30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neviditelné nálepky na SPZ  (Přečteno 8307 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #15 kdy: 28 Prosince 2017, 22:31:56 »

Tak jiste na to mate ATEST 8SD...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #16 kdy: 28 Prosince 2017, 22:40:19 »

Tak jiste na to mate ATEST 8SD...

Na nic ho nepotřebuju. Maximálně mně seberou TP. Zařízení na tu chvíli odmontuju, projdu technickou a znovu. Sice je to orpuz, ale na druhou stranu je to lepší, než když mi najdou na značce fólii a jsem bez řidičáku. A to si ještě vezměte do hry tu věc, jaká je pravděpodobnost že při běžné kontrole najdou nějakou krabičku pod značkou, kterou nemají ani žádný důvod hledat.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #17 kdy: 30 Prosince 2017, 13:38:42 »

Já momentálně čekám na balíček z Číny obsahující světelnou rampu pro zamontování do nárazníku resp. přišroubování na plech spodního čela, ale není to jen tak ledajaká rampa - obsahuje IR diody jakožto výkonné osvětlení pro palubní kameru.
Pak poreferuju, jak moc ta rampa funguje i jako oslňovač kamer..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #18 kdy: 30 Prosince 2017, 14:40:04 »

Muzu poprosit o odkaz, klidne do SZ...
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #19 kdy: 30 Prosince 2017, 15:02:52 »

Koukám že ten konkrétní model, co jsem objednával, už z nabídky zmizel.. nicméně nejpodobnější jsem teď zběžně našel tento:

https://www.aliexpress.com/store/product/54PCS-IR-LED-illuminator-CCTV-Fill-Light-For-CCTV-Surveillance-Camera-CCTV-Accessory-Ir-Infrared-Night/1318226_32839572736.html?spm=2114.12010612.0.0.34275d1c8SlJtj

Můj byl akorát černý a měl na upevňovacím uchu úhelník zjevně připravený pro uchycení na plechařinu. A stál asi USD 20, ale na Aliexpressu je naprosto běžné (kvůli "sort by price" nezahrnujícím shipping) rozdělit cenu produktu mezi cenu výrobku a cenu přepravy, takže to vyjde ve finále nastejno..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #20 kdy: 30 Prosince 2017, 15:30:21 »

Tak pokud toto bude v blizkosti spz, tak si troufam tvrdit ze to ta kamera MUSI vyklicovat a tim bude jaksi obtizne identifikovatelna. S takovym kalibrem na svoje nemuzu, to bych tomu autu neudelal. Spis mne laka rada nejakych 1W drobecku fyzicky co nejblize spz ve spodnim ramecku. Vylizaly by jen hlavicky tech smd drobecku... Nenapadne, elegantni a verim ze v noci i ucinne, ve dne asi urcite ne.

Bych to i vyrobil, jenze nemam pristup k inteligentni kamere s klicovanim svetelnych ohnisek abych to vyzkousel a na zkousku naostro kamerou radaru nemam koule. Taky by nam mozna pan Behemot mohl napsat jaka delka ir by byla nejvhodnejsi.

Ja jsem uz tak nasrany ze jsem uvazoval i o tom ze predni spz prichytim specialnima sroubama ze kterych bude svitit led dioda, taky to ve tme musi ta kamera vyklicovat... Jenze to je uz takove jako ze  mooc viditelne, navic by intenzita musela byt takova aby to nesralo protijedouci ridice... IR by bylo lepsi...
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #21 kdy: 30 Prosince 2017, 15:42:45 »

Jinak na toto téma už tu vlákno máme: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4052.0
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re: Neviditelné nálepky na SPZ
« Odpověď #22 kdy: 31 Prosince 2017, 02:33:28 »

Koukám že ten konkrétní model, co jsem objednával, už z nabídky zmizel.. nicméně nejpodobnější jsem teď zběžně našel tento:

https://www.aliexpress.com/store/product/54PCS-IR-LED-illuminator-CCTV-Fill-Light-For-CCTV-Surveillance-Camera-CCTV-Accessory-Ir-Infrared-Night/1318226_32839572736.html?spm=2114.12010612.0.0.34275d1c8SlJtj

Můj byl akorát černý a měl na upevňovacím uchu úhelník zjevně připravený pro uchycení na plechařinu. A stál asi USD 20, ale na Aliexpressu je naprosto běžné (kvůli "sort by price" nezahrnujícím shipping) rozdělit cenu produktu mezi cenu výrobku a cenu přepravy, takže to vyjde ve finále nastejno..

LOL 5ti kilo halogen? :-)
IP zaznamenána