30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak donutit PaCh konečně začít makat?  (Přečteno 12855 krát)

Lukyn.P

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« kdy: 16 Prosince 2015, 18:09:17 »

Zdravím vespolek.
Jelikož mě už nehorázně serou všudypřítomný šlapky, který jezděj ožralý jak motyky, jezděj vedle sebe, bez světel, nenechaj nikoho bezpečně předjet a chovají se agresivně, když je člověk napomene atd. Jezdím často trasu, kde s oblibou v létě využívaj venkovní posezení, kde se nažerou jak prasata, na to do sebe vyklopí několik piv a jedou dál. Po pár kilometrech u další hospody zase dostanou žízeň, tak se zase na chvíli zastaví na pár rezavých, kopnou je do sebe a s pocitem nesmrtelnosti a nadřazenosti jedou dál. Během asi čtyřech let jsem tam švestky potkal jen jednou, a to zastavovali mě aby mě následně mohla předjet skupina asi šesti ožralých šlapek. Jejich jízdu chránič s pomahačem zcela ignorovali, protože obsah mojí lékárničky a stav rezervy byl o hodně důležitější, než podnapilý stav těch smradlavých upocených šlapek. Od té doby nic, ani jeden fízl. Je to taky pár let zpátky, kdy jsem PČR tohoto okresu žádal o dohled na těma ožralama, jelikož ohrožují ostatní víc, než pár dní prošlej obvaz. Na to jsem dostal odpověď, že se na to zaměřují pravidelně v průběhu sezóny. Bohužel email už níkde nenajdu a fízly jsem na tý trase taky nikdy neviděl stát.
Napadá někoho z vás jak bych mohl osobně zburcovat chrániče aby šlapky víc buzerovali a sankcionovali za jejich přestupky? Bonzování je mi proti srsti, sám fízly a práskače nesnáším, tak nechci být jeden z nich, ale jak jinak je donutit je prostě jet zkontrolovat? Když pojedu na oběd do hospody, kterou s obibou využívaj a uvidím, že právě 20 šlapek do sebe klopí zlatavou jedenáctku a zavolám švestky, Tak řeknou, že to přestupek není, protože zrovna neřídí a stejně přijedou až za hodinu na ten konkrétní případ, tyhle šlapky tam už samozřejmě nebudou, tak se na to vyserou a pojedou pryč. Jak se to dá udělat líp aniž bych musel bonzovat a lítat po fízlech podávat oznámení o přestupku a svědectví?
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #1 kdy: 17 Prosince 2015, 11:59:36 »

Myslim, že to zbytečně moc hrotíš - je docela zásadní rozdíl v tom jet vožralej jak doga a nevejít se na silnici, než si po obědě dát jedno až dvě piva (což je přesně ta situace, co popisuješ o 20ti šlapkách v hospodě). Takže bych se spíš hodil do klidu a byl víc tolerantnější.
IP zaznamenána

vava

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #2 kdy: 17 Prosince 2015, 12:44:49 »

Bonzování je mi proti srsti, sám fízly a práskače nesnáším, tak nechci být jeden z nich, ale jak jinak je donutit je prostě jet zkontrolovat?
;D Musíte si zvolit, která stránka Vaší osobnosti je silnější. Pokud ale opravdu nechcete být práskačem a opravdu chcete PaCh donutit makat, budete asi muset nažrané prase přimět ke způsobení nehody. Nejlépe ne z auta, protože by to hodili na Vás.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #3 kdy: 17 Prosince 2015, 12:51:56 »

tohle je doublethink jak víno. nesnáším fízly a jejich buzerování, ale chci, aby buzerovali někoho jinýho, protože ho taky nesnáším... na to se dá říct jen:

STYĎ SE!
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #4 kdy: 17 Prosince 2015, 13:22:59 »

Bonzování je mi proti srsti, sám fízly a práskače nesnáším, tak nechci být jeden z nich, ale jak jinak je donutit je prostě jet zkontrolovat?
;D Musíte si zvolit, která stránka Vaší osobnosti je silnější. Pokud ale opravdu nechcete být práskačem a opravdu chcete PaCh donutit makat, budete asi muset nažrané prase přimět ke způsobení nehody. Nejlépe ne z auta, protože by to hodili na Vás.

