30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidička zaplatila za parkování, stejně měla problém s policií  (Přečteno 2037 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/ridicka-zaplatila-za-parkovani-stejne-mela-problem-s-policii-3719

Neměla problém s policií ale jen si idiotem co si na ní hraje.

"Řidička zaplatila hodinové parkování v ulici Pod Marjánkou. Už během parkování stáli v ulici strážníci městské policie a kontrolovali stojící vozidla. Když se paní po 10 minutách vrátila, strážníci si fotili její auto."

",Po mém dotazu, co se stalo, mě informovali, že nemám zaplacené parkování. Ale já jsem se prokázala stvrzenkou z automatu. Strážník uznal, že vše na parkovacím lístku je v pořádku, ale říkal, že je mu líto: Ve svém PDA v systému měl napsáno, že jsem neplatič a musím platit pokutu," popsala Seznamu nepříjemnou zkušenost Jana Štěpánková.

Nakonec se s policisty dohodla. ,,Strážníci mi následně sdělili, že jsou schopni to se mnou vyřešit domluvou, tedy i tak si vyžádali ode mě občanský průkaz a jsem vedená jako ‚hříšnice‘. Také mi strážníci sdělili, že to není první případ a již je to několikátá ulice za den, kdy vidí, že lidé si nosí lístky z automatu, ale systém jim je ukazuje jako neplatiče," uzavřela svůj příběh řidička."


Oooooo, já se snad rozpláču, takový hodní strážníci, nedostala pokutu, vyřešeno jen domluvou..  :x :x

Zaplatíš si parkování a za odměnu se doprošuješ zedníka aby si nedostal pokutu a ještě mu musíš prokazovat totožnost?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 146
    • Zobrazit profil
Re:Řidička zaplatila za parkování, stejně měla problém s policií
« Odpověď #1 kdy: 05 Listopadu 2016, 19:53:38 »

tož baže, protože pokud by jim odmítla prokázat svou totožnost, tak pak by jí smýkali po zemi a vezli na služebnu…
IP zaznamenána