30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Auto nabonzovalo ridicku opickam :)))  (Přečteno 3072 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Auto nabonzovalo ridicku opickam :)))
« Odpověď #1 kdy: 08 Prosince 2015, 12:38:08 »

Podívejte se na diskusi, co je tam přikyvovačů, až vás někdo nabourá, jak to bude skvělé, že ho auto nabonzuje.
Mám obavu z jiné věci.
V případě vážného zranění, třeba tepenného krvácení, rozhodují první minuty pomoci. Už teď je problém, že u nehod nikdo nezastaví, lidi jedou dál. Až bude funkční e-call, nebude zastavovat vůbec nikdo.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Auto nabonzovalo ridicku opickam :)))
« Odpověď #2 kdy: 08 Prosince 2015, 14:57:15 »

Podívejte se na diskusi, co je tam přikyvovačů, až vás někdo nabourá, jak to bude skvělé, že ho auto nabonzuje.
Mám obavu z jiné věci.
V případě vážného zranění, třeba tepenného krvácení, rozhodují první minuty pomoci. Už teď je problém, že u nehod nikdo nezastaví, lidi jedou dál. Až bude funkční e-call, nebude zastavovat vůbec nikdo.

Me ta diskuze tentokrat docela prekvapila, protoze tam je nenulove mnozstvi lidi, kteri vnimaji o trochu racionalneji.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Auto nabonzovalo ridicku opickam :)))
« Odpověď #3 kdy: 08 Prosince 2015, 16:31:44 »

Řekl bych, že nestádní projev má většina příspěvků. Skoro bych se vsadil, že některé texty jsou původem od velectěných členů zdejšího fóra.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.