30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: policajt se mi kvuli zatahu v growshopu omlouval - stejne odsouzen  (Přečteno 2343 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 206
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:policajt se mi kvuli zatahu v growshopu omlouval - stejne odsouzen
« Odpověď #1 kdy: 16 Prosince 2015, 08:26:03 »

slova jako "soud" "exekuce" "trestní oznámení" "stíhání" "řízení" "trestní řád" "správní řád" ....

To jsou klíčová slova, které používají oficiální vymahačské agentury, jelikož lidé se těchto slov bojí jako čert kříže. Jsem přesvědčený, že když napíšu slušně zpracovaný bloček s číslem účtu a rozdám to za octavie a fabie tak 95% lidí mi těch 500CZK prostě pošle.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:policajt se mi kvuli zatahu v growshopu omlouval - stejne odsouzen
« Odpověď #2 kdy: 16 Prosince 2015, 10:24:54 »

Důležité, že tam zmínil legendární čárkovací systém, který nefunguje jen u dopravky, ale v nějaké podobě v každém oddělení státních institucí. Od protidrogové centrály po finanční úřad.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.