30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Každá jízda, každý den. Neunikne nikdo. Stát bude přes el. dál. známky špiclovat  (Přečteno 14656 krát)

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

uzavřel bych to s tím, že cokoliv je lepší než dvě fungl nový simky aktivovaný v podezřele blízký vzdálenosti jak časem tak místem
týpci prostě nedokoukali ten The Wire dokonce no, co si budem...
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

„Přeci to, že zpravodajské služby chtějí nějakou funkcionalitu, tak to není pro to, že by chtěly všechno vědět, ale protože někoho chrání. Chrání firmy, chrání veřejné instituce,“ uvedl Havlíček.

Nevím proč, ale extra mě to rozesmálo.  :D
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Co když se na RZ rozplácne hrudka bláta zrovna přes jednu číslici?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Co když se na RZ rozplácne hrudka bláta zrovna přes jednu číslici?
Dostanete raketou z policejního dronu za prvním checkpointem.
Alternativně dostanou pokutu všichni provozovatele s podobnou značkou.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Citace
Dodal, že zpravodajské služby nechtěly nikoho špiclovat, ale pouze porovnávat espézetky, aby se ukázalo, jestli řidiči zaplatili za dálniční známku.

Ten Havlicek je taky dobrej zmrd. Snad mu tohle nikdo nezere. Pokud chce do systemu vstup tajna sluzba, tak nepujde o porovnavani RZ kvuli dalnicnim znamkam.
IP zaznamenána

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil

Stačí se podívat na 2.5.2.2. viz příloha...
Kontrola musí obsahovat funkcionalitu, která zajistí příjem a uložení dat identifikovaných SPZ projíždějících vozidel ze statických bran.Minimální rozsah dat:
  • SPZ
  • Údaj o státu, ve kterém je vozidlo registrováno
  • Typ vozidla
  • Barva vozidla
  • Fotografie výřezu SPZ
  • Celková fotografie
  • Kód statické brány
  • Datum a čas průjezdu vozidla


IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Seznam Zprávy zjistily, že ve skutečnosti šlo o velmi sofistikovaný sledovací systém, který Ministerstvo dopravy připravovalo ve spolupráci s tajnými službami a policií.

„Ten systém měl umět fotit registrační značky, z logiky vyplývá, že měl umět fotit i víc,“ potvrdil redakci odvolaný ministr Kremlík, když ho Seznam Zprávy zastavily k rozhovoru před jeho oblíbenou posilovnou.
„A ano, část byla v utajeném režimu,“ dodal bývalý ministr.

To, že v projektu za zhruba 400 milionů, který Státní fond dopravní infrastruktury zadal napřímo a bez soutěže společnosti Asseco, šlo o systém určený ke sledování a evidenci aut a jejich posádek, pak potvrdily Seznam Zprávám i dva zdroje z bezpečnostní komunity.
...
Šlo o to, že kamery, které mají kontrolovat, zda má vůz zaplacen dálniční poplatek, pořídí nejen snímek registrační značky vozu, ale rovnou tři fotografie.

Jedna zachytí SPZ (pro kontrolu zaplacení poplatku), další dva takzvané přehledové snímky však fotografují i kabinu vozu s celou posádkou, a to v předepsané kvalitě.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/e-shop-na-dalnicni-znamky-byl-zasterkou-pro-tajny-sledovaci-system-87866

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Ale toto mělo být mimo těch 400mega, ne? Za těch 400mega to začínalo až převzetím SPZ, tedy snad.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil

čili má praxe - sluneční clona před každou kamerou - je vlastně opodstatněná  ;)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Já mám clonu vytaženou pořád a vyhovuje mi to i obecně, jediný problém mám u semaforů, když čekám na zelenou, ale pokud jsem první, prostě stojím kousek dál a nechám si vidět jenom spodní 2 barvičky, červená mě stejně nezajímá.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil

Diskuse je pro mě příjemné překvapení. Nejvíce oceňované příspěvky se nesou v duchu "za bolševika fízlovali jen někoho, dneska každýho, je to hnus"

za bolševika by fázlovali o 106 kdyby měli současnou technologii. Stačí se podívat jak to pěkně šlape bolševiku v číně. Každý občas dostává score podle toho jak se chová a kam chodí a s kým se přátelí.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

čili má praxe - sluneční clona před každou kamerou - je vlastně opodstatněná  ;)
U nás z nějakýho důvodu teď předělali pár měsíců starý kamery tak, že je clona vpodstatě k ničemu (silně změnili úhel kterým kamera sleduje provoz a to tak důsledně, že je vlastně jedno čím jedu, od Miaty po Boxera).
Náhoda? Nemyslím si.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro