30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Poplatek za psa  (Přečteno 6535 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Poplatek za psa
« Odpověď #15 kdy: 30 Března 2018, 20:18:45 »

a je to velký problém ten čip odstranit?
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Poplatek za psa
« Odpověď #16 kdy: 30 Března 2018, 20:34:22 »

Samozrejme neni, ale ja cip chci kdyby se pes ztratil, proto je v komercni placene databazi... nechci aby byl  evidovan zas.anym statem/obci...
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Poplatek za psa
« Odpověď #17 kdy: 30 Března 2018, 21:12:19 »

A vybíral jste čip podle toho, jestli už není v ceně registrační poplatek do té národní databáze? + od roku 2020 tam stejně bude muset být co jsem pochopil.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Poplatek za psa
« Odpověď #18 kdy: 30 Března 2018, 21:23:13 »

Máte si psa vycvičit aby pokousal zedníka co na něj chce šahat
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Poplatek za psa
« Odpověď #19 kdy: 30 Března 2018, 21:25:12 »

Sice už dost offtopic, ale v gaychatu snad až tak nevadí: Otázkou je, jak by byl prokazatelný materiální aspekt neuposlechnutí výzvy

Když ta výzva sledovala účel který dává smysl tak materiální aspekt dokážou snadno..
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Poplatek za psa
« Odpověď #20 kdy: 31 Března 2018, 11:18:57 »

A vybíral jste čip podle toho, jestli už není v ceně registrační poplatek do té národní databáze? + od roku 2020 tam stejně bude muset být co jsem pochopil.
Výběr čipu jsem bohužel ovlivnit nemohl a přiznávám, že v tom mám trochu hokej... Náš čip je jegistrován v jedné z českých databází, která je součástí mezinárodní sítě, ale je to na komerční bázi... Žádnou "oficiální/státní/národní" databázi jsem nenašel, vím jen o databázi, kterou spravuje komora veterinárních lékařů (oficiálně smí psa označit čipem jen veterinář), ale ta není veřejně přístupná... Pokud by se v tom někdo orientoval, uvítám jakékoli bližší informace.
Edit1: Tak možná, že ten registr komory veterinárních lékařů je ten "národní"...
Edit2: Tak možná ne, nerozumím tomu...
« Poslední změna: 31 Března 2018, 11:25:13 od Re »
IP zaznamenána