30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: VIDEO: Motorkář ujížděl po okreskách stošedesátkou, přitom vezl dívku  (Přečteno 5282 krát)

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

To je debil.. bez pardonu.. na ty motorce ocividne moc neumi, chudak holka na tohle asi jentak nezapomene a muze bejt rada, ze je cela.. ale celkem by me zajimalo, cim jeli, kdyz ani motorka neujede..

Na druhou stranu, kdyby ho nechteli chytit, nemel by duvod ujizdet :)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Ty levotočivý zatáčky do kterých nemohl vidět brát protisměrem, dobrá ruleta.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

To je debil.. bez pardonu.. na ty motorce ocividne moc neumi, chudak holka na tohle asi jentak nezapomene a muze bejt rada, ze je cela.. ale celkem by me zajimalo, cim jeli, kdyz ani motorka neujede..

Na druhou stranu, kdyby ho nechteli chytit, nemel by duvod ujizdet :)

Nesouhlasím, pro někoho to může být jen výzva, stejně jako utíkat před revizorem s platnou jízdenkou
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 215
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Nesouhlasím, pro někoho to může být jen výzva, stejně jako utíkat před revizorem s platnou jízdenkou
Vas argument ma zednickou logiku - pri uteku pred revizorem tezko zabijete napr. 4 lidi v aute... rozlisujme 70 v prehlednem useku na 50 a 90-120 na 50 v klikate vesnici a  je tu rozdil hmotnosti 80kg vs (~350+80+50)kg.
 
Vyprovokovane pronasledovani mi od policie vadi - namisto potichu ho sbalit v klidu az zastavi.
Nerad bych se nalezal pobliz komunikace, jak s debilem na motorce, tak v zavesu s debily v zednickem aute.
« Poslední změna: 01 Března 2017, 17:33:14 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Špatně jsem označil citaci, reagoval jsem pouze na poslední větu o tom proč ujížděl.

Jinak se divím proč fízlové nezačli střílet, mohli zase zastřelit nějákou holku na místě spolujezdce jako posledně na strakonický
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Ono je blbé to, že tresty se staly skoro likvidační a proto se snaží takový člověk za každou cenu zmizet. Mohl to odskákat kdokoliv z těch dvou na motorce a nebo někdo nevinný cestou. Určitě bych nechtěl aby se hříšníci netrestali, ale když doochodce nebo invalida přijde o papíry kvůli většímu vozíku, to sory jako. Já si tak skoro naběhl s motorkou, kterou jsem koupil synovi. Nějak jsem nepořešil, že mám A do50ccm a vesele si jezdil se 125ccm. Nikoho nezajímá, že mám papíry na kdeco, ale dostat flastr 25-50 000,- /2 roky bez papírů, to sory jako. Pokud je někdo nepoučitelný, tak ani trest smrti nepomůže.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Neříkám, že to není blb, když to valí 100+ obcí, každopádně ale bylo hezký, že si prosadil svoje a dojel pěkně až domů, na zahradu ;D třeba pak za tím autem tvrdil, že tu motorku neřídil?

::::: Ty levotočivý zatáčky do kterých nemohl vidět brát protisměrem, dobrá ruleta.

Koukal jsem na to 2x a žádnou takovou vysloveně ruletoidní jsem tam neviděl... resp. to, že tam není vidět z auta s kamerou, neznamená, že tam nebylo vidět z motorky (0:40). V 1:12 ho protijedoucí auto problikne, když jede středem.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 034
    • Zobrazit profil

Vas argument ma zednickou logiku - pri uteku pred revizorem tezko zabijete napr. 4 lidi v aute... rozlisujme 70 v prehlednem useku na 50 a 90-120 na 50 v klikate vesnici a  je tu rozdil hmotnosti 80kg vs (~350+80+50)kg.
Ta motorka bude asi o něco lehčí, ale to není důležité. A teď srovnejte jaké nebezpečí způsobili ti zmrdi ve fízlkáře.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Ale oni mají vyjímku, školení a kdesi cosi.....a vůbec, co Vám přísluší vůbec hodnotit práci policie!!
#ironie
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 215
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Ta motorka bude asi o něco lehčí, ale to není důležité. A teď srovnejte jaké nebezpečí způsobili ti zmrdi ve fízlkáře.

Dokazi definovat a spocitat modelovane riziko, ne/bezpeci vyjadrovat je nesmyl... tedy pokud nemate nejakou prevratnou teorii.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

::::: Ty levotočivý zatáčky do kterých nemohl vidět brát protisměrem, dobrá ruleta.

Koukal jsem na to 2x a žádnou takovou vysloveně ruletoidní jsem tam neviděl... resp. to, že tam není vidět z auta s kamerou, neznamená, že tam nebylo vidět z motorky (0:40). V 1:12 ho protijedoucí auto problikne, když jede středem.

0:40, 0:50 ... sorry, ale za tyhle zatáčky neměl šanci vidět a kdyby mu tam vlítlo něco z protisměru tak je bez šance a trefí ho čelně. Naježděno mám dost a tady se spoléhal asi na svůj instinkt protože tohle byla ruleta.

Btw, rychlost mu asi budou blbě dokazovat a on může argumentovat, že neujížděl protože fízlové neměli červenou stopku a jeli jen na majáky, tedy nedali žádný příkaz k zastavení.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.