30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zakaz vjezdu plus vyhrazene parkoviste  (Přečteno 4480 krát)

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Zakaz vjezdu plus vyhrazene parkoviste
« kdy: 22 Listopadu 2014, 18:47:05 »

Modelova situace na malem meste - cesta na parkoviste vede pres znacku "zakaz vjezdu vsech vozidel" s dodatkovou znackou MIMO KLIENTY FIRMY XXXX. Za znackou je parkoviste, kde je modra znacka P (parkoviste) s dodatkovou znackou POUZE PRO KLIENTY FIRMY XXXX. Mestapo tam rado kasiruje auta, ktera tam vecer zaparkuji. Ja jsem zkusenost nemel, ale semtam tam vecer parkuju. Pokud dostanu botu nebo me pri tom mestapo chytne, da se branit? Prijde mi, ze ty znacky nejsou uplne podle vyhlasky...?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Zakaz vjezdu plus vyhrazene parkoviste
« Odpověď #1 kdy: 23 Listopadu 2014, 10:54:10 »

Je to jednoduché. Městapu (v případě buzerování) říci: „jsem klientem firmy XXXX“. Nevím co je to za firmu, ale nebylo by špatné si to posichrovat tím, že si necháte od nich vystavit nějakou menší fakturku, ať máte k tomu papír… :-)
Na druhou stranu si ta firma zřejmě platí nemalé peníze za to místo, aby jim tam jen tak někdo neparkoval, takže jim tam parkovat asi nebude příliš korektní…
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Zakaz vjezdu plus vyhrazene parkoviste
« Odpověď #2 kdy: 23 Listopadu 2014, 12:17:08 »

Tomu rozumim, pokud tam parkuju, tak vyhradne ve vecernich hodinach a max na hodinu (navsteva), to je parkoviste uplne prazdne a nevyuzivane, nejsem bestie :) To cele parkoviste je one firmy. Spis mne slo o ty znacky, pro dodatkove tabulky neplati nejaka konkretni pravidla nebo je musi mit schvaleny napr. obecnim uradem?
IP zaznamenána