Tak PaCH muze predstirat cinost a vy je k tomu muete donutit, cim vic buzeraci za kraviny, tim vetsi odpor.  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Lukyn.P

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #5 kdy: 18 Prosince 2015, 05:02:41 »

tohle je doublethink jak víno. nesnáším fízly a jejich buzerování, ale chci, aby buzerovali někoho jinýho, protože ho taky nesnáším... na to se dá říct jen:

STYĎ SE!


Jo vole, když si dám pivo po obědě já, tak budu mít průser jak kráva a ty kurvy pumpičkářský nic, na ně fízlové totálně serou. Na takový zmrdy jsem doplatil. Už jsi někdy jel za zmrdama 20 minut rychlostí 25 km/h a nemohl je předjet, protože ty zmrdi prostě neuhnou?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #6 kdy: 18 Prosince 2015, 07:26:41 »

„Už jsi někdy jel za zmrdama 20 minut rychlostí 25 km/h a nemohl je předjet, protože ty zmrdi prostě neuhnou?“.
Ano, to už se mi jednou stalo. Bylo to do véééélmi táhlého kopce. Až jsem je mohl předjet, byl jsem v tu chvíli rád, že mám diesel a pak jsem ty trubky výfukové při rozjezdu pěkně pročistil od těch těžkých usazenin, co se mi tam nahromadily tím dušením motoru, když musel se za nima táhnout jak sopel jen proto, že si vychutnávaly (ty cyklobuzny) že mne prostě před sebe nepustí. Jojo, kdo jinému jámu, jámu sám do ní uá… ;)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #7 kdy: 18 Prosince 2015, 08:30:22 »

„Už jsi někdy jel za zmrdama 20 minut rychlostí 25 km/h a nemohl je předjet, protože ty zmrdi prostě neuhnou?“.
Ano, to už se mi jednou stalo. Bylo to do véééélmi táhlého kopce. Až jsem je mohl předjet, byl jsem v tu chvíli rád, že mám diesel a pak jsem ty trubky výfukové při rozjezdu pěkně pročistil od těch těžkých usazenin, co se mi tam nahromadily tím dušením motoru, když musel se za nima táhnout jak sopel jen proto, že si vychutnávaly (ty cyklobuzny) že mne prostě před sebe nepustí. Jojo, kdo jinému jámu, jámu sám do ní uá… ;)

A jak by mely uhnout?
Kazdy kdo jede pomaleji do kopce , kde nestaci vykon vam musi uhnout? Jinak 25 km/h do kopce je slusny vykon, zkuste si to, navic 20 minut.
Mate pocit, ze cesta patri jen Vam?  Zajiste si u sveho poslance predplatne a zaplatte si pak plnou cenu komunikace.

Idiotu najdete plno, a je jedno jestli jedou v TIR, aute, nebo na kole.

Oproti tomu, co jsem zazil posledni jizdu BR-OV, kdy 3 kamionacke kurvy z PL se zacly predjizdet vzdy(!) do kopce(!) rychlosti 81 vs 80 km/h a tim zablokovaly 2 pruhy, je to nic.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #8 kdy: 18 Prosince 2015, 08:46:39 »

Velmi účinné je si při předjížděcím manévru nezapomenout ostříknout přední sklo. Já tam mívám celoročně zimní směs a to je vysloveně výživné....ovšem používám to opravdu pouze v případě agresivních hovad (potkávám je tak maximálně 2x do roka), kteří neuhnou jedou dva až tři vedle sebe, nebo jich jede 20 po uzoučké okresce a nenechaj mezi sebou žádnou mezeru.
Jinak povětšinou se potkávám se slušnými cyklisty.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #9 kdy: 18 Prosince 2015, 09:30:29 »

