Ukončené případy > Jízda na červenou, pásy, světla

[LOST] Číkusmut 2x červená Praha

<< < (2/5) > >>

marvi8080:
Chápu to správně, že máte "na krku" z Prahy tři, nebo dvě  červené? :) Tedy spisové značky s příponami: 2020/Bac a
2020/Dol. Co moje oblíbená 2020/Dvo? Ta ještě asi nedorazila, že? P.S. Doufám, že Slivovica přišla k duhu :)

Číkus:
marvi8080> Aktuálně mám v Praze "na krku" červenou 2020/Bac, o které je tohle vlákno a stále běžící rychlost 2020/Dol. Ohledně Vaší červené se mi ještě neozvali, jakmile něco přijde, dám vědět.

Za slivovici děkuji, je výborná.

Číkus:
K přestupku A:

17.06.2021 - Provozovateli doručeno vyrozumění o zahájení řízení a předvolání k ÚJ, ačkoli se mnou jako s řidičem ještě v tu chvíli IMHO řízení nebylo zastaveno.
18.06.2021 - Bylo mi doručeno usnesení o zastavení řízení, kde se parazitka ohání judikátem, že podání vysvětlení nestačí pro zjištění pachatele. To má logiku, ale já se k přestupku přiznal znova během správního řízení (o 3 příspěvky výš).

Provozovateli jsem doporučil se dostavit na ÚJ, získat kompletní kopii spisu, k ničemu se nevyjadřovat a vyjednat lhůtu na písemné vyjádření.
Já samozřejmě podám odvolání, pro začátek blanketní.

Číkus:
K přestupku B:

Doručena výzva k podání vysvětlení.

Přiznám se e-mailem, který následně potvrdím doporučeným dopisem.

marvi8080:
Díky za info. To se takto činí i v době dovolených? :) :( btw: PDFko mi nejde rozkliknout ani po ručním přepsání odkazu...

případně, odkládám nový trend pro případnou inspiraci ohledně nutely :) https://dfens-cz.com/priznejte-se-jako-chlap/

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi