30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Novinka na silnici?  (Přečteno 11309 krát)

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Novinka na silnici?
« Odpověď #15 kdy: 23 Dubna 2015, 13:33:00 »

to nemusí být paradox - takové šetření ukáže, že v úsekovce jedou auta pomaleji, než v jiných úsecích = opatření je účinné, potřebujeme víc radarů a jiné buzerační techniky (více pokut) :(
IP zaznamenána

rames.iii

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Novinka na silnici?
« Odpověď #16 kdy: 23 Dubna 2015, 15:45:49 »

V tom případě to zaonačit tak, aby to v úsekovce dávalo 200 a mimo úsekovku 80(50). Ale myslím, že ať budou výsledky jakékoliv, stejně si radary postaví, kde budou chtít :(
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Novinka na silnici?
« Odpověď #17 kdy: 24 Dubna 2015, 02:24:12 »

Doufám, že to tam bude, než mi opraví vůz a proženu jim to tam. Ve smeřu od Modřanské ještě před křižovatkou Gen. Šišky a Čs. exilu často měří a jednoho to vždy tak vybudí, že pak jede namísto původních poklidných a předpisových cca 50km/h více (kolem opic-zběračů demonstrativně i přes 100km/h). Na straně druhé jim osobně můžu poděkovat, do doby, co mně tam změřili tak nějak nesmyslně a pohádal jsem se s nima, jsem pokuty platil a nezajímal se o to, jak jim co nejvíce znepříjemnit život. Od té doby jsem se zařekl, že ani korunu a toho se už léta držím.

Tady jedno jejich měření: https://youtu.be/zVBBSEfXSpE
IP zaznamenána