Přesně tak, pokud potkám slušné cyklisty, tak naopak se snažím předjet tak, abych je neomezil a neobtěžoval zbytečně ani exhalacemi…
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #10 kdy: 18 Prosince 2015, 09:36:17 »

Když dojíždím skupinku, tak na nejkratší možný momentík ťuknu do klaksonu, aby to znělo jako "asi jste si mě nevšimli, s dovolením prosím" a ne jako "bacha jedu, uhni debile". Cyklisti se seřadí ke kraji, nechají mě jet a následně zase udělají "prasečí stádo".
Vcelku chápu že si chtějí pokecat a oni zase chápou že chci projet.
IP zaznamenána

Lukyn.P

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #11 kdy: 18 Prosince 2015, 10:00:04 »

6Ľ7U0-6 jsi n¨§kdy jel za zmrdama 20 minut rychlost¨Ş 25 km/h a nemohl je p0"0edjet, proto0-6e ty zmrdi prost¨§ neuhnou?Ą°.
Ano, to u0-6 se mi jednou stalo. Bylo to do v¨Ś¨Ś¨Ś¨Ślmi t¨˘hl¨Śho kopce. A0-6 jsem je mohl p0"0edjet, byl jsem v tu chv¨Şli r¨˘d, 0-6e m¨˘m diesel a pak jsem ty trubky v0<5fukov¨Ś p0"0i rozjezdu p¨§kn¨§ pro00istil od t¨§ch t¨§0-6k0<5ch usazenin, co se mi tam nahromadily t¨Şm du0"8en¨Şm motoru, kdy0-6 musel se za nima t¨˘hnout jak sopel jen proto, 0-6e si vychutn¨˘valy (ty cyklobuzny) 0-6e mne prost¨§ p0"0ed sebe nepust¨Ş. Jojo, kdo jin¨Śmu j¨˘mu, j¨˘mu s¨˘m do n¨Ş u¨˘Ą­ ;)

A jak by mely uhnout?
Kazdy kdo jede pomaleji do kopce , kde nestaci vykon vam musi uhnout? Jinak 25 km/h do kopce je slusny vykon, zkuste si to, navic 20 minut.
Mate pocit, ze cesta patri jen Vam?  Zajiste si u sveho poslance predplatne a zaplatte si pak plnou cenu komunikace.

Idiotu najdete plno, a je jedno jestli jedou v TIR, aute, nebo na kole.

Oproti tomu, co jsem zazil posledni jizdu BR-OV, kdy 3 kamionacke kurvy z PL se zacly predjizdet vzdy(!) do kopce(!) rychlosti 81 vs 80 km/h a tim zablokovaly 2 pruhy, je to nic.


Parkrat do roka by to slo prekousnout, jenze pres leto to zazivam denne, proto me to tak vytaci. Cca dvanactikilometrovy usek, pekna asfaltka, minimalni vyskovy rozdily, sama zatacka, do ktery neni videt a hlavni cyklobuznotrasa. Kamionaci me taky serou, ale pro ty mam pochopeni, pokud se nechovaji vylozene zmrdsky a nepredjizdi se navzajem, protoze ten pred nim jede o neskutecny 1 km/h pomaleji. Stacilo mi se svezt s kamionakem pres celou republiku. S prazdnym je to ficak, ale s plnym se proste neda rychle zmizet z krizovatky. Bez kamionovy dopravy se nikdo neobejde, porad je co prepravovat. Narozdil od darmoslapu, kteri jedou jak kreteni bez nejakyho padnyho duvodu srat lidi. Kamionak nema kam uhnout, ale slapky maji moznost a povinnost jezdit za sebou. Tady to proste nedelaji a maji vylozene radost z kolony za sebou, ze to tem plechovkarum zase pekne natreli.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #12 kdy: 18 Prosince 2015, 10:00:29 »

Velmi účinné je si při předjížděcím manévru nezapomenout ostříknout přední sklo. Já tam mívám celoročně zimní směs a to je vysloveně výživné....ovšem používám to opravdu pouze v případě agresivních hovad (potkávám je tak maximálně 2x do roka), kteří neuhnou jedou dva až tři vedle sebe, nebo jich jede 20 po uzoučké okresce a nenechaj mezi sebou žádnou mezeru.
Jinak povětšinou se potkávám se slušnými cyklisty.
Já se taky vcelku často potkávám se slušnými cyklisty. Když na ně zařvu tak většinou slezou sami z kola a ještě se omluví. Třeba často je konverzace ve smyslu "tady je jednosměrka!" ...

