30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: zklidňování dopravy z druhé strany:)  (Přečteno 20993 krát)

Helmut

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #30 kdy: 21 Dubna 2015, 08:55:17 »

burtonbell: mám pocit, že jsem na jeden příležitostně vyplašenej ksicht narazil:)
Zřejmě nebyla čtena diskuze od začátku, takže shrnu, že mi KURVA nejde o umístování retarderů semaforu atd! Ale o řešení, který pochopí každej (nechápu na co je dobrý prolítnout kilem ceduli obec abych 200m poté brzdil na třicet) a zaroveň to nebude krkat lidi, který tam jezdej, dejmežtomuž, do 70. Čekal jsem, že se to spíš rozvine v konstruktivní debatu na téma, jaký prostředy jsou podle vás rozumný, jaký na pytel a jaký vyložně na houno.
 



IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #31 kdy: 21 Dubna 2015, 09:51:20 »

Moje návrhy jsem napsal. Možná ještě majáček na vrata pro vyjíždění.

Ale.. otázka.. je to co řešíte problém který je nutné řešit?
Vzpomínám když jsem byl dítě tak naši taky řešili jak rychle jezdí auta kolem.
To je asi normální omezovat nebezpečí pro své děti. Ale zpětně když z toho už mám rozum tak si říkám že to nebezpečí bylo minimální.
Ten argument co kdyby si tam hrálo dítě.. my jsme za prvé byli na pozemku za plotem a byli jsme vychovaní si nehrát na silnici a za druhé to auto tam rychle projelo jednou za dva dny a kdyby tam bylo dítě tak by bylo z daleka vidět a to auto by tak rychle nejelo.
Ale neznám tu situaci u vás.. jen takové zamyšlení.. že někdy se investuje hodně času a prostředků do řešení rizika které je malé ve srovnání s tím co musíte investovat do jeho řešení.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #32 kdy: 21 Dubna 2015, 11:00:47 »

......, whatever shit jmenovaný výše, musel bych si dát facku a považovat se za totálního zmrda. Tobě v rámci autoremedury doporučuji totéž
Tak jsem si v rámci autoremedury nafackoval a snížil si za trest dnešní denní dávku o 1 pivo (o 50%). U toho totálního zmrda bych požádal o snížení trestu záměnou za "příležitostného popletu."
Pravda je, že jakékoli opatření zde pouze navodí falešný pocit bezpečí a může přivodit přesně ten průser, proti kterému je regulace namířena. Takže beru zpět.

Usnesení:

Vzhledem k hluboké sebereflexi a faktu, že nejsi účastníkem řízení se náš ouřad blahosklonně a s vědomím, že se jedná o službu veřejnosti, která je hloupá, neznalá a netuší, co je pro ní nejlepšejší, usnesl takto:

neúčastníkovi řízení kverulantovi se promíjí trest onálepkování a vzhledem k provedené autoremeduře, kterou ouřad v rámci generální prevence považuje za dostatečnou, se rovněž promíjí trest odnětí jednoho piva, takže ve lhůtě 8 dnů od doručení tohoto usnesení je osoba kverulant povinna vypít jedno pivo navíc.

Proti tomuto usnesení lze podat odvolání k České plemenářské inspekci, což se nedoporučuje, neboť odvolání nemá odkladný účinek a beztak je neúčastníkovi řízení na hovno.

Za ouřad: BB v.r. s pozdravem slunce v břiše a zmrdům zmar
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #33 kdy: 21 Dubna 2015, 11:07:06 »

burtonbell: mám pocit, že jsem na jeden příležitostně vyplašenej ksicht narazil:)
Zřejmě nebyla čtena diskuze od začátku, takže shrnu, že mi KURVA nejde o umístování retarderů semaforu atd! Ale o řešení, který pochopí každej (nechápu na co je dobrý prolítnout kilem ceduli obec abych 200m poté brzdil na třicet) a zaroveň to nebude krkat lidi, který tam jezdej, dejmežtomuž, do 70. Čekal jsem, že se to spíš rozvine v konstruktivní debatu na téma, jaký prostředy jsou podle vás rozumný, jaký na pytel a jaký vyložně na houno.

diskusi jsem samozřejmě četl od začátku, ale k věci: 100% řešení neexistuje z prncipu. Libovolné výše jmenované může naopak vést k tomu, že se z toho, co je dnes standardem, stane ojedinělý exces, který vzhledem k jeho neočekávanosti může být větším rizikem, než když si zvyknu a přizpůsobím se faktu, že tu někdo může jet rychleji, jak ostatně zmínil kolega kverulant. Jak jsem psal, mám podobný "problém", možná dokonce z hlediska intenzity závažnější, ale v životě by mě nenapadlo hledat "řešení" jinde než u sebe. Jak jsem se k tomu postavil, je popsáno v postu
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #34 kdy: 21 Dubna 2015, 11:20:59 »

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #35 kdy: 21 Dubna 2015, 12:06:13 »

http://demagog.blog.cz/1002/nalepovaci-vymol-na-silnici + A07a nerovnost vozovky

Další zhovadilost. IMHO jediné rozumnější řešení je ten oranžový majáček a  cedule "POZOR! Výjezd vozidla!" spuštěné pouze na tu chvíli kdy skutečně na silnici vjíždíte. Na rozumné řidiče to fungovat bude.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:zklidňování dopravy z druhé strany:)
« Odpověď #36 kdy: 23 Dubna 2015, 22:42:51 »

... se rovněž promíjí trest odnětí jednoho piva, takže ve lhůtě 8 dnů od doručení tohoto usnesení je osoba kverulant povinna vypít jedno pivo navíc.
Takové rozhřešení se mi líbí, jen škoda, že jsem na sebe nebyl přísnější, mohl jsem si teď o to víc užít. Přístě si udělím třeba pohlavní abstinenci.  :)
IP zaznamenána