30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Strážníci naberou osmnáctileté. Sloužit budou beze zbraně a bez majáčků  (Přečteno 3557 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

http://zpravy.idnes.cz/mestska-policie-mladi-lide-osmnact-let-dhg-/domaci.aspx?c=A170807_214233_domaci_krb&setver=full

Tyhle žebráci už nevědi co by vymysleli aby k nim vůbec někdo šel, tentokrát sázej na mladý kterejm vymejou mozky
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

Tak já mám obavu, že k nim už stejně budou nastupovat lidi "bez mozků" a ani nebude co vymejvat. Kterej osmnáctiletej touží sloužit u ozbrojených zedníků hned po škole? Takže se k nim akorát dostanou dřív ti, který by se k nim stejně dostali po 21. roku. Rozdíl bude akorát to, že se nebudou tři roky někde pokoušet normálně pracovat, aby zjistili, že jsou k ničemu a půjdou to zkusit k MP.

Už se těším, až mě nějaký podobný devatenáctiletý floutek bude školit na přechodu, že jsem ho špatně přešel.  :)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

mám spolužačku, která byla celkem normální
na nedávném srazu po 30 letech od ZŠ jsem zjistil, že pracuje na poměrně významné pozici u MP Praha
a zároveň jsem zjistil, že vymytí mozku je možné i v tomto věku... :-\
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

Ne, ze bych se chtel jakkoliv zastavat ozbrojene pesti delnicke tridy, ale asi kazdy mame nejakeho byvaleho spoluzaka, ze ktereho vyrostl naprosty retard, aniz by to melo nutne cokoliv spolecneho s MP.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Semletí jedince policejním systémem je patrně zákonité, byl jsem svědkem takového obratu u inteligentního vyskokoškolsky vzdělaného původem civila v relativně pozdním věku (cca 35 let). Pokusil se postavit systému a ten ho za odměnu totálně, téměř orwellovsky semlel a mozek dokonale vymyl, bohužel inteligence mu zůstala a zneužívá ji k buzeraci.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

... ozbrojene pesti delnicke tridy, ....
já jim tady u nás říkám
"starostova soldateska"
IP zaznamenána