30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci  (Přečteno 14474 krát)

potizista

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #15 kdy: 27 Června 2015, 13:08:09 »

já myslel, že proběhne klasické srp. řízení a to zdržovat, aby to nespadlo do SPRDELE. Je tedy nějaký postup, který zvyšuje šanci to uhrát ?
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #16 kdy: 27 Června 2015, 16:36:04 »

Správní řízení je s konkrétním řidičem a ten když prohraje, tak to odskáče dle tabulky. Sprdel je s provozovatelem, když je řidič neznámý a ten riskuje jenom prachy. Třeba by u té sanitky si dovedli nějak poradit (porucha světelné a zvukové signalizace ap.)
Stačí si vybrat.
IP zaznamenána

potizista

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #17 kdy: 27 Června 2015, 18:48:13 »

Jde mi o to, jak bude pčr konat, když je teď budu ignorovat, jestli pošle výzvu znova nebo to pošle do správního. Chci to protahovat co nejdýl, pokud to bude ve správním, tak by jsme to měli uhrát třeba i s odvoláním protože promlčení je daleko.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #18 kdy: 27 Června 2015, 20:24:56 »

Nevšiml jsem si, že je to teprve psaníčko od pčr. Policie chtěla ztotožnit řidiče a předat k vyřešení správnímu orgánu na zlatém podnose (policie body nenaděluje). Pokud se nedostavíte, tak pošlou co mají, pustí to z hlavy a buzerační štafetový kolík převezme odd. přestupků města Louny, které znovu obešle provozovatele ... atd. viz předchozí příspěvky.
IP zaznamenána

potizista

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #19 kdy: 27 Června 2015, 20:38:02 »

Omlouvám se, asi jsem to psal zmatečně. Tak to vypadá nadějně, já si nebyl jistý jestli  úřad taky pošle psaní s prosbou o bonz. Takže budem čekat, díky moc
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #20 kdy: 28 Června 2015, 23:35:51 »

Jestli je to sanitka, tak jela přeci "na majáky" a tím pádem si může jet kolik chce. Z fotky přece nikdo nemůže poznat, že to tak nebylo...
IP zaznamenána

potizista

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #21 kdy: 29 Června 2015, 15:14:36 »

Z fotky to poznat nejde ,jenže dispečer aktivně zavolal pčr, která tu výzvu poslala a udal řidiče s tím, že nebylo nutné jet na majáky.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Prekroceni rychlosti o 40km/h v obci
« Odpověď #22 kdy: 29 Června 2015, 15:31:21 »

To snad ještě nemusí nutně znamenat, že na ty majáky nejel. Pokud jel na majáky, tak se možná dopustil nějakého přestupku či porušení pracovně právních náležitostí, ale už by nemělo jít o body a přestupek za nedodržení rychlosti. Že by někoho ohrozil, se nepíše. Netuším, jaký možný postih hrozí za "neoprávněnou" jízdu pod majáky.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.