Tak mě napadlo s těmi ostřikovači .... pčr také v létě jezdí se staženými okýnky. Můžou mi za to něco udělat? :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #13 kdy: 18 Prosince 2015, 10:12:16 »

Velmi účinné je si při předjížděcím manévru nezapomenout ostříknout přední sklo. Já tam mívám celoročně zimní směs a to je vysloveně výživné....ovšem používám to opravdu pouze v případě agresivních hovad (potkávám je tak maximálně 2x do roka), kteří neuhnou jedou dva až tři vedle sebe, nebo jich jede 20 po uzoučké okresce a nenechaj mezi sebou žádnou mezeru.
Jinak povětšinou se potkávám se slušnými cyklisty.
Já se taky vcelku často potkávám se slušnými cyklisty. Když na ně zařvu tak většinou slezou sami z kola a ještě se omluví. Třeba často je konverzace ve smyslu "tady je jednosměrka!" ...

Tak mě napadlo s těmi ostřikovači .... pčr také v létě jezdí se staženými okýnky. Můžou mi za to něco udělat? :)

Můžete dostat něčím tvrdým do okna nebo do laku a dohadujte se, kdo z nich to byl. Buď spěchám, tak je minu a jedu do hajzlu nebo chci prudit a jít do konfliktu a pak se nesmím divit. Ono takové vyvolání střetu může skončit i tím, že vám do auta stříknou třeba pepřák a nepojedete už nikam.

Já to beru tak, že když mám u sebe nabitou pistoli já, tak ji může mít i ten druhý. Chcete jít jen tak kvůli egu do konfliktu s někým, kdo je o hlavu menší, ale může bez varování střílet ostrými? Já ne.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Jak donutit PaCh konečně začít makat?
« Odpověď #14 kdy: 18 Prosince 2015, 10:14:18 »

A jak by mely uhnout?
Kazdy kdo jede pomaleji do kopce , kde nestaci vykon vam musi uhnout? Jinak 25 km/h do kopce je slusny vykon, zkuste si to, navic 20 minut.
Mate pocit, ze cesta patri jen Vam?  Zajiste si u sveho poslance predplatne a zaplatte si pak plnou cenu komunikace.
Idiotu najdete plno, a je jedno jestli jedou v TIR, aute, nebo na kole.
Oproti tomu, co jsem zazil posledni jizdu BR-OV, kdy 3 kamionacke kurvy z PL se zacly predjizdet vzdy(!) do kopce(!) rychlosti 81 vs 80 km/h a tim zablokovaly 2 pruhy, je to nic.

Jedná se o vzájemnou ohleduplnost. Silnice, táhlý kopec, zatáčky. A skupinka cyklobuzen, co obsadí celou silnici a nechtějí uhnout a užívají si kopec a vzájemného obdivu a družného pohovoru. To je dle Vás v pořádku? Když vééééélmi pomalu uhnou až po několikerém zatroubení a ještě se Vám smějí do tváře?
Platím si silnice v DPH při nákupu vozu, v palivu (+ spotřební daň z PHM a navíc z toho všeho ještě i DPH), v silniční dani a tak dále. Co platí cyklisti, že oni mají právo na tu „svoji silnici“, když už jste to takhle otočil?!
Jak jsem v úvodu poznamenal — je to především o vzájemné ohleduplnosti a respektu. Ten tam ze strany cyklistů evidentně nebyl!
IP zaznamenána