30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Každá jízda, každý den. Neunikne nikdo. Stát bude přes el. dál. známky špiclovat  (Přečteno 14658 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

U nás z nějakýho důvodu teď předělali pár měsíců starý kamery tak, že je clona vpodstatě k ničemu (silně změnili úhel kterým kamera sleduje provoz a to tak důsledně, že je vlastně jedno čím jedu, od Miaty po Boxera).
Změnou úhlu snímání se ale kamery dostávájí do dosahu chodců ne?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Jeff: muzete to zdokumentovat a nejak predat? idealne foto zepredu a z boku
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil

U nás z nějakýho důvodu teď předělali pár měsíců starý kamery tak, že je clona vpodstatě k ničemu (silně změnili úhel kterým kamera sleduje provoz a to tak důsledně, že je vlastně jedno čím jedu, od Miaty po Boxera).
Náhoda? Nemyslím si.

Mám pocit že na nově vznikajících kamerách to pozoruju po praze delší dobu. Dříve byli kamery někde nahoře na traverze brány/radaru, nyní cca 2,5m na sloupu vedle (ale viděl jsem i níž). Ale možná je to jen nějaká úprava technického předpisu při instalaci...

viz třeba úsekovka https://mapy.cz/turisticka?x=14.4471261&y=50.1143970&z=18&pano=1&pid=69655951&yaw=4.925&fov=0.907&pitch=-0.079
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 870
    • Zobrazit profil

Nechápu tu tendenci... Od doby co si vytřeli s Ústavou je jim přece stejně úplně putna kdo za tím volantem sedí...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Ale pro "bezpečnost" státu to není jedno, pokuta je jedna věc, vědět, kdo, kam, kdy, to je věc druhá.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Změnou úhlu snímání se ale kamery dostávájí do dosahu chodců ne?
Tak jedna je dokonce tak nízko že si na ní jde pohodlně sednout. Bavíme se o takovym tom sloupkovym Rameru (10P?). Ale je na pruhu zeleně vedle silnice, chodník vede až za ní. A na klasickym sloupu byla cca 2 měsíce.

Jeff: muzete to zdokumentovat a nejak predat? idealne foto zepredu a z boku
Není problém, stačí do SZ? Nechci tady zbytečně publikovat odkud jsem.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

ta Povltavská je docela vysoko
alespoň mě do auta nevidí

taky bych s tím jezdil pořád, ale jsem zvyklý mít sedačku docela vysoko a při sklopené cloně vidím tak 20m před auto nebo se musím zkroutit do pololehu
IP zaznamenána

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil

Není jednodušší nasadit masku, roušku, respirátor, ...?
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil

A jak to bude s motorkama. Snímají i ze zezadu?
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

Není jednodušší nasadit masku, roušku, respirátor, ...?

o funny maskách typu Zeman, Havel, Bush, Clinton, jsem již uvažoval, tyto seženete, ale svoje kouzlo by měly masky Bureš, Hamáček, Huml, Klekánice......
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Jsou i firmy co se zabývají výrobou masek na zakázku  ;)
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil

Tak mě napadlo, kdyby někdo sehnal masku starosty, nechal se s ní vyfotit radarem, pak uvedl starostu jako řidiče? To by mohla uspět i námitka podjatosti.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Mnohem lepší je najít místo kde je na pokuty jeden úředník. Sehnat masku úředníka. A vykonat čin.
Tohle hodnotím extrémně vysoko na fun factor škále.  :D
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

beneji

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil

Jen aby to nemělo opačný efekt? Tedy že zaměstnají dalšího (nového) úředníka.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil

jestli ono než maska by nebylo jednodušší fotka před radarem :)


IP zaznamenána