30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Střet auta s motorkami uzavřela policie jako přestupek, řidič je nemocný  (Přečteno 5942 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Asertivní egofízl co potrebuje carku a ma v ruce RP je precijen jinej kalibr. MP se mnou nic resit nechtej, uz 5x stali u myho auta s ocividnym zajmem (pokazdy jiny auto), ja prisel a odjel jim pred xichtem, nikdy nic. Jednou jsem jim ujel kdyz za mnou jeli na majakach ale to jsem zas ja nechtel nic resit, pcr bych radsi neujizdel.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Mně není jasné tohle :
Citace
....řidič fabie neměl v době nehody řidičské oprávnění pro Českou republiku. Policisté mu ho odebrali kvůli jeho zdravotnímu stavu v březnu loňského roku....
Takže by podle mne měl dostat pálku jako za úmyslné ublížení na zdraví protože věděl, že je nemocen a že jeho nemoc může tohle způsobit a přesto sedl za volant. Nějak mi to hlava nebere. Zase použiju ten příměr, ale Lacina vs TOTO !!!!! ať jde ta naše justice do prdele !

Nedávno se tohle řešilo ve světě motorů (ten časopis), pán šel probrat pár osobních věcí k psycholožce, nesedli si a pán už nikdy nenavštívil. Zato s ním bylo zahájeno správní řízení ohledně odebrání ŘP, ale to se v práskacím státu holt stává (a lékaři tuto možnost napráskání mají). V případě zájmu můžu článek ofotit a poslat do PM.

Poprosím, rád si počtu. Děkuji.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Nedávno se tohle řešilo ve světě motorů (ten časopis), pán šel probrat pár osobních věcí k psycholožce, nesedli si a pán už nikdy nenavštívil. Zato s ním bylo zahájeno správní řízení ohledně odebrání ŘP, ale to se v práskacím státu holt stává (a lékaři tuto možnost napráskání mají). V případě zájmu můžu článek ofotit a poslat do PM.
Poprosím, rád si počtu. Děkuji.

Máš to tam.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.