30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek  (Přečteno 18437 krát)

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #30 kdy: 18 Května 2016, 09:12:19 »

Já vím, že to nemá žádnou váhu, ale jak se třeba zachovat, až kvůli tomu nedají technickou? Hodnotí si to jako B - vážnou závadu.

Byl jsem s tim na stk iz dvakrat, bez povsimnuti.. Letos jdu opet, tak uvidime jak zprisnili:)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #31 kdy: 18 Května 2016, 10:35:27 »

Já vím, že to nemá žádnou váhu, ale jak se třeba zachovat, až kvůli tomu nedají technickou? Hodnotí si to jako B - vážnou závadu.

Všichni zatím psali že STK prošli bez problému nebo že nálepku sundali.. ale když by to opravdu napsali jako B tak asi nálepku sundat a nechat hned udělat kontrolu odstranění vážné závady a na tu STK už nikdy nejezdit?
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #32 kdy: 18 Května 2016, 10:37:54 »

To je jasný :-) Spíš jsem myslel, jestli se dá nějak bránit tomu, že za to dali závadu B, i když to nemá oporu v zákoně. Ale nic jsem k tomu nenašel...
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #33 kdy: 18 Května 2016, 10:43:13 »

Já vím, že to nemá žádnou váhu, ale jak se třeba zachovat, až kvůli tomu nedají technickou? Hodnotí si to jako B - vážnou závadu.

Všichni zatím psali že STK prošli bez problému nebo že nálepku sundali.. ale když by to opravdu napsali jako B tak asi nálepku sundat a nechat hned udělat kontrolu odstranění vážné závady a na tu STK už nikdy nejezdit?

Lze nějak omlátit STK o hlavu nesmyslnou kontrolu STK v rámci reklamačního řízení? Nějaký jiný nápad?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #34 kdy: 18 Května 2016, 11:29:36 »

To bude asi problém.. protože aparát asi bude mít postoj že spořádaný občan si nepotřebuje lepit samolepky na SPZ..
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #35 kdy: 19 Května 2016, 09:45:11 »


ač mi to není milé, tak myslím, že přesně na tomto může orgán kohokoliv uvařit. zakrývá to identifikaci země. přeškrtnuté hvězdičky na druhou stranu jsou podle mě legální.

No to ale vubec nicemu nevadi. Ve sve zemi zadne ID zeme mit nemusime a kdyz jedu do zahranici, mam tam samozrejme klasickou CZ elipsoviteho tvaru. Takze smolicek pacholicek, zadny prestupek se nekona.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Proti Evropské unii bojují samolepkami, je to přestupek
« Odpověď #36 kdy: 20 Května 2016, 19:49:58 »

http://www.novinky.cz/domaci/403606-proti-evropske-unii-bojuji-samolepkami-je-to-prestupek.html

V diskuzi to opět perlí:
Přeškrtávání - to je trapná kremelská propaganda.      :x

Diskuse už tam není :o
IP zaznamenána