vraků.
Vždycky dojel s nějakým krámem těsně před smrtí, dojezdil ho dokud mělo STK a pak ho nechal jen tak stát.
Na vracích se akorát objevila výzva k odstranění a to bylo tak vše. Nic víc se nedělo. Ani po dvou letech.
No a unikající kapaliny to vyřešily během čtvrt roku všechno.
IP zaznamenána