30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Strážník použil pepřovou pistoli, mladík omdlel a zemřel. Nechápu to...  (Přečteno 1995 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Nebo nedbalostně, ač hájit ho nechci, jenom tam stačilo, aby byl
tupý, ve stresu, nabuzený....
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Tak ono to možná bylo trochu jinak :
Citace
Jedna ze svědkyň však popsala incident odlišně. Tvrdila, že mladík nejdříve dostal ránu teleskopickým obuškem do hlavy a do krku. Mladík se podle ní nechtěl prát, jak se strážníci domnívali, byl jen trochu opilý.
Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/straznik-usmrceni-z-nedbalosti-soud-breznice.A230206_104001_praha-zpravy_juan
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

Mně na tom tedy nepřijde divného vůbec nic, resp. vy byste se na jeho místě hájil jinak? Asi je naivní se domnívat, že půjde s otevřenou náručí naproti nejpřísnějšímu trestu.
naivní ?
naopak, čekal bych, že se k tomu postaví jako chlap ne  ;)
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Mně na tom tedy nepřijde divného vůbec nic, resp. vy byste se na jeho místě hájil jinak? Asi je naivní se domnívat, že půjde s otevřenou náručí naproti nejpřísnějšímu trestu.
Byl to nepovedený pokus o ironii. Pochopitelně mi na tom nepřijde nic divného, leč podobná individua při své buzeraci občanů opravdu nemají ráda, když i občan využívá všech možností k obraně svých práv. Pokusem o očesání práv začíná v podstatě většina interakcí  s fízlem všeho druhu.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

tupý, ve stresu, nabuzený....
První a třetí jsou nezbytné vlastnosti k náboru do MP a druhá patří ke každému podobnému zákroku, takže tupí nabuzení a vystresovaní narazili na ožralé a nabuzené.
IP zaznamenána